EVDE BONCUK PAKETLEME İŞİ İLE EK GELİR ELDE EDİN

Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları ve öğrenciler için oldukça güzel bir fırsat olan Evde Boncuk Paketleme İşi ile kısa sürede sizi tatmin edecek meblağlar kazanma şansını elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Güngörende Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bu işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilir ya da haftalık harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu işte çalışabilmek için bu imkanı sağlayan firmalar ile iletişime geçerek çalışma talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Fakat her yerde bu iş imkanını sunan firmalar bulunmadığından bulunduğunuz lokasyona uygun arama yapmanızda da fayda vardır.

EVDE BONCUK PAKETLEME İŞİ İLE EK GELİR ELDE EDİN
EVDE BONCUK PAKETLEME İŞİ İLE EK GELİR ELDE EDİN

BONCUK PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Evde boncuk paketleme işi, bazı firmalar tarafından tarafınıza tanımlanan ve kargo yolu ile gönderilen ürünleri paketlemenizi bekleyen bir ek iş dalıdır. Bu işi yaparken aracı firma yolu ile size gönderilen boncukları usulüne uygun bir şekilde paketlemeniz ya da dizmeniz beklenir.

Günlük ve haftalık kotanızın oldukça önemli olduğu bu işte ne kadar çok çalışırsanız kazancınız da o denli yüksek olacaktır. Firma tarafından size verilen kurallara uyarak kısa sürede işi kapabilir ve hızınızı arttırarak kotanızı kolayca doldurabilirsiniz.

Bu işte önemli olan uygun bir şekilde paketleme yapmak ve verilen işi zamanında bitirip geri yollamaktır. Yalnızca bu iki kurala dikkat ederek hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi
Evde Boncuk Paketleme İşi

BONCUK PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Bu işi veren firmalar genellikle büyük kentlerde yer aldığından bulunduğunuz lokasyonun bu anlamda oldukça büyük önemi vardır. Bulunduğunuz yerde yer alan organize sanayi bölgesindeki boncuk firmaları vasıtasıyla bu işe sahip olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra tuhafiyelerdeki aracılar vasıtası ile de evde boncuk paketleme işini yapabilirsiniz. Eğer bu imkanlara sahip değilseniz kendiniz boncuk alıp paketleyerek bunların satışını birebir kendiniz de yapabilirsiniz.

Evde Boncuk ve Boncuk Paketleme İş İlanları

SELAM AKSESUAR
  • Sadece İstanbul Anadolu Yakası Boncuk İşleme işi

Elbiselere elde işleme yapılıyor.  Yer Ataşehir. İlan sahibi elbiselere daha önce boncuk işleme yapmamış olanlar başvurmasın notunu düşmüş. İş İlanı İçin Tıklayınız…


Boncuk Tesbih İşleri
  • İstanbul Ataşehir Evlere Tekstil Aksesuarları Tesbih Boncuk Bileklik İşleri İlanı İçin Tıklayınız. Aksaray, Yenikapı, Kadırgan, Laleli, Beyazıt civarinda ev hanimlari icin iş firsati el işi yapabilen yetenekli arkadaşları evde tesbih boncuk ev tekstil işi. (İlan Sahibi Whatsapp ile iletişim kurulmasını istiyor.)

Tesbih Boncuk işleri

Yesim Nar Boncuk Tesbih İş İlanı

(Liste Devamlı Güncellenmektedir.)

BONCUK PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANÇLIDIR?
BONCUK PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANÇLIDIR?

BONCUK PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANÇLIDIR?

Öncelikle evde yapabileceğiniz bu işin bir ek iş olduğunu kabul etmelisiniz. Yani boncuk paketleme işinden çok yüksek meblağlar kazanabilmeniz pek de mümkün değil. Fakat yine de bu iş sayesinde hatırı sayılır bir şekilde aile bütçesine katkıda bulunmanız da oldukça mümkündür.

Örneğin aylık 600-1.000 TL arasında bir meblağ kazanabilmeniz bu iş sayesinde gayet mümkündür. Tabi bu durum sizin paketleme hızınıza bağlı olarak da değişim gösterir.

Lütfen işveren yada eve ek iş almak isteyen iseniz aşağıdaki yorum alanına mahalle isimlerini yazınız. Telefon numarası  yazmayınız mail adresi yazmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz