Kılıçdaroğlu, Eşinin Üzerine Kaynar Su Döktüğü Rukiye Ay’la Görüştü

Kemal Kılıçdaroğlu, Konya’da eşinin kendisini ve kızını üzerine uyandırma meselesi yüzünden kaynar su döktüğü Rujiye Ay ile görüştü.

Deva Partisi Bilgel: Kanal İstanbul İptal Edilmeli dedi

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Bilgel, "Su fakiri olma yolunda bir ülke olarak, su kaynaklarımıza zarar verecek Kanal İstanbul gibi ‘çıl...

Evde Salıncak Nasıl Yapılır? En Yeni Evde Salıncak Modelleri |Tavana Asılan Modeller

Evde salıncak yapımı, dekorasyon, bebek,çocuk veya yetişkinler için oluşturulabilir. Tavandan asılarak yapılan modelleri birkaç adımda oluşturabilirsi...

1 Nisana Ertelendi! İzmir'de Sinema Salonları Açılışı Ertelendi

İzmir'de pandemi yasaklarının ardından 1 Mart tarihi itibariyle açılması planlanan sinema salonları 1 Nisan'a ertelendi.

Bahçeli İnsanlığın Huzuru Projesi'ni Açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İnsanlığın Huzuru Projesi başlattıklarını duyurdu. Bahçeli, huzuru sağlamak için mücadele edeceklerini söyledi.

Bülent Arınç Vakıf Kuruyor

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, vakıf kuracağını açıkladı. Arınç; “Bizim iyi siyasetçiye, onu yetiştirmeye ihtiyacımız var" dedi.

Bodrum Geri Dönüşümle Ülke Ekonomisine Katkı Sağlıyor

Bodrum Belediyesi’ne ait ekonomik ömrünü tamamlamış malzemeler, geri dönüşüme dahil edilerek Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Hurda İşletmesi M...

Mobil Uygulamalar Devrine Bir Yenisi Daha Eklendi | Yandex Sloy Geliyor

Mobil uygulamalar 2021 yılında yenileri eklenerek devam ediyor. Yandex Sloy uygulaması Tiktok'a göre özelleştirilmiş moda kategorisiyle dikkat çekiyor...

Dünyanın Dönüş Hızı Nedir Nasıl Hesaplanır | Dünya Daha Hızlı Dönerse Ne Olur?

Dünyanın dönüş hızı yaşadığımız coğrafyadaki önemli gelişmelerde belirleyici olacaktır. Anlık ve uzun vadeli değişimlere göre etkiler görülebilir.

Akşener’e Esnaf Dert Yandı: Kira Var, Ödeme Var Müşteri Yok

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Büyükçekmece'de esnafı ziyaret etti. Akşener'e dert yanan esnaf, "Ülke nasılsa biz de öyleyiz" dedi.

CHP'li Gençlerden 117 Cana 117 Fidan Etkinliği

CHP İzmir İl Gençlik Kolları, 30 Ekim İzmir depreminde hayatını kaybeden 117 yurttaşın anısına Karşıyaka Örnekköy Mahallesi'nde 117 fidan dikti.

İzmir Belediye Şehir Tiyatroları Yücel Erten'e Emanet

İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları artık Yücel Erten'e emanet. Erten, belediye bünyesinde Genel Sanat Yönetmenliği yapacak.

Chp'li Özel'den Erdoğan'a: " 81 Vilayetin Hiç Birinden Ümidiniz Olmasın!"

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir'e yönelik olarak kullandığı sözlere yanıt verdi. Öz...

Triko Kazak Erkek Şıklığı | Birbirinden Özel Tasarımları Doğru Kombin Edebilirsiniz

Triko kazak erkek ve kadınlara özel çok sayıda tasarımla soğuk havalara eşlik ediyor. Özel birçok farklı yeni modeli mağazalarda kombin seçenekleri il...

Esneme Hareketleri Hayat Enerjinizi Artıracak | Kolayca Uygulanan Esneme Hareketleri

Esneme hareketleri hayat enerjinizi artırabilir. Düzenli motivasyon kaynağı için birbirinden farklı hareketleri kendiniz de ekleyerek yapabilirsiniz.

Muhabir seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir muhabir seçip haber arşivine bakabilirsiniz