Ana Sayfa Teknoloji İnternet Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması

96
0

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması listesi ve detayları.

Android akıllı telefonlar üzerinden sıkça kullanılan müzik uygulamaları, Google Play Store üzerinden indirilerek cihaza yüklenmektedir. Müzikseverlerin sıkça araştırdıkları Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması listesi, OKUHABER güncel haber sitemizde sizlere sunulmuştur. Şu an Google Play Store üzerinde onlarca müzik çalar uygulama bulunmaktadır. Biz de sizler için en iyi 5 tanesini derledik.

1. PHONOGRAPH

phonograph

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulamasında ilk sırada Phograph bulunmaktadır. Kolay kullanımı, kullanıcı dostu tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Phonograph, popüler bir müzik çalar uygulamasıdır. Farklı materyal tasarımı sayesinde oldukça ilgi çeken uygulamada favori renlerinizi tercih edebilir, uygulamayı kendinize özgü hale getirebilirsiniz.

2. SHUTTLE MUSIC PLAYER

2. SHUTTLE MUSIC PLAYER

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması listesinde ikinci sırayı Shuttle almaktadır. Google Play Store üzerinde en şık tasarıma sahip olan müzik uygulamalarının başında gelen Shuttle, ekolayzır özelliği de dikkatleri üzerine çekmektedir. Uygulama hafızasındaki filtreler, sıkça dinlediğiniz müzik türlerini ve şarkıcıları belirleyerek size önerilerde bulunuyor.

3. JETAUDIO

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması 3. JETAUDIO

Android telefonlar için 5 farklı müzk çalar uygulaması listesinin 3. sırasında JetAudio bulunmaktadır. Dinlediğiniz müziklere efekt katmak isterseniz, JetAudio tam size göre. Remix müziklerinizi kendiniz oluşturmak ve oluştururken kaydetmek isterseniz JetAudio ile çok eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Bakınız: Rap Müzikteki Diss Atma Nedir?

4. POWERAMP

4. POWERAMP

Poweramp, Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulamas listesinin sondan bir önceki basamağında yer almaktadır. Android üzerinde en sevilen müzik çalarların başında gelen Poweamp, müzik adına her isteğe yeterli hizmet veriyor. Albüm fotoğrafı, şarkı sözleri ve müzik çalara entegre olan vu özellikler, ekolayzır desteği vermesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

5. GOOGLE PLAY MÜZİK

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulaması 5. GOOGLE PLAY MÜZİK

Android telefonlar için 5 farklı müzik çalar uygulamasıGoogle tarafından otomati listesinin son basamağında Google play bulunmaktadır. Otomatik olarak yüklenen Google Play, istenildiği zaman pasif hale getirilebilmektedir. fakat kolay ve kullanıcı dostu tasarımı ile oldukça ilgi çeken uygulamada çok geniş bir müzik katalogu bulunmaktadır. Google play üzerinde şarkı listesi oluşturabilir, müzik arşivinizi hazırlayabilirsiniz.

Bakınız: İngilizce Öğrenmek İçin Pratik 8 Android Uygulaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz