- 02 Ara 2020 - 20:00 G: 13 Ara 2020 - 02:43

Güzel Şarkıcı İnna Nereli ? İnna Kimdir ? İnna Kaç Yaşında ?

Genç yaşta çok büyük ilgi ve sevgi toplayan İnna kimdir ? Klipleri ve şarkıları ile gündeme damgasını vuran güzel şarkıcı İnna nereli ?

Güzel Şarkıcı İnna Nereli ? İnna Kimdir ? İnna Kaç Yaşında ? mask

Klipleri ve şarkıları ile gündeme damgasını vuran güzel şarkıcı son zamanlarda herkesin en çok takip ettiği şarkıcılardan oldu. Güzel şarkıcı İnna nereli ? İnna kimdir? İnna kaç yaşında? işte tüm ayrıntılar!

Dünyaca ünlü, kendini sürekli yenileyen ve herkesin merakla takip ettiği şarkıcı, gençlerin ilgi odağı olmayı başardı. Türkler başta olmak üzere birçok kesim tarafından merak edilen araştırılan ünlü şarkıcı İnna, klipleri ile de birçok kez gündeme geldi. Fiziği ve güzelliği çok konuşulan şarkıcı hakkında en çok merak edilenlerden İnna nereli ? İnna Kaç yaşında soruları oldu. O zaman bu çok merak edilen şarkıcıyı tanıyalım!

Fotoğrafın altına mutluluktan yapılan yorumlardan biri çok dikkat çekti. “Gel Beraber Danaya Girelim İnna” diyen genç arkadaş herkesi çok güldürdü.

2/30
İnna Kimdir? mask

İnna Kimdir?

Tüm dünyanın İnna olarak tanıdığı, İnna kimdir diye merak ettiği güzel şarkıcının tam adı Elena Alexandra Apostoleanu olarak bilinmektedir.

3/30
İnna Nereli ? mask

İnna Nereli ?

Güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken yarışmacı hakkında en çok merak edilen soru genelde İnna nereli sorusu oluyor. Genç ve güzel şarkıcı Romanya’da dünyaya gelmiştir.

4/30
İnna Kaç Yaşında ? mask

İnna Kaç Yaşında ?

Güzel şarkıcı genç görüntüsü ile dikkatleri çekmektedir. İnna nereli sorusundan sonra en çok merak edilen yaşı oluyor. Yaşını duyunca çok şaşıracağınız İnna, 16 Ekim 1986 tarihinde doğmuştur. Yani tam 33 yaşındadır.

5/30
İnna Boyu Kaç ? mask

İnna Boyu Kaç ?

İnna klipleri izlerken en çok dikkat çeken fiziği oluyor. İnna boy ve kilosu ile ideal bir fiziğe sahip. Çok merak edilen, güzel şarkıcının boyu 1.63’tür.

6/30
Inna-Hot ve Müzik Hayatına Başlangıç mask

Inna-Hot ve Müzik Hayatına Başlangıç

Çok küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan güzel şarkıcı, 2008 yılında Hot albümü ile müzik piyasasına adım attı.

Daha sonra ardı ardına gelen başarıları ile şu an Dünyaca tanınan yetenekli bir şarkıcı olarak anılıyor. İnna müzikleri şu anda tüm dünya tarafından severek dinleniyor.

7/30
İnna ve Love Albümü mask

İnna ve Love Albümü

Genç sanatçı ikinci olarak çıkardığı albüm ile Romanya’da çok konuşuldu. Yetenekli şarkıcının 2009 yılında çıkardığı ve Youtube kanalına yüklediği single “Love” büyük bir yankı uyandırdı.

Bu single ile Polonya Eska Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday olarak gösterildi.

8/30
En İyi Dansçı İnna mask

En İyi Dansçı İnna

Klipleriyle de çok dikkat çeken İnna, 2009 yılında MTV Romanya ödüllerinde en iyi dans, en iyi çıkış ve en iyi gösteri ödüllerini kazandı.

9/30
10 Minutes mask

10 Minutes

Güzel şarkıcı 2010 yılının başlarında Play & Win grubu ile birlikte 10 Minutes parçasını yayınladı. Bazı listelerin başında yer alan şarkı şu an Youtube’da 7.345.253 görüntülemeye sahiptir.

10/30
INNA- INNdiA mask

INNA- INNdiA

Birçok ülkede hit olan parçalarıyla Türkiye tarafından da çok dinlenen şarkıcı, 2012 yılının son aylarında İstanbul’da en beğenilen şarkılarını seslendirdi. 

Üsküdar’da bir otelin çatısında seslendirdiği şarkılarına klip çeken genç şarkıcı Türkiye’de çok ses getirdi. İstanbul klibi ile İnna İndia şarkısı Youtube üzerinden 114 milyon görüntülemeye ulaşmıştır.

11/30
INNA- Cola Song mask

INNA- Cola Song

2014 yılında iddialı klibi ile Cola Song şarkısı klip olarak en iddialı İnna klipleri serisinden biri oldu. Yaza damgasını vuran şarkı herke tarafından çok beğenildi.

12/30
Cola Song Şarkısı ve Çekici Inna Pozları mask

Cola Song Şarkısı ve Çekici Inna Pozları

Inna Cola Song şarkısında verdiği seksi pozları ile yürekleri hoplattı.

13/30
Cola Song ve Bikinili Inna Kareleri mask

Cola Song ve Bikinili Inna Kareleri

Inna bikini karelerinin yer aldığı Cola Song şarkısı oldukça heyecan verici sahnelere sahiptir.

Cola Song video klibinde verdiği cesur pozları dünyayı sallamayı başardı.

14/30
En Seksi Inna Klibi mask

En Seksi Inna Klibi

En seksi Inna kareleri içeren Cola Song şarkısı geçtiğimiz yazın en sevilenleri arasında oldu.

15/30
Cola Song ve Inna mask

Cola Song ve Inna

Inna şarkıları ve video klipleri arasında en dikkat çekici sahnelerin yer aldığı şüphesiz ki Cola Song şarkısıdır.

16/30
Inna- Yalla mask

Inna- Yalla

Güzel şarkıcı ilk kez arapça bir şarkıyla listede yerini aldı. Fas’ta çekilen klip ile Türklerden de ezgiler taşıyan bu klip kısa sürede çok izlenenler arasına girdi.

17/30
Dünya’nın her yerinde İnna mask

Dünya’nın her yerinde İnna

Albümündeki klipleri Dünya’nın farklı ülkelerinde çatılarda çektiği kliplerle yayınlayan İnna tüm kliplerini Youtube kanalında paylaşıyor.

İnna Türkiye’de "Inndia", "Party Never Ends" ve "Shinning Star” şarkılarına klip çekmiştir.

18/30
INNA – Bad Boys mask

INNA – Bad Boys

Başarılı şarkıcı ardı ardına şarkı çıkarmaya ve klip çekmeye devam etti. 2015 yılında çıkardığı Bad Boys şarkısı da çok ses getirdi ve Inna’nın kıvrak şarkısı olarak yorumlandı.

Şarkıda yer alan Fransızca nakarat herkes tarafından çok sevildi.

19/30
INNA- Nirvana mask

INNA- Nirvana

Yetenekli şarkıcı 2017 yılında Nirvana şarkısını çıkardı. İnna klipleri içinde dikkatimizi çeken güzellik yine ekranlara yansıdı.

20/30
Nirvana mask

Nirvana

Inna Nirvana şarkısı içerisinde verdiği çekici pozlarla dikkatleri üzerine çekerken, her video klipte beğenildi.

21/30
INNA- Ruleta mask

INNA- Ruleta

2017 yılında bir şarkı daha çıkaran yetenekli şarkıcı Ruleta şarkısı ile de hayranlarını ekrana kilitledi.

Başarılı dans gösterisi ile şarkı çok dinlenenler arasında yerini aldı. İnna müzikleri kasıp kavurmaya devam ediyor.

