- 08 May 2020 - 22:50 G: 09 May 2020 - 15:34

Jet Sosyete Oyuncuları ve Jet Sosyete Dizisi Hakkında Herşey!

Jet Sosyete Oyuncuları ve Jet Sosyete Dizisi Hakkında Her şey!

mask

Gülse Birsel tarafından yazılan ekranların sevilen ve çok güldüren dizisi Jet Sosyete 6 Mayıs 2020 tarihinde ekranlara veda etti. Ekranların sevilen dizisi final yapsa da konuşulacak çok şey bıraktı arkasında. İzleyenleri kahkahalara boğan dizinin hayranları yeni bir dizi gelecek mi diye baskı kurmaya başladı bile. 2018 yılında başlayan durum komedisi Avrupa Yakası dizisini özleyenlere bir alternatif olarak gelmişti. Sevilen dizi corona virüs etkisi ile son birkaç bölümünü evden çekip geçtiğimiz günlerde ise final yaptı. Jet Sosyete oyuncuları dizi bitse bile asla akıllardan kazınmayacak ve yıllar sonra da tekrar tekrar izleyenleri güldürecek. İşte Jet sosyete ve oyuncuları hakkında bilmediğiniz her şey!

Jet Sosyete ve Jet Sosyete Oyuncuları!

2/18
mask

Jet Sosyete “Uzaya Beş Dakika”

Jet Sosyete 2018 yılında Star TV’de ekranlara geldi. Gülse Birsel tarafından yazılan bir durum komedisi olarak izleyenleri çok güldürüyor.

2018 sonunda dizi kanal değiştirerek TV8 ekranlarında karşımıza çıktı. 1 sene TV8’de izlediğimiz dizi, ani bir karar ile artık televizyon kanallarında olmayacağını ve internet kanalı olan Puhu TV’de ücretsiz olarak yayınlanacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından Puhu TV aracılığı ile ekranlara gelen dizi izleyenlerin hepsinin erişememesi ve yoğun isteği ile tekrar Star TV ekranlarına döndü.

Eski bölümlerinden kolaj ile yayınlanan bölümler televizyonlarda izleyenleri ile buluştu. Ülkemizi etkisi altına alan corona virüs sebebi ile son bölümlerini evden çektikleri yayın ile tamamlayan Jet Sosyete oyuncuları 6 Mayıs 2020’de ekranlara veda etti.

İzleyenleri çok üzen bu haberin ardından yeni dizi gelecek mi soruları başladı. Gülse Birsel’den yeni bir proje gelecek mi merakla bekleniyor.

3/18
mask

Jet Sosyete Konusu

Jet Sosyete konusu; Dizi orta halli bir ailenin jet hızı ile sosyeteye karışmasını konu almaktadır. Sosyete hayatına uyum sağlamaya çalışan bir ailenin ve sosyetelerin komik halleri anlatılıyor. Özpamuk tekstilin sahibi Cengiz Özpamuk, ikinci eşi genç ve güzel kadın Gizem Özpamuk ile yan komşuları olan orta halli ailenin komik öyküsü işleniyor.

Öte yandan Cengiz’in oğlu Ozan’ın sosyete dünyasındaki çapkınlıkları ve tekstilin çaycısı Talip ile annesinin de olaylara karışması ile ortalık yerinden oynuyor.

İzleyenleri kahkahalara boğan dizinin oyuncularının hayatı ise çok merak edilenler arasında. İşte Jet Sosyete oyuncuları ve hayatları sizlerle.

4/18
mask

Gülse Birsel-Gizem Sahici Özpamuk

Senaristlik ve oyunculuğunu üstlendiği dizide çok sevilen karakter Gizem Özpamuk ile karşımıza çıkan Gülse Birsel dizinin en çok güldüren karakterlerindendir.

Ünlü oyuncu 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası avukat, ağabeyi doktor olan Birsel’in hayali hep oyuncu olmaktı. Ailesinin isteği ile Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünü bitiren Birsel daha sonra yurtdışına giderek sinema alanında yüksek lisans yaptı.

Daha çok komedi alanında kendini gösteren oyuncu Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi dizilerde de senaristlik yaptı. Son projesi Jet Sosyete ile de komedi dünyasına damgasını vurdu.

Gülse Birsel kimdir diye soranlara kısaca muhteşem bir komedi yazarı ve oyuncusu denebilir.

5/18
mask

Cengiz Bozkurt- Cengiz Özpamuk

Gerçek adı ile dizide de hayat bulan Cengiz Bozkurt, 1964 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir.

Tiyatrocu ve oyuncu lisans eğitimini ODTÜ Fizik bölümü okurken oyuncu olmaya karar verip okulu bırakmıştır. Uzun bir süre İngiltere’de yaşayan oyuncu ikinci lisansını da orada okuyup tiyatro ve oyunculuk hayatına atıldı.

29 film ve 18 dizinin yanında birçok tiyatro oyununda da yer aldı. Leyla ile Mecnun, Cinayet süsü gibi yapımlarda yer alan oyuncu Jet Sosyetede de çok sevilerek izlendi. Gizem Özpamuk’un eşi rolünde karşımıza çıkan Jet Sosyete Cengiz eşi ile aralarında geçen komik diyaloglarla herkesi çok güldürdü.

6/18
mask

Ayşenil Şamlıoğlu - Zahide Özpamuk

Tecrübeli oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu 1956 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aynı zamanda yönetmenlik ve yazarlık da yapan tecrübeli oyuncu jet sosyete oyuncuları arasında en yaşlı ama en dinamik oyunculardandır.

Şu an devam eden Hizmetçiler dizisinde de rol alan oyuncu, Medcezir ve Avrupa Yakası gibi iki büyük dizide de rol almıştır. Jet Sosyete’de Cengiz’in annesi rolüyle Gizem Özpamuk arasındaki atışmalarıyla izleyenleri ekrana bağlıyor.

7/18
mask

Çağlar Çorumlu- Yaşar Yüksel

Jet sosyete Yaşar olarak tanıdığımız Çağlar Çorumlu 1977 Merzifon doğumludur. Birçok dizi ve film ile ekranlarda sık görülen oyuncu, Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunudur.

Tiyatro eğitimi aldıktan sonra oyunculuk hayatına başlayan başarılı oyuncu Karakomik Filmler 2 filmi ile de izleyiciler tarafından takdir edilmiştir. Güldür Güldür Show ile de bizleri çok güldüren oyuncu Jet Sosyetedeki Yaşar rolüyle de izleyenleri kırıp geçiyor.

8/18
mask

Derya Karadaş- Safiye Yüksel

Jet Sosyete Safiye rolüyle yüzümüzü güldüren oyuncu Derya Karadaş 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim gören oyuncu aynı merkezde eğitmenlik de yapmaktadır.

Dizideki Safiye rolü ile Jet sosyeteye ayak uydurmaya çalışan halleri izleyenleri çok güldürüyordu. Gizem Özpamuk ile olan arkadaşlığı ve iyi anlaşmaları da izleyicilerin kalbini yumuşatıyordu.

9/18
mask

Hasibe Eren- Şennur - Pelin

İlk ününü Sıdıka dizisi ile alan Hasibe Eren Jet Sosyete’de karşımıza çok renkli bir karakter olan Şennur ile çıkıyor. Başarılı oyuncu 1975 yılında Almanya’da doğmuştur. Lisans eğitimini reklamcılık alanında yapan oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk alanında Yüksek Lisans yapmıştır.

Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu doğal haliyle izleyenleri çok güldürüyor. Avrupa Yakası Makbule rolüyle hala çok konuşulan oyuncu Şennur rolüyle de çok konuşulacak gibi duruyor.

10/18
mask

Sarp Apak- Ozan Özpamuk

Dizinin Ozan’ı olarak bildiğimiz Sarp Apak 1981 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Sarp ilk oyunculuk hayatına tiyatrolar ile başladı.

BKM grubuna dahil oldu ve sonra filmlerde oynamaya başladı. Birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu Bengisu Uzunöz ile evlidir ve bir çocuğu vardır. Avrupa Yakası, Kavak Yelleri, Yalan Dünya dizilerinde oynayan genç oyuncu Jet Sosyete ile herkesin kalbinde taht kurdu.

11/18
mask

Şahin Irmak- Çaycı Talip

Jet Sosyete oyuncuları arasında sevilenlerden biri de dizinin çaycı Talip’i Şahin Irmak. Ünlü oyuncu 1981 yılında İzmir’de doğmuştur.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programında da severek izlenen Şahin, birçok dizi ve filmde de rol almıştır. Ünlü oyuncu Asena Tuğal ile 2018 yılında evlendi. Dizideki rolü ile Yıldız’ı çok seviyor ve sürekli Yıldız’ın peşinde koşuyor.

12/18
mask

Tuğba Çom Makar- Yıldız Yüksel

Dizi de Yıldız olarak tanıdığımız güzel oyuncu Tuğçe Çom 1990 yılında Rize’de doğmuştur. Genç oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkez’inde eğitim almıştır.

Jet Sosyete Yıldız dizide kıpır kıpır ve yerinde duramayan bir kız. Safiye ile Yaşar’ın kızı olan Yıldız sosyete hayatına çok düşkün. Talip ile sevgili olan Yıldız dizide ne yapsa da Talip’in annesi Şennur’a yaranamıyor ve izleyiciler bu ikilinin atışmalarına bayılıyor.

13/18
mask

Deniz Cengiz- İlayda Çıkrıkçıoğlu

Jet sosyete İlayda dizide tam bir jet sosyete olarak karşımıza çıkıyor. Dizide gıcık zengin bir kızı canlandıran Deniz Cengiz lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Dizide bir zamanlar Ozanla aşk yaşayan İlayda renkli ve komik dakikalar yaşatmıştır.

14/18
mask

Enis Arıkan- Toni

Jet Sosyete Toni olarak bizleri çok güldüren Enis Arıkan 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Enis Arıkan kimdir diye merak edenler hemen onun yanında Ezgi Mola ismini görüyor. Çok yakın arkadaş olan ünlüler sosyal medyada da çok aktifler.

Ünlü oyuncu birçok dizi ve filmde rol almıştır ve birçok alanda ödül almıştır. Jet Sosyetedeki rolü ve atışmaları ile sık sık adı gündeme gelmiştir.

15/18
mask

Ecem Uzun - Alara Çıkrıkçıoğlu

Jet sosyete oyuncuları arasında en minnoşu olarak bilinen Ecem Uzun dizide İlayda’nın kardeşi Alara olarak karşımıza çıkıyor. 1992 yılında İstanbul’da doğan genç oyuncu oyunculuk hayatına bir reklam ile başlamıştır.

Dizide ablası İlayda’ya karakter olarak hiç benzemeyen Alara, Gündüz ile yaşadığı aşk ile de izleyenleri çok güldürüyordu. Birçok dizide önemli roller alan genç oyuncu Altın Portakal Ulusal Film Yarışması En İyi Kadın oyuncu ödülünü de almıştır.

16/18
mask

Bartu Küçükçağlayan - Gündüz

Jet Sosyete dizisinde bir dönem rol alan daha sonra diziden ayrılan Gündüz karakteri Bartu Küçükçağlayan aynı zamanda bir müzisyendir. 1983 yılında Eskişehir’de doğmuştur.

Birçok dizi ve filmde de rol alan Bartu, sevilen müzik grubu Büyük Ev Ablukada da yer almıştır.

Dizideki Gündüz karakteri Aleyna ile sevgili oluyor ve minnoş Alara ile birleşen kaba Gündüz karakteri herkesi çok güldürüyor.

17/18
mask

Yasemin Sakallıoğlu - Kumsal

Son zamanların parlayan oyuncularından biri de Yasemin Sakallıoğlu’dur. Yasemin Sakallıoğlu jet sosyete dizisine son bölümlere doğru giriş yapmıştır. Ünlü oyuncu 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

İlk olarak sosyal medyada çektiği videolarla tanınan Yasemin Sakallıoğlu daha sonra dizilerde de rol almaya başlamıştır.

18/18
mask

Jet sosyete oyuncuları

Jet sosyete oyuncuları arasından Talip’e âşık olan Kumsal müstakbel kaynanam dediği Şennur ile de çok iyi anlaşıyordu.

Jet sosyete oyuncuları ile konusu ile ve komik sahneleri ile herkes tarafından şimdiden çok özlendi. Gülse Birsel tarafından yazılan birçok dizi gibi efsane olacak ve izleyiciler tarafından hiç unutulmayacaktır.

08 May 2020 - 22:50 - Televizyon Dünyası --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.