Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi)

Tüm burçlar bugün olaylara rasyonel ve objektif olarak yaklaşıyor. Bugün acaba burcunuz sizi nasıl etkileyecek? İşte, Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) 

Günlük Burç Yorumları 22 Ekim 2020 Perşembe: Yeni Gün Neler Getirecek?
Günlük Burç Yorumları 19 Ekim 2020 Pazartesi: Haftanın İlk Günü Nasıl Geçecek?
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Bu hafta hem Merkür hem de Venüs burç değiştirmişti. Merkür'ün Kova burcuna geçiş yapmasıyla pek çok burç yeni arkadaşlıklar kurdu, sosyalleşti. Haberleşme ve iletişim konusunda bazı gelişmeler yaşandı. Hafta daha bitmediğinden ötürü tüm burçlar üzerinde hala bu etki devam ediyor. Tüm burçlar bugün olaylara rasyonel ve objektif olarak yaklaşıyor. Bugün acaba burcunuz sizi nasıl etkileyecek? İşte,  Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) 

İnsan olarak haklara, eşitliğe fazlasınca önem veririz. Özgür düşünmek, özgürlüklerimize önem vermeyi severiz. Bugün, gerek sosyal ağlarda gerek ise sosyal medya aracılığıyla kendimizi tanıtabiliriz. 

Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi)


Venüs'ün bu hafta Balık burcuna geçiş yapmasıyla aşk ve sevgi duygularının ve romantizmin arttığı bir süreç olacaktır. Kendinizi sevdiklerinize karşı duygularınızı, ilginizi, şefkatinizi ifade ederken daha rahat olacaksınız. 

Bugün, gelecekle ilgili bazı beklentileriniz ön plana çıkabilir. Gün içerisinde havanın soğukluğunu bahane ederek sürekli ev içerisinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ama bu durum sizin daha çok sıkılmanıza olanak sağlayabilir. İşte günlük burç yorumlarınız. 

Koç Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi)  (23 Mart – 20 Nisan)


Bugün hayatınızın aşkı ile karşılaşabilir ya da iş hayatınızla ilgili sizi çok önemli mevkilere getirecek biriyle tanışabilirsiniz. Eğer bu tanıştığınız kişi sizin hayatınızın aşkı ise hemen hemen aynı özelliklerde olduğunuzu fark edeceksiniz. 

Burcunuzda Ay'ın hareketleri sizin kişisel konularda gelişmeniz ve hedeflerinizi yerine getirmeniz için yeni fırsatlar sunacak. Pozitif düşünüp, ona göre hareket ettiğiniz takdirde başarıyı elde edebileceksiniz. 

Gün içerisinde arkadaşlarınıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Meslek gruplarınızla organize edilmiş olan toplantılara katılabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. 

Boğa Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) 


Bugün güne gördüğünüz bir rüyanın etkisiyle başlayabilirsiniz. Bu rüya kafanızda soru işaretleri ile dolu bir meselenin nasıl ilerleyeceğine ilişkin mesajlar vermiş olabilir.

Bilinçaltı dürtülerinizin sizin için önemi olduğunu biliyor ve davranışlarınızda belli bir düzeyi korumaya çalışıyorsunuz. Bugün değişen para gündeminizi takip etmelisiniz. Önünüze daha önce hiç gelmeden fırsatlar çıkacaktır. 

Bugün ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Endişe duyduğunuz konulara duygusal yönden bağlanabilirsiniz. Düşünceleriniz de ki bireyselleşme isteği içinde ani kararlar vermemeye çalışın. 

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 


Boğa burcu erkeği, inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker. Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez. Evine bağlı olan boğa burcu erkeği uyumlu bir eştir. 

Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ olan boğa burcu erkeği iyi bir babadır. Bir o kadar da sert ve disiplinlidir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir.Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içerisindedir. Fakat boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. 

Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Güçlü yapısının altında oldukça hassas bir görünüm yatar. Karşı cins tarafından oldukça beğenilen boğa burcu erkeği, ilişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. 

Boğa Burcu Kadını Özellikleri 


Boğa burcu kadını sessiz sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği her ortamda hal ve hareketleriyle tüm gözleri üzerine diker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapar. 

Alışkanlıklara bağlıdır ve sadakatsizlikten hiç hoşlanmaz. Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber yumuşak kalplidir. 

Parayı çok seven boğa burcu kadını özellikleri arasında aşırı kıskançlığı da dikkatleri çeker. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı önem taşır. Evine düşkün olan boğa burcu kadını hediye almaktan fazlasıyla hoşlanır. 

İkizler Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Mayıs – 23 Haziran)


İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde fazla durmayın ve tartışma ortamlarından uzak durun. Endişeli hayallerden uzak durun ve dikkatinizi yalnızca yapmanız gereken işlere odaklayın. 

Bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. İletişim araçları ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Fakat sizin yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki her ne zorlu sorun olursa olsun kolaylıkla başa çıkabiliyorsunuz.

Sabırsız ve kararsız bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artış gösterebilir. Yetiştirilmesi gereken işlerle ilgili bazı karışıklıklar ortaya çıkabilir. 

Yengeç Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Haziran – 23 Temmuz)


Duygularınız yüzünden tutkularınızla hareket edeceksiniz. Vereceğiniz kararlarda sağ duyulu davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken agresif davranışlarda bulunabilirsiniz. 

