Eğer yabancı dizi seviyorsanız ve yabancı dizi listeleri takip ediyorsanız göz atmanız gereken 2019 yılında izleyebileceğiniz en eğlenceli acak bir o kadar sürükleyici yabancı dizi isimleri ve konuları aşağıda yer almaktadır.

2019’da Mutlaka izlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi

1- La Casa De Papel:

2019’da Mutlaka izlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi  listesinin ilk sırasında İspanyol dizisi olan La Casa De Papel temmuz ayında yeni sezonunu da çıkartmıştır. Bir devrim dizisidir. Bir grup kaçak suçlu bir araya gelerek bir grup oluşturmaktadır. Bu grup ispanyol bankasına girerek imkansız olan kendileri için para basmayı hedefliyorlar. Halkın içinden birileri olduklarını ve devletin kirli işlerini ortaya çıkartan tüm dünya tarafından çokça ilgi görmektedir.

Yabancı dizi listeleri: La Casa De Papel
Yabancı dizi listeleri: La Casa De Papel

2- Stranger Things:

2019’da Mutlaka izlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi  listesinin ikinci sırasında Stranger Things yer alıyor. Küçük yaşta bir grup arkadaş grubunun farklı bir dünyadan gelen bir kız ile tanışmaları ile başlarına gelen tuhaf olaylar. Olayların içine aile büyüklerinin ve kasabadaki insanların da dahil olması olayları daha da ilginçleşen dizi fazlasıyla eğlenceli bir dizidir.

İzlemeniz gereken yabancı diziler: Stranger Things
İzlemeniz gereken yabancı diziler: Stranger Things

3- The Vampire Diaries:

2019’da Mutlaka izlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi  listesinin 3. sırasında The Vampire Diaries yer alıyor. Final sezonunun yıllar önce yayınlandığı klasik bir vampir dizisi olan bu dizi oyuncularıyla karakterleriyle ve olayları ile sizi içine çeken bir dizidir. Doğaüstü güçlere merak salan insanla için oldukça keyifli olabilecek ama doğaüstü merakı olmayanlar için bile içinde geçen olaylar fazlasıyla sürükleyici olan bir dizidir. Yabancı dizi izlemeye başlamayı düşünen kişiler için ise tavsiye edilebilecek bir dizidir. Eski olması sürükleyiciliğini asla kötü etkilemeyecektir.

Mutlaka izlemeniz gereken yabancı dizi isimleri: The Vampire Diaries
Mutlaka izlemeniz gereken yabancı dizi isimleri: The Vampire Diaries

4-The 100: 

2019’da Mutlaka izlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi  listesinin sondan bir önceki sırasında the 100 yer alıyor. Dünya’da radyasyonun yüksek miktarda olmasından dolayı yıllar önce Dünya’dan Uzaya taşınan yüksek rütbeli insanlar ve halk yıllarca uzayda yaşamıştır. Nesiller geçirirken uzay araçlarındaki oksijenin azalması ise en büyük sorunları. Uzaydaki suçluların 18 yaşını geçen ve suçu kabul edilemeyecek olan insanları infaz etmektedirler. Ancak bir yandan ise yıllar sonra tekrardan Dünya yaşanılabilir bir yer mi arayışlarına bir çözüm getirildi. 100 adet suçlu gençler bir uzay aracına bindirilerek radyasyonun en az olduğunu düşündükleri bir dağa yollanmaktadırlar. Dünyada yalzın olduklarını düşünüyorlar ancak yalnız değillerdir.

Yabancı dizi önerileri: The 100
Yabancı dizi önerileri: The 100

5-The Revolution: 

2019’da Mutlaka izlenmesi Gereken 5 Yabancı Dizi  listesinin son sırasında the Revolution yer alıyor. Bir gün aniden tüm dünyada elektriklerin gitmesiyle başlayan ve teknolojiniin tamamen yok olmasıyla başlayan oldukça ilgi çekici bir dizidir.

Yabancı Dizi Önerileri: The Revolution
Yabancı Dizi Önerileri: The Revolution

Bakınız: The Witcher Dizisini İzlemeniz İçin 6 Neden

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz