Avengers End Game Filmi Neler Vaadetti Neler Getirdi

Tüm zamanların en merak edilen ve tam 2008 senesinden beri beklenen Avengers Endgame Filmi, Marvel Cinematic Universe tarafından beyazperdeye aktarılmış 22. Süper kahraman film olma özelliğini taşımaktadır. Filmin tüm dünyada elde ettiği gişe başarısı da pek çok kült filmin başarısını geride bırakmıştır.

İlginizi Çekebilir: Marvel Sinematik Evreni’nin Yeni Dizileri

Avengers End Game Filmi Thanos’a Karşı Yürütülen Maceranın Son Halkası

Avengers End Game Filmi Neler Vaadetti Neler Getirdi
Thanos’a Karşı Yürütülen Macera

Avengers serisinin ilk halkası 2011 senesinde vizyona girmiş ve Marvel severler tarafından oldukça büyük bir beğeni toplamıştır. Bu serinin devam filmlerinde de işlenen infinity stone hikayesi neticede Thanos adlı kötü karakterin tüm sonsuzluk taşlarını ele geçirip evrende yer alan canlı popülasyonunun yarısını yok etmesi ile sonlandırılmıştır.

Avengers End Game Filmi Neler Vaadetti Neler Getirdi
Avengers takımı son bir hamle ile Thanos’un yok ettiği her şeyi geri getirmeye çalışacak

Thanos’un Öldürdüklerini Geri Getirmek

İşte bu korkunç olaydan sonra geriye kalan Avengers takımı son bir hamle ile Thanos’un yok ettiği her şeyi geri getirmeye çalışacaktır. Bu zorlu oyunda Thanos ile yeniden karşılaşmak zorunda kalan süper kahramanlarımız tüm zamanların en sert geçecek olan savaşına her zamankinden daha çok hazırlar.

Avengers End Game Filmi Neler Vaadetti Neler Getirdi
Avengers End Game Filmi tüm sevilen süper kahramanları bünyesinde barındırıyor.

Avengers End Game Filmi Marvel Evreninin Yıldızlar Geçidi

Marvel Cinematic Universe tarafından tam tamına 11 yıldır devam ettirilen ve pek çok ünlü film yıldızının eşlik ettiği 22 filmden sonuncusu olan Avengers End Game Filmi tüm sevilen süper kahramanları bünyesinde barındırıyor.

Robert Downey Jr.’ın hayat verdiği Tony Stark karaterinden, Black Widow rolünde Scarlett Johansson’a, Chris Hemsworth’un canlandırdığı Thor ve Chris Evans tarafından canlandırılan efsanevi kahraman Captain America’ya kadar pek çok sevilen yıldızın yer aldığı bu son filmde adeta bir yıldızlar geçidi yaşanmaktadır.

Avengers End Game Filmi Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz