Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Hayatınızın hemen hemen her anını etkileyen burçlar konusunda pazar günü burç yorumlarıyla karşınızdayız. İşte, 29 Aralık 2019 (Pazar) Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı

Özlem Bakır
Özlem Bakır Tüm Haberleri
Günlük Burç Yorumları 19 Ekim 2020 Pazartesi: Haftanın İlk Günü Nasıl Geçecek?
+11
Haber albümü için resme tıklayın

2019 yılının son haftasında bir güneş tutulması yaşadık. Bu tutulma sayesinde yeni başlangıçlar yaptınız. Gerek kariyer, gerek sağlık, gerek ise aşk hayatınızda bazı yenilikler oldu. Bugün yapmanız gereken yeni şeyler var. Mesela, hedeflerinizi yeniden ele alabilir, yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Kendinizi sorgulamanın vakti geldi. İşte, 29 Aralık 2019 (Pazar) Günlük Burç Yorumları...

Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

2019 yılının son pazar gününde sizde yaşayacaklarınızı merak mı ediyorsunuz? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Burcu yorumları ile karşınızdayız. Eğer siz de bugünkü burç yorumunuzu öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin. 

Koç Burcu  Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Bugün, aşk hayatınızda partnerinizle olan sorunları çözeceğiniz bir gün. Hafta boyu partnerinizin nazından, tribinden bıkmış olabilirsiniz. Ama artık bu naza, tribe son. Biliyoruz siz fazla sıkıntıya gelemezsiniz. Ama aşk bu, bazı şeylere göz yummak zorunda kalıyorsunuz.

Yaptığınız işi sevmemenizden ötürü daha önce pek çok sorun yaşadınız. Eleştirilere maruz kaldınız. Sevmediğiniz bir işi yapmak sizi yıpratacaktır. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için işinizi değiştirebilirsiniz. 

Bu sıralar maddiyattan dolayı oldukça şikayetçisiniz. Maddi zorluklar sizi çok yıpratıyor. Bunu engellemek için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Biraz harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir sorununuz kalmayacak. Birikim yapmanın tam zamanı. 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Bu sıralar partnerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Uzun zamandır partnerinize vakit ayıramadınız. Gerek iş yoğunluğu, gerek ise onun yoğunluğundan dolayı bir türlü birbirinize vakit ayıramadınız.

İş hayatınızdaki yoğunluklar artık yavaş yavaş bitiyor. İşinizi düzene koydunuz. Kazancınız giderek artış gösteriyor. Harcamalarınıza da biraz dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir sorun olmayacak. 

Bu haftayı hep hastalıkla geçirdiniz. Kırılgan yapınızdan ötürü hemen hasta olmaya hazırsınız zaten. Biraz kendinize dikkat edin. Vitaminli besinler tüketmeye özen gösterin. Sizin en büyük eksiğiniz kendinize vakit ayırmamanızdır. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Uzun zamandır partnerinize karşı bir güven sorunu yaşıyordunuz. Bu sıralar ona karşı güveniniz oldukça artacak. Aranızdaki sorunlar bir bir çözülmeye başlıyor. İş hayatınızla aşk hayatınızı birbirine karıştırmadığınız takdirde başarı ve mutluluğu aynı anda yakalayabileceksiniz. 

Oldukça hırslı yapınızdan dolayı iş hayatınızda zaman zaman başarıyı yakalıyorsunuz. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız için üstlerinizden olumlu dönütler alıyorsunuz. Yeni yılla beraber yeni kıdem alabilirsiniz. 

Sağlık konusunda yaşadığınız sorunlar giderek azalıyor. Kendinize dikkat etmeye başladınız. Maddi sıkıntılarınızdan kurtuldunuz. Tekrar maddi sıkıntıya düşmemek için harcamalarınıza biraz daha dikkat edin. 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Aşk hayatınız şuanda sizin gibi eğlenceli ve hareketli geçmiyor. Oldukça durgun geçen aşk hayatınız sizi üzebilir. Partnerinizle biraz vakit geçirmeyi deneyin. Onunla yaşadığınız sorunları konuşarak çözmeyi deneyin. 

İşinizde istediğiniz başarıyı elde etmek için biraz daha çalışmanız gerekiyor. Daha çok çalışmak, daha çok başarı demektir. Daha çok çalıştığınız için üstlerinizden olumlu dönütler alabilirsiniz. 

Maddi sıkıntılardan bıkıp usandınız. Biraz harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir sorun yaşamayacaksınız. İyi paralar kazanıyorsunuz ama paranızın değerini bilmiyorsunuz. Biraz daha harcamalarınıza dikkat edin. 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Her ne kadar aşk hayatınızda kontrol sizin elinizdeymiş gibi gözükse de aslında öyle birşey yok. Siz ipleri çoktan partnerinize kaptırdınız bile. Partneriniz biraz daha baskın karakterli olduğu için hep benim dediğim olsun istiyor. Sizde bunu kabul etmiyorsunuz. 

Bu hafta iş ortamınız oldukça yoğun geçti. Bu haftanın son gününde, 2019 un son pazarında kendinizi biraz dinlemek istiyorsunuz. Sosyal hayattınız bir süredir durgun geçiyor. Bunu biraz hareketlendirmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. 

Maddi konuda sıkıntı yaşamadığınız gibi, çevrenizde de maddi yardımlar yaptığınız kişiler bulunuyor. Yardım dediysek hibe etmek değil. Borç verdiğiniz kişilerden bahsediyoruz. Borç verdiğiniz kişilerden paranızı almakta biraz zorlanabilirsiniz. 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Partneriniz biraz sizin davranışlarınızı anlamakta zorlanıyor. Ona karşı biraz daha açık olmanız gerekiyor. Aranızdaki sorunları konuşarak halletmek varken neden tartışma yoluna gidiyorsunuz ki. 

Bu sıralar iş hayatınızda sıkıntılı ve stresli günler geçiriyorsunuz. Sizin söylediklerinizin, yaptıklarınızın aksini söyleyen kişilere, kendinizi ispatlamak için çaba sarf ediyorsunuz. 

Bu sıralar kendi kafanıza göre hareket etmeyin. Ailenizden ve yakın çevrenizden fikir alışverişi yapmak sizi daha mutlu yapacaktır. Aileniz bazen sizin gördüğünüzden daha fazlasını görebilir. Sizi en doğru şekilde yönlendirecektir. 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Partnerinizle aranızdaki sorunların tek sorunun sizden kaynaklandığını düşünüyor olsanız da aslında hata tek taraflı değildir. Eğer ortada bir tartışma var ise bu tartışma iki taraftan kaynaklı ortaya çıkacaktır. 

İş hayatınızda kendinizi oldukça mutlu hissedeceğiniz günler sizi bekliyor. Yeni kıdemler alabilir ya da iş değişikliği yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alınca değerlendirmenizi iyi yapmanız gerekiyor. 

Maddi gelirinizde olan artış sizi olumlu yönde etkiliyor. Alışveriş yapmanıza olanak sağlasa da biraz kendinize dur demeyi bilmeniz gerekiyor. Harcamalarınıza çeki düzen verdiğiniz takdirde maddi sıkıntı yaşamayacaksınız. 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Aşk hayatınızda mutluluğu hak etmenize rağmen partneriniz tarafından bu mutluluğu bir tülü göremediniz. Kendinize ilgi göstermesini isterken, partneriniz istediğiniz ilgiyi size verememektedir. 

İş hayatınızda yaratıcı fikirlerinziden dolayı başarıyı elde ediyorsunuz. Biraz kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın. Bunları unuttuğunuz takdirde sağlık problemi yaşayabilirsiniz. 

Sağlık problemleri yaşamamak için sizde kendinize biraz özen gösterin. Yaşadığınız maddi problemler geçti sayılır. Biraz daha harcamalarınıza dikkat edin. Evinizle ilgili bazı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Partnerinizle aranızda yaşadığınız sorunları çözmek yerine sorunların üzerini kapatıyorsunuz. Bu sorunlar sizin hem gündelik yaşamınızı hem de ilişkinizi etkileyebilir. 

Yaz aylarının etkisiyle, hayatınızda köklü değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Değişiklikler size ve partnerinizi olumlu etkileyecektir. 

Maddi sıkıntılarınız ve sağlık problemleriniz giderek azalıyor. Kendinizi iyi hissetmek için kendinize biraz vakit ayırmanız gerekiyor. 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Aşk hayatınızda partnerinizle yeni şeyler denemek istiyorsunuz. Hayatınızda yapacağınız değişiklikler sizin yenilenmenize olanak sağlayacaktır. 

İş hayatınız oldukça yoğun geçiyordu. Bu yoğunluk sizi oldukça yormuş durumda. Kendinize biraz daha vakit ayırmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. 

İş hayatınızda oldukça becerikli olduğunuz için kendinize uygun olan işi seçtiniz. Kendinize uygun olan işi seçtiğinizden dolayı çok mutlusunuz. Çalışkanlığınız sayesinde yeni kıdemler alacaksınız. 

Oğlak Burcu Özellikleri 

Kendinden emin oluşu, özgüveniyle tanınan oğlak burcunun, güçlü ve sarsılmaz yapıları vardır. Bu durum özellikle dış görünüşlerine yansıyacaktır.

Soğukkanlı görünüşünün ardında yumuşacık bir insan yatan oğlak burcunun, partnerine karşı gösterdiği saygısından ötürü de oldukça dikkat çekicidir. 

Oldukça dik başlı olan oğlak burcu, üzerine yüklenen sorumlulukların farkındadır. Kendi kendilerine yeten görünümlerinin altında bir bıkkınlık yatabilir. Oğlak burcu insanı oldukça sevecendir. 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Bugünlerde hem iş hem aşk hayatınız oldukça durgun geçiyor. Basit işlerle uğraşır gibi düşünüyorsunuz ama aslında öyle değil. Sorumluluklarınız çok ağır. Yoğunluğunuz giderek azalıyor. 

Bugünlerde bir ödemeniz var. Kısa sürede o ödemeyi yapmanız gerekiyor. Bu ödemeyi yapmak sizi biraz yorsa da bir süre sonra rahatlamanıza olanak sağlayacaktır. 

Hayatınızda ne istediğinize önem vererek hareket etmeniz, sizin daha da başarılı olmanıza olanak sağlayacaktır. Pek çok iş fırsatı karşınıza çıkabilir. İyi değerlendirme yapmanız gerekiyor. 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 29 Aralık 2019 (Pazar)

Aşk hayatınızda mutluluğu yakaladığınızı düşünüyorsunuz. Bu zamana kadar ciddi bir ilişki yaşamadığınız için bu ilişki sizi oldukça mutlu etmiş durumda. Aranızdaki sorunları konuşarak halletmek sizin daha da mutlu olmanıza olanak sağlayacaktır. 

İş hayatınızda yoğun ve zorlu günler geçiriyorsunuz. Fakat duygusal sorumluluklarınız sizin iş hayatınızı da etkiliyor. Aşk hayatınız ile iş hayatınızı karıştırmamanız gerekiyor. 

İş hayatınızı değiştirme gibi düşünceleriniz var. Bazı geliri yüksek işlere girmek için iyi düşünmeniz gerekiyor. Doğru zamanı beklediğiniz takdirde her işin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 28 Aralık 2019 ( Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

28 Ara 2019 - 12:25 - --- Okunma

Muhabir Özlem Bakır

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 274.421 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?
Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı