Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 30 Aralık 2019 (Pazartesi)

Yılın son iki günü kaldı. Bu son iki günde ekonomi, aşk, sağlık, para hayatı konusunda burcunuz size ne diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlarla karşınızdayız. İşte, 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı

+9
Haber albümü için resme tıklayın

Yılın son iki günü kaldı. Bu son iki günde ekonomi, aşk, sağlık, para hayatı konusunda burcunuz size ne diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlarla karşınızdayız. İşte, 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Hayatınızı hemen hemen her konuda etkileyen burçlar, yılın son günlerinde sizi de etkileyecek. Pazar günü, ayın terazi burcunda hareket etmesi tüm burçları etkiledi. Peki sizin burcunuzu nasıl etkiledi? Gelin hep birlikte bakalım. 

Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 30 Aralık 2019 (Pazartesi)

Bugün, alacağınız kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir hayata başlamak ve ilişkilerinizi yola koymak için, 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları sizler için hazırlandı. İşte, bugüne dair aşk, para, sağlık, kariyer değerlendirmeleri... 

Koç Burcu  Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 30 Aralık 2019 (Pazartesi)

Partnerinize karşı bugünlerde hiç romantik değilsiniz. Sizden romantiklik, özel anlar istiyor. Ama sizin vurdumduymaz tavrınızdan ötürü hiç böyle düşünceniz yok. Arkadaşlarınızla vakit geçirdiğiniz kadar, partnerinizle de vakit geçirin. 

Gerek iş hayatınızda gerek ise sağlıki problemleriniz olduğunda yanınızda olan tek kişi sevdiğinizdi. Maddi konuda  çevrenize çok fazla para harcıyorsunuz. Biraz kendinize dur demeyi bilmeniz gerekiyor. 

2019 yılı sizin için oldukça şanssız bir yıldı. Ama 2020 yılı için aynı şeyi söyleyemeyiz. Daha yıl gelmeden şansınız düzelmeye başladı. 2020 yılında eğer işsizseniz iş bulacak, eğer çalışıyorsanız yeni kıdem alacaksınız. 

Boğa Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Baskın karakterinizden ötürü partneriniz dahil çevrenizde bulunan herkes sizden şikayetçi. İş yerinde biraz daha yapıcı davranmanız daha iyi olacaktır. Kimsenin kalbini kırarak bir yere varamaz, başarı elde edemezsiniz. 

Ailenizle uzun zamandır vakit geçirmiyorsunuz. Aranızdaki ilişkileri düzeltmeye, sohbet etmeye biraz ihtiyacınız var. İletişimlerinizde gereksiz inat, baskı ve eleştirilerden uzak durmaya çalışın. 

Maddi sıkıntılarınız yavaş yavaş geçiyor. 2019 yılının son 3 ayında biraz maddi konuda sıkıntı yaşadınız ama bu ay sıkıntılarınız geçmeye başladı. 2020 yılının ilk ayında ise tüm parasal sıkıntılarınız geçecek. Az daha sabır edin. 

İkizler Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için konuşmanız yeterli olacaktır. Gereksiz yere yaptığınız inatlar, tartışmalar, partnerinizi kırmalara hiç gerek yok. Biraz daha kendinize çeki düzen verip aranızdaki problemleri çözebilirsiniz. 

Haftanın ilk günü sizin için en yorucu gündür. Hani şu pazartesi sendromu denilen illet var ya o sizi de etkiliyor. Ama moralinizi yüksek tutun. İş hayatınızın yoğunluğundan çok yoruldunuz ama az daha sabredin. Yılın bitmesiyle yoğunluğunuzda azalacak. 

Sağlık konusunda biraz kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi sıkıntılarınız da yavaş yavaş geçiyor. Harcamalarınıza biraz dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir sıkıntınız kalmayacak. 

Yengeç Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için konuşma yolunu deneyin. Aranızda olan sorunları bir başkasına anlatmadığınız takdirde sorunlarınız büyümeden hallolacaktır. 

İş hayatınızda eğer gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir proje var ise onu en yakınınıza bile söylememeniz gerekiyor. Bazı konuları gizli tutmak sizin başarınız açısından daha iyi olacaktır. 

Günün ilerleyen saatlerinde sosyal çevreniz biraz hareketlenebilir. Arkadaş çevrenizle bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Çevrenize karşı harcamalarınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çok gereksiz yere para harcıyorsunuz. 

Aslan Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinize karşı yaşadığınız güven probleminin üstesinden gelmek için biraz daha çaba sarf etmeniz gerekiyor. Daha doğrusu partnerinizin biraz daha size güven sağlaması gerekiyor. 

İş hayatınızda projelerinizden çevrenizdekilere bahsetmiyorsunuz. Bu şekilde de devam edin. Çünkü sizin çevrenize de güveniniz yok. Aslında en doğrusunu yapıyorsunuz. Siz projelerinizden bahsederseniz, projenizin bir başkası tarafından alındığına şahit olabilirsiniz. 

Maddi konuda biraz harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Derenin suyu akarken, testinizi doldurdunuz ama o testiyi de boşaltmamanız gerekiyor. Gereksiz harcamalardan kaçının. 

Başak Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinizle aranızdaki sorunları çözerken sert şekilde davranıyorsunuz. Bu sert tavrınızdan vazgeçmediğiniz takdirde siz de bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Partnerinizin size karşı olan tavırlarında bazı değişiklikler fark ediyorsunuz. 

İş hayatınızda yaşadığınız yoğunluktan ötürü kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz. Kazancınız, gününüzü kurtarmamakta. Kazancınızı artırmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. 

Aslında kazancınızın yetmeme nedeni sizin düzensiz harcamalarınız. Harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde hiç bir maddi probleminiz kalmayacak. 

Terazi Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Her zaman dengeli olmayı sevdiğiniz gibi, bugün de dengeli olmayı seviyorsunuz. İlişkinizdeki saygıyı ve sevgiyi korumak adına kendinizden fedakarlık yapıyorsunuz. 

İş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan çevre hep var. Bu çevreyi hayatınızdan uzaklaştırmakta yakınlaştırmakta sizin elinizdedir. Plan ve projelerinizden onlara asla bahsetmeyin. 

Bu haftayı hep hastalıkla geçirdiniz. Kendinize dikkat etmediğiniz, tedaviye başlamadığınız takdirde hastalığınız geçmeyecek daha da artacaktır. 

Akrep Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinizle sürekli tartışmalarınızın nedeni arkadaş çevrenizdir. O sizin, arkadaş çevrenizden oldukça rahatsız. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için onunla sakin bir şekilde konuşmanız yeterli olacaktır. 

İş hayatınız oldukça iyi gidiyor. Maddi konularda kazancınız yerinde olsa da iyi tanımadan kimseye kefil olmayın ya da borç para vermeyin. Bir defa yaptınız, bir daha aynı hataya düşmeyin. 

Sağlığınız gayet iyi. Yılın son günlerine yaklaştığımız bugünlerde, kendinize biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Havaların soğuk gitmesinden ötürü her an hasta olabilirsiniz. 

Yay Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinizi oldukça çok seviyor, ona çok güveniyorsunuz. Mutlu olmak için karşılıklı iki tarafında birbirini sevmesi, birbirine güvenmesi gerekiyor. Siz aynı değeri partnerinizden göremeyebilirsiniz. Bu durum sizin canınızı oldukça sıkacak. Ama hiç merak etmeyin geçecek. 

İş hayatınızdaki başarılarınızdan sevdiklerinize dahi bahsetmemeniz gerekiyor. Sizin fazla dillendirdiğiniz şeylerin sonu hep hüsranla bitiyor. Biraz daha gizli işler yapmayı öğrenin. 

Bugün, müşterilerinizle ya da iş arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalara dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni görüşmeler gerçekleştirebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. 

Oğlak Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Bugün sizin için bir dönüm noktası olabilir. Geçtiğimiz günlerde, yeni bir iş teklifi aldınız ya da iş değişikliği için bazı görüşmeler yaptınız. Bu durumla alakalı olarak hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Parasal konularda risk almayı seviyorsunuz. Ama bugün, o risk alacağınız günlerden biri değil. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 

Uzun süredir devam eden bir sağlık probleminiz yavaş yavaş bitmeye devam ediyor. Kendinize biraz daha önem verdiğiniz takdirde herşey yoluna girecek. 

Kova Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partneriniz, sizin eleştirici tavrınızdan şikayetçi. Çevrenizdeki herkese karşı sarf edecek bir sözünüz var. Ama bu durumdan vazgeçmeniz gerekiyor. Her doğru her yerde söylenmez biliyorsunuz. 

İş hayatınızda da böyle eleştirici tavrınız devam ettiği takdirde yerinizde saymaya mahkumsunuz. Ne yeni kıdem alabilirsiniz ne de yeni bir iş teklifi. Biraz kendinizi törpülemeniz gerekiyor. 

Parasal konularla ilgili bazı krizler yaratmak yerine çözüm önerisi sunduğunuz takdirde hem sorununuz çözülecek hem de kafanız bu gibi durumlarla meşgul olmayacaktır. 

Kova Burcu Özellikleri 

Hava grubunun temsilcileri arasında bulunan kova burcu, ırgalamaz tavırları ve özgür düşünceleriyle ön plana çıkar. Gerek fikirleriyle, gerek ise tavırlarıyla girdiği her ortamda ilgiyi üzerine çeken kova burcu, sıcakkanlı yapısıyla da tanınmaktadır. 

Zihinsel olan her meslek kova burcuna göredir. Ezbere iş yapmak yerine düşünerek hareket etmek tam onlara göredir. Bilimin olduğu her meslek onların ilgi alanıdır.

Bakışlarıyla bile karşısındakiyle anlaşabilen Kova Burcunun kalbini, zeki kişiler feth edebilir. Kova burcuyla birlikte olmak istiyorsanız kesinlikle çapkın olmamalısınız. 

Balık Burcu 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları 

Partnerinizle alakalı durumlarda, kriz ortamı yaratmak yerine çözüm önerisi sunmanız sizi için daha iyi olacaktır. Partnerinizi çok seviyorsunuz. Bundan ötürü aranızdaki problemleri konuşarak çözmeniz daha doğru olacaktır. 

İş hayatınızda da bazı olayları gereksiz yere büyütmemeniz sizin daha başarılı bir çalışan olmanıza imkan sağlayacaktır. 

Maddi konularda yaşadığınız sorunların azalışına siz bile şaşırdınız. Ev sorunlarını, iş hayatınıza yansıtmadığınız takdirde siz de maddi konulardaki sıkıntılarınızdan kurtulacak, yeni kıdemler alabileceksiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 29 Aralık 2019 (Pazar) Günlük Burç Yorumları

# GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI AŞK VE İŞ HAYATI İLE İLİŞKİLİ:

29 Ara 2019 - 12:01 - Uzmanından Günlük Burç Yorumları --- Okunma

Muhabir Özlem Bakır


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?