Protez Bacak Mayına Basarak Bacağını Kaybeden File Umut Oldu!

Mayına basan fil bacağını kaybedince file bir yardımsever tarafından protez bacak yapıldı. İşte, protez bacaklı fil ile ilgili video!

Kutup Işıkları Muhteşem Görüntüsüyle İzleyenleri Büyüledi!

Kutup ışıklarının en muhteşem görüntüsünü izlemek ister misiniz? Bu muazzam kutup ışıkları görüntüsüne şahit olanlar manzarayı hayretler içerisinde iz...

Sanat Eseri Nedir? İşte Muhteşem Ağaç Oyma Sanatı!

Sanat eseri nedir, sorusuna için verilebilecek en doğru cevap bu olacak. İşte oymacılık sanatı ile yapılmış bir şaheserin videosu!

MasterChef Ana Kadrosu İfşa mı Edildi! Twitter'da İddia Edilen MasterChef Türkiye 2020 Ana Kadrosunda Kimler Var?

Twitter'da MasterChef 2020 ana kadrosu ifşa mı edildi? Twitterda dolaşan ve iddialara göre MasterChef ana kadrosu olarak belirtilen bu video ve resme...

Mandalina Üzerinde Böbrek Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bir doktor adayının mandalina üzerinde böbrek ameliyatı çalışmasını izlemek ister misiniz? İşte, mandalina üzerinde titizlikle ameliyat yapan doktorun...

Fotoğraf Çeken ve Görüntülü Arama Yapılabilen Kontakt Lens Geliştirildi!

Amerikalı üniversite öğrencileri tarafından fotoğraf çekebilen ve görüntülü arama yapabilen kontakt lens geliştirildi. İşte detaylar!

Bu Chef'in Yemek Malzemelerine Çok Şaşıracaksınız!

Daha önce hiç el bombası ile yemek yaptınız mı? Ya da bir tavla zarı sotelediniz mi? Yemek yapma sanatı bambaşka noktalara taşınıyor.

Leonardo Dalessandri'den Muhtesem Türkiye Belgeseli!

Coca Cola ve Apple firmalarının da reklamlarını imza atan Leonardo Dalessandri, Türkiye belgeseli çekmişti. İşte video!

Kuşlar Gibi Uçabileceğiniz Kıyafetler Tasarlandı!

Semalarda süzülmek ister misiniz? İşte kuşlardan daha hızlı uçabileceğiniz ve kuşlar kadar özgür olabileceğiniz kıyafetler!

Günümüze Ulaşamayan Büyük Buluş: Beş Tekerlekli Otomobil!

Otomobillerde beşinci tekerlek günümüzde var olmayan büyük buluşlardan birisidir. Peki, beş tekerlekli otomobil olsaydı ne işe yarardı, izleyelim mi?

Ampülü Ağzına Soktuktan Sonra Çıkarmaya Çalışan Vatandaşın Zor Anları

Ampulü Ağzına Neden Alırsın ki Ah be Güzel Kardeşim? Ampülü ağzına soktuktan sonra çıkarmaya çalışan vatandaşın çok zor anları...

Bildiğiniz Tüm Uçurtma Stillerini Unutun!

Şuana kadar bildiğiniz tüm uçurtma stillerini bir kenara bırakın. Bu uçurtmalar ile çocukluğunuzu yaşayın. İşte yeni uçurtma stilleri!

Azrail Meleği Görevini Bırakırsa Dünya Nasıl Bir Yer Haline Gelirdi?

Azrail meleği, bir gün işini bıraksa neler olabileceğini hiç düşündünüz mü? Çok güzel olacağını düşünüyor iseniz bir kez daha düşünün!

Bu Ev Gerçekten Şekil Değiştiriyor! Tasarımına Hayran Kalacaksınız!

Hiç böyle bir ev gördünüz mü bilemiyoruz ama bu ev gerçekten şekilden şekile giriyor. İşte, dünyanın en kullanışlı ve en mükemmel ev tasarımı !

Modern Dünyanın Yeni Sanatı Kahve Art ile Sanat Eseri Yudumlamaya Hazır mısınız?

Hepimizin zevkle tükettiği kahve, yeni bir boyut kazandı! Hem çok lezzetli hem de çok estetik kahve art çalışmaları sizi etkisi altına alacak!

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz