Ana Sayfa Bilgisayar Dünyası Oyun Teknolojileri FIFA 20 demo Yayında – Takımlar Hangileri?

FIFA 20 demo Yayında – Takımlar Hangileri?

FIFA 20 demo için beklenen açıklama geldi. Demo neler sunuyor?

69
0
FIFA 20 demo

Oyun dünyasının merakla beklediği yapımlar arasında yer alan FIFA 20 için geri sayım başladı. Ay sonunda yeni oyun tanıtılacak. 27 Eylül tarihinde gelecek olan yeni oyunun neler sunacağı konusunda en önemli detay ise bugün ortaya çıktı. Öyle ki FIFA 20 demo yayınlandı. Yayınlanan yeni demo sürümüyle beraber merak edilen tüm detaylar da ortaya çıktı.

FIFA 20 demo Geldi

Yeni demo sürümüyle beraber oyunun boyutu konusunda da açıklamalar ortaya çıkmış oldu. Buna göre yapımın demo sürümü 6.47 GB gibi bir boyuta sahip olacak.

Demoda geçen senelerden farklı olarak ekstra modlar da bulunuyor. UEFA Şampiyonlar ligi maçı, uzun süredir beklenen sokak futbolu ve Volta mod için denemelerin bulunduğu demo biraz daha geniş kapsamlı gibi gözüküyor.

FIFA 20 demo

Demo Takımları

Demo içerisinde çok fazla takım bulunmuyor. Toplamda 6 takımın yer aldığı demoda; Liverpool, PSG, Tottenham, Real Madrid, Dortmund takımları sunuluyor. Yine statlar kısmında da 3 adet stadyuma yer verildiği görülüyor. Santiago Bernabeu, Hotspur Stadium, Stamfaord Bridge.

Tüm bu özelliklerle beraber öne çıkan FIFA 20 demo versiyonunun tüm platformlar için sunulduğunu da ekleyelim. Demo sürümü için herhangi bir kullanıcı sınırı yok. Oyunu denemek isteyen kullanıcılar, aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler.

Oyunun tam sürümü için çıkış tarihinin 27 Eylül olduğunu da bir kez daha hatırlatalım. Özellikle yeni modların nasıl bir performans sunacağını merakla bekliyoruz.

Bakınız: Cube World Kısa Süre Sonra Yayınlanacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz