AFAD Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor | 9 Farklı Branşta 650 Kişilik Alım Yapılacak

AFAD sözleşmeli personel alımı yapacağına dair duyuru yaptı. Buna duyuruya göre 9 farklı kategoride, 650 kişilik bir alım yapılacak. Alım 81 ilin tamamını kapsarken, her bir ilin alım sayısı ve..

AFAD Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor | 9 Farklı Branşta 650 Kişilik Alım Yapılacak
Son Güncelleme: Whatsapp

AFAD Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor | 9 Farklı Branşta 650 Kişilik Alım Yapılacak | AFAD sözleşmeli personel alımı yapacağına dair duyuru yaptı. Buna duyuruya göre 9 farklı kategoride, 650 kişilik bir alım yapılacak. Alım 81 ilin tamamını kapsarken, her bir ilin alım sayısı ve pozisyon içeriği farklılık gösteriyor. Alımdan yararlanacak branşlar ise şu şekilde;

AFAD sözleşmeli personel alımı yapacağına dair duyuru yaptı. Buna duyuruya göre 9 farklı kategoride, 650 kişilik bir alım yapılacak. Alım 81 ilin tamamını kapsarken, her bir ilin alım sayısı ve pozisyon içeriği farklılık gösteriyor. Alımdan yararlanacak branşlar ise şu şekilde;

Avukat,Mühendis,Veteriner hekim,Sosyal çalışmacı,Büro personeli,Teknisyen,Destek personeli,Diğer sağlık personeli,Koruma ve güvenlik personeli şeklindedir. 

Sözlü ve yazılı sınav şeklinde yapılacak bu alım için 18 Kasım 2021 (10:00) ile 27 Kasım 2021 (17:00)tarihleri arasında E-devlet üzerinden başvuru yapılması gereklidir. Alıma dair diğer detaylar için https://www.afad.gov.tr/duyurular bölümüne göz atabilirsiniz. 

AFAD Personel Alımı Detayları 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.