11 11 indirimleri

2019 yılı tam anlamıyla bir indirim ve kampanya yılı oldu. Önce ÖTV ve KDV indirimleri, sonra kredi faiz indirimleri ve şimdi 11 11 indirimleri! İşte o büyük indirimleri yapan indirimli firmalar!

11 11 indirim günleri, 11 Kasım 2019 akşamına kadar devam eden indirimlere verilen genel isimdir. Ülkemizin her yerinde yüzlerce firma bu kampanyaya dahil olmuştur. Kampanya yalnızca bir sektörü kapsamıyor. Giyim, oyuncak, elektronik, kişisel bakım ve gıda. Tüm sektörlerde indirimin son günlerini yaşıyoruz.

İşte İndirimli Firmalar ve 11 11 indirimleri!

1 – Trendyol

trendyol 11 11 indirimleri

Türkiye’nin her yerinden milyonlarca insanın alışveriş yaptığı Trendyol alışveriş sitesinde 11 11 indirim günleri devam ediyor. 9 – 10 – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında sitede Aqua Di Polo marka saatlerde, seçili elektronik ürünlerde, Lacoste – Converse – Nautica marka giyim malzemelerinde, seçili Bambi mobilya ürünlerinde, Bambi ayakkabı ve çantalarda, Koton, DeFacto, süpermarket ürünlerinde ve Jumbo küçük ev aletlerinde büyük indirimler uygulanmakta. Siz de indirim ve kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, acele edin.

2 – Amazon

amazon 11 11 indirimleri

 

11 11 indirimleri listemizin 2. sırasında Amazon yer alıyor. Dünyanın en çok satış yapan yurt dışı kaynaklı elektronik markası olan Amazon’da büyük küçük çok sayıda üründe indirim mevcut. İndirimler için son gün 11 Kasım 2019.

3 – Flormar

flormar indirim günleriİndirimli markalar listemizin 3. sırasında Flormar yer alıyor. Kozmetik dünyasının önde firmalarından yer alan Flormar, 3 gün boyunca sürecek olan devasa bir indirim kampanyası başlattı. İşte, firmanın en özel ve en çok indirimli ürünleri!

4 – Patırtı

patırtı indirim günleri

Son dönemin en çok ilgi çeken kadın giyim markası Patırtı, 11 11 indirim günleri katılımında bulunan dördüncü firmadır. Firmanın en çok sattığı ürünlerin başında abiye ve elbise modelleri yer alıyor. Siz de büyük indirimden faydalanmak için siteyi ziyaret etmelisiniz.

5 – Morhipo

mprhipo 11 11 indirimleri

11 11 indirimleri listemizin 5. sırasında morhipo ismindeki giyim sitesidir. Sitede çok sayıda marka ve bu markalarda onlarca indirim bulunmaktadır. Siz de morhipo indirimlerinden faydalanmak isterseniz elinizi çabuk tutun.

6 – N11 

N11 indirimleri ülkemizin en çok konuşulan indirim kampanyalarının sahibidir. Sitede her dönem neredeyse onlarca indirim kampanyası düzenlenir. 11 Kasım 2019 tarihinde son bulacak olan indirim kampanyasında da n11 olmazsa olmaz firmalardandı. İşte n11 indirimli ürünleri!

7 – Teknosa

teknosa indirim günleri

11 11 indirimleri listemizin 7. sırasında teknoloji devi Teknosa yer alıyor. Sitede sadece online alışveriş değil, mağazadan teslim alma imkanı sunulan bir kampanya da sürdürülüyor.

8 – Watsons

watsons indirim günleri

Kozmetik firmaları arasında en çok tercih edileni olan Watsons, 11 Kasım indirimleri listesinin 8. sırasında yer alıyor. Sitede çok sayıda alışveriş kampanyası bulunuyor. Online alışveriş merkezi olarak da adlandırdıkları bu kampanyada yüzde elliye varan indirimler uygulanıyor.

9 – MediaMarkt

mediamarkt

Listemizdeki 2. teknoloji mağazası olan MediaMarkt dönem dönem gerçekeştirdiği büyük indirimlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 11 11 indirimleri listemizin 9. sırasında yer alan mağazanın indirimleri ise online alışverişle sınırlı kalmıyor.

10 – Cimri

cimri.com

İndirimli firmalar listesi sıralamasında son sırada olan site Cimri isminin verildiği, her türlü malzemenin satıldığı alışveriş firmasıdır. Sitede giyim, kozmetik ve elektronik eşya yanı sıra kitap ve kültür malzemeleri de yer alıyor. Siz de 11 11 indirimleri Cimri.com sitesini nasıl etkiledi, merak ediyorsanız. Acele edin!

İlginizi Çekebilir: İndirimli Sinema Bileti Nasıl Alınır?

1 Yorum

  1. […] 2019 yılı tam anlamıyla bir indirim ve kampanya yılı oldu. Önce ÖTV ve KDV indirimleri, sonra kredi faiz indirimleri ve şimdi 11 11 indirimleri! İşte o büyük indirimleri yapan indirimli firmalar! 11 11 indirim günleri, 11 Kasım 2019 akşamına kadar devam eden indirimlere verilen genel isimdir. Ülkemizin her yerinde yüzlerce firma bu kampanyaya dahil olmuştur. […] Source link […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz