2019 Yılına Damga Vuran En Çarpıcı Magazin Olayları

Magazin dünyası 2019 senesinde de oldukça çalkantılı ve skandallarla dolu geçti. Gerek ülkemizde gerekse de dünyada tanınan ünlülerin hayatları bu sene de kameralara yansıdı ve 2019 yılının magazin olayları bakımından zengin olması pek de şaşırtmadı.

2019 Yılına Damga Vuran En Çarpıcı Magazin Olayları
2019 Yılına Damga Vuran En Çarpıcı Magazin Olayları
+8
Haber albümü için resme tıklayın

Magazin dünyası 2019 senesinde de oldukça çalkantılı ve skandallarla dolu geçti. Gerek ülkemizde gerekse de dünyada tanınan ünlülerin hayatları bu sene de kameralara yansıdı ve 2019 yılının magazin olayları bakımından zengin olması pek de şaşırtmadı.

2019 Yılına Damga Vuran Magazin Olayları

2019 yılında magazin manşetleri ve skandallar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu listemize bir göz atmalısınız.

1- Kerimcan Durmaz’ın Havaalanı Tuvaletindeki Videosu

Kerimcan Durmaz vakası ünlü DJ’in ABD’ye yerleşmesine neden olmuştur.

2019 senesi Kerimcan Durmaz açısından oldukça tatsız geçti diyebiliriz. 2019 yılının magazin olayları arasında yer alan ve oldukça büyük ses getiren Kerimcan Durmaz vakası ünlü DJ’in ABD’ye yerleşmesine neden olmuştur.

Seyahat etmek üzere gittiği havaalanında cinsel organının olduğu bir Instagram videosunu kendi kişisel hesabında paylaşan Durmaz, kısa sürede tüm tepkilerin odağı haline geldi. Olayın duyulmasının ardından paylaşımı yapanın kendisi olmadığını iddia etse de kısa süre sonra bunun yanlışlıkla yapıldığını itiraf etmiştir. Olayın medyada büyük yankı uyandırması sonucunda Durmaz’a dava açıldı ve ünlü sima hakim karşısına çıktı.

2- Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’ya Attığı Mesaj

2019 yılının magazin olayları arasında Şeyma Subaşı olayını saymamak da olmaz.

2019 yılının magazin olayları arasında Şeyma Subaşı olayını saymamak da olmaz. Her yaptığı ve konuştuğu ile magazinin odağı haline gelen Subaşı, canlı yayın esnasında eski eşi Acun Ilıcalı’ya göndermiş olduğu mesajla da gündeme bomba gibi oturmayı başarmıştı. Kendi kanalındaki bir canlı yayın esnasında telefonundan video açan Ilıcalı’ya atılan mesajın ekranlara yansıması büyük bir talihsizlik olarak kabul edildi.

Mesajda Şeyma Subaşı’nın Miami tatili ve para hakkında konuşmak istemesi de yine eleştiri oklarının Subaşı’na dönmesine neden oldu. Olayın ardından açıklama yapan Subaşı, yaşananın kader olduğunu ve Acun ile birlikte bu konuları konuşmasının oldukça normal olduğunu dile getirdi.

3- Can Yaman’ın Talihsiz Açıklamaları

Can Yaman, Cengiz Semercioğlu’na verdiği bir röportajda akla hayale sığmayan cümleler kurmuştu.

2019 yılının son aylarına damga vuran ve eleştiri oklarının Şeyma Subaşı üzerinden Can Yaman’a çevrilmesine neden olan olaylar silsilesi de magazin manşetleri arasında yerini aldı. Bilindiği üzere kısa sürede ünü yakalayan oyuncu Can Yaman, Cengiz Semercioğlu’na verdiği bir röportajda akla hayale sığmayan cümleler kurmuştu.

Bir dizinin tutması için oyuncuların libidosunun yüksek olmasının gerektiğini savunan oyuncuyu pek çok ünlü isim kınamıştı. Fakat olaylar yalnızca bununla kalmadı, haftalar boyunca Yaman’ın yapmış olduğu talihsiz açıklamalar magazin programlarına yansıdı ve oyuncunun çeşitli videoları lanse edildi.

Kendisine hayranlığını belirten bir İspanyol kadına “arka odaya geçelim” demesinden tutun da İsrailli bir kadın muhabir ile flörtleşmeye çalışması Yaman’ın kariyerini bitme noktasına getirdi. Öyle ki Mart 2020 tarihinde çekilecek olan yeni dizisi de Eylül ayına dek rafa kaldırıldı ve Yaman bir müddet ekranlardan uzak kalma kararı aldı.

4- Beren Saat ve Kenan Doğulu İlişkisindeki Gelgitler

2019 yılının magazin olayları arasında gıpta ile bakılan çift Kenan Doğulu ve Beren Saat’i anmamak olmaz.

2019 yılının magazin olayları arasında gıpta ile bakılan çift Kenan Doğulu ve Beren Saat’i anmamak olmaz. Sevgili oldukları dönemden evliliklerine dek en sevilen mutlu çiftlerden kabul edilen ikilinin 2019 yılında arasına resmen kara kedi girdi. Beren Saat’in sosyal medya platformlarındaki paylaşımları ve yazdığı yazılar ilişkinin gidişatı hakkında herkesin yorum yapmasına neden oldu.

Yılın ortalarına doğru çiftin boşanacağına kesin gözüyle bakılırken ortaya çeşitli iddialar da atılmaya başlandı. Kenan Doğulu’nun eşini aldattığı ve Beran Saatin de dünyaca ünlü bir DJ ile ilişki yaşadığı bu iddialardan yalnızca birkaçı.

Magazin dünyası tüm bu soru işaretleri ile çalkalanırken ikili en nihayetinde barıştı ve en son olarak da yurtdışı seyahati dönüşü kol kola görüntülendi.

5- Norm Ender ve Rapçiler Dünyasına Atığı Dissler

Norm Ender’in 2019 yılının magazin olayları arasında yer almasının nedeni ise “Mekanın Sahibi” isimli her cümlesi diss dolu parçasının yayınlanmasıydı.

Türkçe rap müziğin 2019 senesinde yükselişe geçtiğini söylemek yanlış olmaz. Öyle ki Ezhel, Ben Fero, Norm Ender, Killa Hakan, Khontkar, Şanışer ve daha nice isim bu alanda çeşitli işler yapmaya ve popüler olmaya başlamıştı. Öncesinde Türkçe rap müzik yalnızca Ceza ve Sagopa Kajmer tarafından popüler bir hale getirilmiş de olsa 2018 – 2019 yılları arasında pek çok isim bu camiada varlığını kanıtladı ve rap müziği yeniden popüler bir hale getirdi.

Bu isimlerden biri de Norm Ender oldu. Norm Ender’in 2019 yılının magazin olayları arasında yer almasının nedeni ise “Mekanın Sahibi” isimli her cümlesi diss dolu parçasının yayınlanmasıydı. Şarkıda Ezhel’den Ben Fero’ya ve diğer tüm yeni akım rapçilere göndermeler yer alıyordu. Bunun üzerine Ezhel de “Lolo” isimli karşı diss bir parça yayınladı ve rap camiası adeta ikiye ayrılmış oldu.

Fakat asıl olay Norm Ender’in Mekanın Sahibi parçasının beat’inin çalıntı olduğunun ortaya çıkması ile başladı. Üstelik parçanın klibi de dünyaca ünlü rapçi Travis Scott’ın bir klibi ile büyük benzerlikler taşıyordu. Bunun üzerine şarkı önce Spotify’dan ve sonrasında da YouTube üzerinden kaldırıldı. Bu da rap dünyasının da magazin manşetleri arasında yer alacağını göstermiş oldu.