22/30
Eurovision’da İnna mask

Eurovision’da İnna

Ortalığı kasıp kavuran Romanyalı şarkıcı, 2017 yılında yaptığı bir röportajda Eurovision’a katılırsa ilk olarak ülkesini temsil edeceğini söyledi.

Ardından da ikinci olarak temsil edeceğim ülke ise Türkiye olur dedi.

23/30
İnna ve Türk Sevgisi mask

İnna ve Türk Sevgisi

Dünyaca ünlü olan güzel şarkıcının en çok seven kitlesi Türkiye’de. Bu sevgiyi karşılıksız bırakmayan yetenekli şarkıcı sık sık Türkiye’ye geliyor.

Hatta Türk bayraklı tişört giyip ağaç diktiği görüntüler de göğüslerimizi kabartıyor.

24/30
Türkler’de İnna’yı Çok Seviyor mask

Türkler’de İnna’yı Çok Seviyor

Yabancı şarkıcılara karşı çok büyük ilgi göstermeseler de ülkemiz İnna’yı çok sevdi. İnna Türkiye’nin hemen hemen her yerinde konser vererek büyük bir Türk kitlenin beğenisini kazandı. Sevgiyi abartan Türkler İnna’nın fotoğraflarına yaptığı komik yorumlarla herkesi çok güldürdü.

Hatta İnna'nın Onedio tarafından yapılan Türkçe kelime okuma etkinliğinde oldukça başarılı olduğu da söylenebilir.

25/30
Sri Lanka Konserinde Kulisteki Türk Bayrağı mask

Sri Lanka Konserinde Kulisteki Türk Bayrağı

Göğüsleri kabartacak olaylardan biri de İnna’nın Sri Lanka Konserine hazırlanırken kuliste çektiği fotoğraf oldu.  Güzel şarkıcı Türk Bayrağı’nı yanından ayıramıyor.

26/30
Happy Bayram Arkadaşım! mask

Happy Bayram Arkadaşım!

Özel günlerimizi bile takip edip paylaşım yapan şarkıcı bayramda paylaştığı bir fotoğraf ile Türkleri çok mutlu etti.

27/30
Annesinin Türkiye Sevgisi mask

Annesinin Türkiye Sevgisi

Türklere olan sevgisini artık biliyoruz. Bir de annesinin Türk sevgisine bakalım. Yaptığı bir röportajda Türk dizilerinin çoğunu annem izliyor.

Onu yanımda getirdiğimde kendine hayran bırakıyor ve Türkçe konuşabiliyor dedi. Türkiye’ye her geldiğimde çok mutlu oluyorum diye ekledi.

28/30
Yardımsever Türk İnsanı mask

Yardımsever Türk İnsanı

Her fırsatta Türkiye sevdasını dile getiren Romanyalı şarkıcı Türk insanı çok özel ve yardıma açık dedi. Türklerin yardımseverliği tüm dünyada yayılıyor ?

İnna nereli hepimiz öğrenmiş olduk ama İnna Romanyalı olmasına rağmen Türkiye’ye olan sevdası ile bizim için artık yarı Türk sayılır.

29/30
İnna İle Evleniyoruz! mask

İnna İle Evleniyoruz!

Sonunda Türkler bunu da yapıyor. Sosyal medya fenomeni Orkun Işıtmak, nikahına beni çağır sevgilim şarkısı ve Tofaş eşliğinde İnna ile arabada tur atıyor birlikte şarkı söylüyorlar.

Sosyal medyada 12 milyon izlenme yapan video Türkler tarafından gururla izlendi.

30/30
INNA- YO mask

INNA- YO

Genç şarkıcı 2019 yılında çıkardığı albüm Yo ile her müzik bana bir anı hatırlatıyor, sesim benimle gizli konuşuyor dedi.

Yo albümü 11 parçadan oluşuyor ve her bir şarkı başka bir karakterin hikayesini anlatıyor. Dikkat çeken İnna klipleri bu albümde de kendini gösterdi.

02 Ara 2020 - 20:00 - Kültür & Sanat --- Okunma

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 279.227 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı