Kendinizi daha iyi hissetmek ve tarzınızı daha iyi yansıtabilmek için kıyafet seçimlerinizi oldukça özenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Doğru Kombin seçimi, giyim konusunda çok önemlidir.

kıyafet seçimi nasıl olmalı, kıyafet seçimi onedio, kıyafet seçiminde renk uyumu erkek

Kıyafet Seçiminiz Karakterinizi Yansıtıyor!

Kıyafet seçimleri genel olarak o anki ruh halinizi yansıtmanın yanı sıra karakterinizle ilgili ipuçları vermektedir. Renkli kişiliğe sahip olanlar genellikle koyu renkler yerine canlı ve sıcak tonları tercih etmektedir. Daha depresif kişiler ise koyu renkler tercih etmektedir.

kıyafet seçiminde renk uyumu erkek, kıyafet seçiminde renk uyumu

Güzel Olayım Derken Rüküş Olmak Var!

Güzel olmak her insanın hakkıdır. Ancak bazı insanlar kendilerini rüküş kıyafetlerin içerisinde bulabilir. Farklı renklerin kombin haline getirilmesi her zaman şık bir görüntü ortaya çıkarmamaktadır. Sarı ile turuncu renginin birlikte kullanılması her ne kadar sıcak bir görüntü ortaya çıkarıyor gibi görünüyorsa da rüküş kıyafetler üzerinizde hiçbir tarzı yansıtmayacaktır. Aynı şekilde birbirine çok yakın kırmızı ve turuncu gibi, yeşil ile mavi gibi renklerin çok canlı bir şekilde üzerinizde bulunması sizleri oldukça kötü bir görüntüye sürükleyebilir.

kıyafet seçiminde nelere dikkat etmeliyiz, kıyafet seçimi oyunu, kıyafet seçimine göre

2019 Trend Renkleri Hangileri?

2019 yılına girmemiz ile birlikte oldukça renkli tasarımları da beraberinde getirdi. Renklerin uyumu ve uyumsuzluğu çok net bir şekilde görüntülenmekle birlikte kişiler daha hareketli kıyafet seçimlerinde bulunmaktadırlar.

kıyafet seçimi, kıyafet seçimi erkek, kıyafet seçimi nasıl olmalı

Kırmızı renginin hakim olduğu bunun yanı sıra mor, fuşya, narçiçeği gibi renklerin de karşımıza çıktığı 2019 modası yine göz doldurmaktadır. Sizler de bu renkler ile kombinleyeceğiniz kıyafetleriniz ile birlikte ortamda dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Nasıl Tarz Olurum?

Tarz olmak ile rüküş olmak arasında oldukça ince bir çizgi bulunmaktadır. Bu bakımdan da özenli bir şekilde hazırlanmanız sizi daha iyi hissettireceği gibi gideceğiniz ortamda da gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tarz olmak marjinal giyinmek demek değildir. Size yakışan renkleri tercih etmenizden geçmektedir.

kıyafet seçimi nasıl yapılmalı, hamilelikte kıyafet seçimi

Rüküş giyinmek ne demek?’ derseniz bu da oldukça kolay bir şekilde açıklanmaktadır. Rüküş giyinmek vücut ölçülerinizi tanımadan giyinmeniz, birbiri ile uyum sağlamayan renkler seçmeniz aynı zamanda da abartı aksesuarlar ile kıyafetleri abartanız olarak açıklanabilmektedir. Bu bakımdan önce vücudunuzu tanıyarak daha sonrasında da ten renginiz ile uyumlu parçaları birleştirerek oldukça tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.

kıyafet seçimine göre kişilik, kıyafet seçimi nasıl olmalı erkek, kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz