9 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları

Haftanın ilk gününde burcunuza göre falınız ne diyor? Burcunuz haftanın ilk gününde size ne diyor haberimizde bulabilirsiniz. Peki haftanın bu ilk gün...

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları
+10
Haber albümü için resme tıklayın

Haftanın ilk gününde burcunuza göre falınız ne diyor? Burcunuz haftanın ilk gününde size ne diyor haberimizde bulabilirsiniz. Peki haftanın bu ilk gününde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları sizleri neler bekliyor ?

İlginizi Çekebilir: 9-15 Aralık Arası Haftalık Burç Yorumları

9 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 9 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumu

KOÇ BURCU 9 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç burcu, seni gidi işkolik yine yoğun iş görüşmeleri ile haftaya başlıyorsun. Ayrıca bir sürede devam edecek. Ah şu tahammülsüz hallerin senin direncini biraz kırabilir.

Girişimci yanın biraz bu dönemde törpülenecek gibi... Aşk meşk hayatında ufak tefek pürüzler var sanki ama kısa sürede düzelecek sakın üzülme...

BOĞA BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

BOĞA BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Canım Boğa burcu pazartesi sabahı yoğunluğuyla birlikte geliyor. Biraz gergin biraz yoğun bir güne hazır olun. Duygusal yaşantınız biraz çalkantılı bugünlerde.

Ancak bu karmaşık durum sizin insiyatifiniz dışında gelişiyor. Sen ona koşarken sevgilin sana ayak uyduramıyor. Bu çabanın karşılıksız kaldığını gördükçe geriliyorsun. Biraz rahat olmanda fayda var. Oluruna bırak...

İKİZLER BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İKİZLER BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ah bu ikizler burcu. Her zamanki gibi kafanda binlerce çelişki kararsızlık. Sevgilinin her hareketini analiz edip ne anlama geldiğini düşünüp duruyorsun.

Bu halin karşı tarafı da yorabilir. Biraz daha az detaycı olup, oluruna bırakmakta fayda var. Bu ara işinize yoğunlaşmanız da fayda var. Biraz kendinizi biraz derleyip toparlayın.

YENGEÇ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

YENGEÇ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal yengeç burcu. Güne enerjin düşük başlayabilirsin. Bugün motivasyonunuz oldukça düşük olarak güne başlayabilirsiniz. Ne yapacağını bilmez bir tavırla oradan oraya savrulmayın.

Yoğunlaşın. İşlerin hepsini birden değil tek tek yapmayı deneyin. Kafa olarak çok yorgunsunuz. Kendinize zaman ayırmanın vaktide geldi.

Ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirmek istiyorsunuz ancak onlar da bu aralar en sizin kadar dolular. Uzak kaldığınız sosyal hayatınız iyi gelebilir.

ASLAN BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ASLAN BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu senin içinde asalet var her zaman. Haftaya ailevi durumlarda biraz sorunlarla başlayabilirsin. Bu problemleri yoluna sokmaya çalışıyorsun ama kimse senin baktığın pencereden bakmıyor.

Hafta sonunu arkadaşlarınla sevdiklerinle geçirmek isteyebilirsin. Bu hafta sonunu olabildiğince sorunlardan uzak geçir. Aklınızdaki fikirler için biraz zaman gerekebilir. Doğru zamanı kolla.

BAŞAK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

BAŞAK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Titiz Başak burcu. Özel hayatınızda önemli bir gün geçireceksin. Rahat olmaya çalış. Titiz ve ayrıntıcı halinle bugünü kendine zehir etmemeye çalış.   Kendini kasma. Günün gayet güzel geçecek. İş yaşamında kendini eksik hissetsen de bu senin kuruntun. Gayet iyi durumdasın.   Başak Burcu Özellikleri

TERAZİ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

TERAZİ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dengenin simgesi sevgili Terazi Burcu işine o kadar yoğunlaşmışsın ki  kendine vakit ayırmayı unutuyorsun. Kafa olarak bu durum seni zorlamaya başlayacak. Artık kendini önemsenin vakti geldi.

Eğer bunu yapmazsan olmadık sorunlar patlak verecek. İmkan varsa bugün iş yerinden izin alıp kendinize zaman ayırın. Eğer yapamıyorsanız işlerin yoğun kısımlarını erteleyip hafif işlerinizi yapın. Yada en azından çalışırken kendinizi neşelendirecek bir şeyler yapın.

AKREP BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

AKREP BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gizemli Akrep burcu artık özel hayatınızdaki tartışmalardan bıktın. Sevgilinizle yada eşinizle didişmek istemiyorsunuz. Bu sebepsiz ve sonuçsuz tartışmalar ikinizi de geriyor. Ancak aranızda aslında bir problem yok. Siz birbirinizi seviyorsunuz.

Artık bu tartışmaları bitirmenin vakti geldi de geçiyor.  Az biraz çaba sarfetmeniz gerek. Devamında ortak bir noktada buluşup çok ama çok mutlu olabilirsiniz. Maddiyat konularında artık düzlüğe çıkıyorsunuz. Kafanız bu konuda rahatlayacak.

YAY BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

YAY BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay burcu. Maddi konulardaki sıkışıklık sizi biraz yormuş. Ama üzülmeyin yakın zamanda bu konuyu çözmeye yakınsınız. Ama aynı kısır döngüye girmemek için bazı radikal adımlar atmanız gerek.

Harcamaları daha dikkatli yapmanızda fayda var. Bu şekilde hem maddi anlamda sıkışmayacak hem de birikim yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizin için çaba gösteriyor. Bu çabasını görmezden gelmeyin artık.

Yol yakınken gereken değeri verin. Bu durum sizin ilgisiz tavrınız devam ederse bir süre sonra bitebilir. Unutmayın ki bazı şeylerin değerini kaybedince anlamak çok geç olabilir.

OĞLAK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

OĞLAK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tatlı Oğlak burcu uçarı yerinde duramayan halin duygusal ilişkilerine de yansıyor. Belki ciddi bir ilişki yaşamak istediğin kişi senin hayalindeki gibi çıkmadı. Ama bu senin için aynı zamanda büyük bir şans.

İlişki başladıktan sonra fark etmek sizi daha çok üzebilirdi. Kalbinizin sesi kadar aklınızı da kullanmanızda fayda var. Hafta yoğun başlasa da hafta sonuna doğru daha enerjik olacaksın.

KOVA BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOVA BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burcu haftaya duygusal yoğunluğun artmış şekilde başlıyorsun. Yeni bir aşk başladıysa çok tutkulu bir ilişkiye hazır ol.

Çünkü aşk tüm bedenini sardı. ama sen hala bunun hala gelip geçici bir heves olduğu konusunda kendini kandırıyorsun. Biraz cesur olman lazım. Bu ilişki senin için iyi olacak.

BALIK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

BALIK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burcu zaten duygularını her zaman  yoğun yaşarsın. Bir aşıksan aşkın tüm boyutlarını yaşıyorsun. Artık ilişkiyi ciddi bir aşamaya geçirmek istiyorsun.

Ancak karşı taraf kendini henüz hazır hissetmiyorsa ilişkiye biraz zaman vermende fayda var. Yatırım yapma konusunda hislerin doğru söylüyor. Kazançlı bir döneme giriyorsun.

09 Aralık 2019 - Astroloji --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kanal İstanbul Yapılmalı mı?