Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 31 Aralık 2019 (Salı)

2019 yılının son günündeyiz. Acısıyla, tatlısıyla, iyi veya kötü olarak bir yıl geçirdiniz. Gerek mutlu oldunuz, gerek ise üzüldünüz. Kendinize vakit ayırmadığınız günlerde oldu, vakit ayırdığınız günlerde... Sizin hayatınızın her anını etkileyen burç yorumları ile karşınızdayız. İşte, 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı...

+10
Haber albümü için resme tıklayın

2019 yılının son günündeyiz. Acısıyla, tatlısıyla, iyi veya kötü olarak bir yıl geçirdiniz. Gerek mutlu oldunuz, gerek ise üzüldünüz. Kendinize vakit ayırmadığınız günlerde oldu, vakit ayırdığınız günlerde... Sizin hayatınızın her anını etkileyen burç yorumları ile karşınızdayız. İşte, 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı...

Aşk hayatınızı, kariyer hayatınızı, maddi hayatınızı etkileyen burçlar, yılın son günü olan 31 Aralık da acaba size neler sunacak. Bugünü, kendinizi değerlendirerek geçirmek sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 31 Aralık 2019 (Salı)

Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu,  Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu için  31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları ile karşınızdayız. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 31 Aralık 2019 (Salı)

Kendi keyfinize düşkün olduğunuzu biliyoruz. Keyfiniz için sevdiklerinizi bile kırmaktan çekinmiyorsunuz. Uzun zamandır bir ilişkiniz var. Aslında bu ilişkiyi yürüten sizsiniz. Anlayışlı tavırlarınızdan memnun olan partnerinizi gereksiz yere kıskanmadığınız takdirde hiç bir sorun kalmayacak. 

İş hayatınızda farklılıkları seviyorsunuz. Ortaya çıkardığınız bu farklılıklar sizi daha ilgi çekici hale getiriyor. Yeni kıdem aldınız. Önemli olan kıdemı almak değil, aldığınız kıdemi kaybetmemektir. 

Bugün, aşırı baş ağrısı sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sessiz, sakin ortamları seviyorsunuz. Ama artık biraz sosyalleşmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızla görüşün ya da partnerinizle farklı şeyler yapmayı deneyin. 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 31 Aralık 2019 (Salı)

Bugün, uzun zamandır hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir projeyi hayata geçirmenin vakti geldi. Partneriniz sizin kısıtlayıcı tavrınızdan oldukça şikayetçi. Biraz daha kendinize çeki düzen verin. 

İş hayatınızda başarılara doymuyorsunuz. Aldığınız kıdemler, kazandığınız paralar artık yeterli olmamaya başladı. Aslında ihtiyacınızdan daha fazla para kazanıyorsunuz ama harcamayı bilmiyorsunuz. 

Maddi konuda biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Birikim yapmak için doğru zamandasınız. Ek iş arayışından vazgeçin. Önce elinizdeki projeleri bitirmeye yönelik çalışın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları Aşk ve İş Hayatı 31 Aralık 2019 (Salı)

Bugün aşırı stresli bir gününüzdesiniz ama sakin olmanız gerekiyor. Bir anlık sinirle alacağınız kararlar sizin tüm hayatınızı etkileyebilir. Partnerinizle aranızda elbette bazı sorunlar olacak. Bu sorunları çözmek için konuşmanız yeterli olacaktır. 

İş hayatınızda bazı eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Eleştirileri sakin bir şekilde karşıladığınız takdirde size de başarının kapıları aralanacaktır. Yeni kıdem alabilirsiniz. Şimdiden tebrikler. 

Sağlık problemlerinden ötürü siz de bazı planlarınızı ertelemek zorunda kaldınız. Haftasonundan beri gününüzü evde geçirdiğiniz için oldukça sıkıldınız. Biraz gezmeyi deneyin. 

Yengeç Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Bugün oldukça şanslı gününüzdesiniz. Girişeceğiniz bazı işlerde başarı elde edeceğiniz bir gündesiniz. Sizde diğer burçlar gibi, 2019 yılında zorlu günler geçirdiniz. Artık o günler geride kalacak. 

Bu güne değin, iş hayatınızda oldukça emek sarf ettiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını artık almanın vakti geldi. Yeni kıdem alabilirsiniz. 

Hayatınızda mutluluğu da hüznü de tek başına yaşamayı tercih edenlerdensiniz. Ama mutluluğunuzu başkalarıyla paylaşmanız gerekiyor. Mutluluk, paylaştıkça çoğalır. 

Aslan Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Bugün yılın son günü olması hesabıyla, herkes yılbaşından iyi dilekler isteyecek. Ama yılbaşı sizin için çok şanslı gelmeyecek. Maddi konuda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. 

İş hayatınızda da şanssızlıklar yaşayabilirsiniz. İş değişikliği yapmadan önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Yeni kıdem almayı düşünmeyin bile. İşten ayrılmazsanız ne ala. 

Maddi konuda yaşadığınız sıkıntılar hala bitmedi. Biraz daha harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde maddi konuda herhangi bir sorun kalmayacak. 

Başak Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Her zaman olduğu gibi bugün yine şans yüzünüze gülecek. Denizde kum sizde şans. Partnerinizle aranızdaki sorunlar bir bir çözülmeye başladı. Ona ekstra zaman ayırdığınız takdirde aranızda hiç bir problem kalmadığını görebileceksiniz. 

Yılın son günü olmasına rağmen aldığınız mutlu haberlerin ardı arkası kesilmedi. Bugün, yeni kıdem alabilirsiniz. Ya da uzun zamandır düşündüğünüz bir projeniz sonuçlanabilir. 

Sağlık konusunda biraz daha kendinize önem vermeniz gerekiyor. Çevrenize önem verdiğiniz kadar, kendinize de önem vermeniz gerekiyor. 

Terazi Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Uzun zamandır partnerinizle aranızda herhangi bir heyecan yaratıcı olay yaşamadınız. Ama bugün biraz farklılık gösterebilir. Bir süredir düşündüğünüz bir pojenin gerçekleşmesine siz bile inanamayacaksınız. 

Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Alacağınız iş teklifini iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Yeni kıdem alabilirsiniz. 

Maddi konuda da oldukça şanslı gününüzdesiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden size ek gelir gelebilir. Paranızı iyi değerlendirdiğiniz takdirde siz de maddi sıkıntı yaşayamacaksınız. 

Akrep Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Bugün hayatınıza biraz farklılık katmalısınız. Mesela her gün dışarı çıkıyorsanız, bugün çıkmayın. Veya her gün evdeysenız bugün gününüzü dışarda geçirin. 

İş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz bir sonucu bugün alabilirsiniz. Sizin kararlarınızı değiştirmek isteyen kişiler olabilir. Bunlara kulak asmayın. Yolunuzda aynı şekilde devam edin. 

İş yoğunluğunuzdan oldukça şikayetçisiniz. Kendinize yardımcı olacak birini bulma vaktiniz geldi de geçiyor bile. 

Yay Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Bugün, acı verici olaylar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz ya da değer verdiğiniz birinden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Buna hazırlıklı olun. 

İş hayatınızda sizi üzen, sizi sıkan olaylar olabilir. Bu olaylara karşı yenik düşmemek için her zaman dik durmanız gerekiyor. Yeni iş teklifleri alacağınız bir zamana girdiniz. 

Yeni yılla beraber kazancınız da artış gösterebilir. Kazancınız her ne kadar artarsa artsın, harcamayı bilmediğiniz takdirde her zaman maddi sıkıntı çekeceksiniz. 

Oğlak Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Partneriniz duygusal, siz biraz daha akılcı davranıyorsunuz. Bundan ötürü partneriniz sizden oldukça şikayetçi. Partnerinize güvenmek istiyorsunuz ama bu çok zor geliyor size. 

Uzun zamandır iş hayatınızda çözemediğiniz bir sorunu çözmenin vakti geldi. Aşırı hırslı davranışlarınız, üst mevkinizde olan kişilerin dikkatini çekti. Yeni başarılara adım atabilirsiniz. 

Parayı çok seviyorsunuz. Ama oldukça da cömertsiniz. Çevrenizden herhangi biri sizden her ne isterse istesin hemen veriyorsunuz. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 

Kova Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Bugün, herkese ve herşeye güvenmemeyi öğrendiniz. Partnerinizle yaşadığınız sorunların büyük bir çoğunluğunu ona karşı fazla güvenmeniz oluşturuyor. Biraz daha dizginleri elinizde tutmayı öğrenin. 

İş hayatınızda yapacağınız bir projeden, çevrenizdekilere bahsetmeyin. Sizi kıskanan, projelerinizi çalmak isteyen birileri daima olabilir. Dikkat edin. 

Maddi konularda yaşadığınız tüm sorunlar geçecek. Az daha sabretmeniz gerekiyor. Bugün, sizden birileri borç isteyebilir. Borç vermemeniz gereken bir gündesiniz. 

Balık Burcu 31 Aralık 2019 (Salı) Günlük Burç Yorumları

Partnerinize tutku ile bağlısınız. Ama bu durum sizi yanlışa sürükleyebilir. Biraz daha akılcı davranmanız gerekiyor. Sizin hayatınızın tamamı duygusal geçiyor. 

İş hayatınız ile aşk hayatınızı birbirine karıştırdığınızdan ötürü sürekli hata yapıyorsunuz. Yeni hatalar yapmamak için iş hayatınızda biraz daha akılcı davranmayı deneyin. 

Paranızı yönetmeyi çok iyi biliyorsunuz. Bundan ötürü kolay kolay maddi sıkıntı yaşamıyorsunuz. Her zaman temkinli davranmak sizin başarılı olmanıza olanak sağlıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 30 Aralık 2019 (Pazartesi) Günlük Burç Yorumları

# GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI AŞK VE İŞ HAYATI İLE İLİŞKİLİ:

30 Ara 2019 - 12:01 - Uzmanından Günlük Burç Yorumları --- Okunma

Muhabir Özlem Bakır


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?