6- Özcan Deniz’in Platonik Aşkı İddiası

İddiaya göre Özcan Deniz, İstanbullu Gelin dizisinde rol aldığı arkadaşı Aslı Enver’e platonik bir aşk besliyordu.

2019 yılının son demlerinde büyük bir iddia ortalığı sarsmaya yetti. İddiaya göre Özcan Deniz, İstanbullu Gelin dizisinde rol aldığı arkadaşı Aslı Enver’e platonik bir aşk besliyordu. Feyza Aktan ile evli olan Deniz, eşinin Aslı Enver’e benzemesi için baskı yapıyor ve Enver’in saç modelini ve giydiği kıyafetlerini eşine öneriyordu.

2019 yılının magazin olayları arasında büyük ses getiren bu olay, Aktan ve Deniz’in sırf bu takıntılı aşk yüzünden boşandığı iddialarını da beraberinde getirdi.

7- Emre Aşık’ın Çocuklarının İcra Yolu İle Alınması

Eski futbolcu Emre Aşık ve boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarnıç, birbirlerine çeşitli ithamlarda bulunarak magazin gündemini uzun süre meşgul etti.

Magazin manşetleri 2019 yılında oldukça çarpıcı bir olaylara yer verdi. Eski futbolcu Emre Aşık ve boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarnıç, birbirlerine çeşitli ithamlarda bulunarak magazin gündemini uzun süre meşgul etti. Çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan ikilinin üç çocuğunu velayeti de gündem konusu olmuştu.

Emre Aşık, kameraların ve icra memurlarının eşliğinde boşanmak üzere olduğu eşi Yağmur Sarnıç’ın evine gelerek her biri küçük yaşta olan çocuklarını almaya çalışmıştı. 2019 yılının magazin olayları arasında büyük yer edinen bu olayda küçük çocukların alet edilmesi büyük tepki topladı.

8- Meltem Miraloğlu’nun ABD’de Yaptığı Evlilik

Genç oyuncu burada yaşlı bir Amerikalı adam ile aynı evi paylaşmaya başlamıştı. Aralarında 48 yaş bulunan iki ismin kısa bir süre önce evlendiği ortaya çıktı.

Bir dönemler Hayat Devam Ediyor dizisi ile üne kavuşan ve adından söz ettiren oyuncu Meltem Miraloğlu, dizinin bitiminden sonra Türkiye’de iş bulamaması sebebiyle ABD’ye yerleşmişti. Genç oyuncu burada yaşlı bir Amerikalı adam ile aynı evi paylaşmaya başlamıştı. Aralarında 48 yaş bulunan iki ismin kısa bir süre önce evlendiği ortaya çıktı. 2019 yılının magazin olayları denildiğinde bu olay uzunca bir dönem gündemi meşgul etti.

Aralarındaki yaş farkı tartışma konusu olurken Miraloğlu’nun zorla evlendirildiği ve boşanmak istediği iddiaları da ortaya atılmıştı.

9- Şarkıcı Hatice’nin Podyum Skandalı

Modacı Muammer Ketenci’nin bir defilesinde podyuma çıkan şarkıcı, arkasını döndüğü anda kalçasını açtı ve yürümeye bu şekilde devam etti.

Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla magazin manşetleri konusu olan Hatice, 2019 yılında çıktığı bir defilede poposunu açması ile gündemi uzun müddet meşgul etti. Modacı Muammer Ketenci’nin bir defilesinde podyuma çıkan şarkıcı, arkasını döndüğü anda kalçasını açtı ve yürümeye bu şekilde devam etti. Bu olay sonrasında ağlayarak açıklama yapan Hatice, 2019 yılının magazin olayları listesine girmeyi başardı.

# MAGAZİN İLE İLİŞKİLİ:

18 Ara 2019 - 20:12 - Güncel --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?