Çevrenize karşı tepkili konuşmak yerine oturup bir kez daha düşünmenizde fayda vardır. Bu sıralar oldukça duygusalsınız. Olaylardan çabucak etkilenebilirsiniz. 

Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ama istediğinizi gerçekleştirmek için daha başka yöntemler uygulayabilirsiniz. Bu esnada güç mücadelesini savaş alanına çevirmeyin. Biraz daha mantıklı olun. 

Aslan Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Temmuz – 22 Ağustos)


Bugün yaşamı farklı yönlerden ele alacaksınız. Daha önceki düşüncelerinizde yanılma olduğunu sizde kabul edeceksiniz. Aşk hayatınızda değişik duygular içerisindesiniz. Doğru kadarı vermek için iyice düşünün. 

Yalnız olan kişiler bugün yeni biriyle tanışıp, aşk hayatına giriş yapabilirsiniz. Sosyal ortamlardan uzak bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Hafta boyu yoğun günler geçirdiğiniz için bugün dinlenmek istiyorsunuz. 

Bugün sizi keyiflendiren konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda olacak. Yeni haftaya yönelik yeni programlar yapabilirsiniz. 

Başak Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (24 Ağustos- 22 Eylül)


Bugün gündeminizdeki konu yine para olacak. Bu durum partnerinizin zaman zaman canını sıksa da içinde bulunduğunuz durumu çözmek için düşünüp plan yapmaktan başka çareniz yok. 

Az para harcamayı denediğiniz takdirde hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Beraberliği olmayan kişiler karşı cins ile olan ilişkilerinizde gözle görülür bir iyileşme söz konusu. 

İş konularınızda bugün ilginç gelişmeler olabilir. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir. Çok büyük beklentiler içerisinde bulunmadığınız takdirde küçük şeyler de sizi mutlu edecektir. 

Terazi Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Eylül – 22 Ekim)


Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve sizin bakış açınızın haklılığında hem fikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Partnerinizle aranızda çok fazla anlaşmazlıklar oluyor. Bu anlaşmazlıkları çözmenin tek yolu onunla konuşmanızdır. 

Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanızı sağlayabilir. Size değer verdiğini göstermesi için onu sürekli itekliyorsunuz ama nafile. 

Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. İyi niyetli ve olumlu duygular içinde bulunacak ve böylece ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İyi şeyler düşünün ki iyi şeyler olsun. 

Akrep Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Ekim – 22 Kasım)


Satürn'ün uydusu Tethys bugün özellikle yönetici insanlarla paylaştığınız konularda gizliliğe önem vermeniz konusunda uyarıyor. İnsanlar sizi kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirmek isteyebilir. 

Bugün duygularınızla değil, mantığınızla hareket etmelisiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız eğer aceleci davranmamanız faydanıza olacaktır. Ev hayatınızda beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Ödeme tablonuzu gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. 

Hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı konularda, hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız, var olan sorunlarla yüzleşmeniz gereken bir gündesiniz.  

Yay Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Kasım-22 Aralık)


Bugün aile içinde toparlayıcı ve yönlendirici bir gününüz olacak. Özellikle hassas konularda sizin söyledikleriniz dikkate alınacaktır. Bu dönem yaşadığınız her şey sizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. 

İş ya da okul hayatınızda ise yaşanan olumsuz olayların yansıması ile gereken performansı göstermediniz. Şimdi işinize sıkı sıkıya sarılın ve iletişime önem verin. 

Yapıcı eleştirilere açık olun ve gerçek dostlardan gelecek yardım tekliflerini gurur yaparak reddetmeyin. Maddi konularda önemli gelişmelerle standartlarınızı yükseltme şansını elde edebilirsiniz. 

Oğlak Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Aralık – 20 Ocak)


Bugün büyük projelere ve organizasyonlara imza atabilirsiniz. Ayrıntılar üzerinde fazla zaman harcamadan sonuç odaklı hareket edin. Bu durum sizin başarılı olmanıza olanak sağlayacaktır. 

Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Hedefinize ulaşmak için bazı planlar yapabilirsiniz. 

Öğle saatlerinde duygusal ilişkileriniz gelişebilir. Sorumlu olduğunuz bazı konular bürokrasiye takılabilir. Üstlerinizle aranızdaki ilişkiler önem kazanabillir. Ani kararlar almamaya özen gösterin. 

Kova Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (23 Ocak – 19 Şubat)


Bugün duygusal davranarak geçmişinizle ilgili konularda fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Bu durum iş arkadaşlarınızla aranızdaki gerginliğe neden olabilir. Özel hayatınızda ise bugün sağ duyulu davranmalı, hassas olduğunuz konularda korumacı tavrınızı ortaya koymalısınız. 

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Öğlene doğru karşılaşacağımız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir. Daha önce almış olduğunuz teklifler ile ilgili gelişmeler meydana gelebilir. 

Ayrıca bugün eski projeleriniz tekrar gündeme gelebilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çocuklar, ev, aile bireyleri ve yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. 

Balık Burcu Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumları 18 Ocak 2020 (Cumartesi) (20 Şubat – 20 Mart)


Küslüklerin sona ermesiyle rahat bir nefes alacak ve sevdiğiniz insanlardan değer görmenin gücünü yaşamınızın her safhasına yansıtacaksınız.

İş hayatınızda ise uzun süre önce yaptığınız bir çalışma ya da projeniz beklemediğiniz bir şekilde kabul görebilir ve buna bağlı olarak da gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. 

Bugün yediklerinize ve bulunduğunuz ortamın hijyenine dikkat etmelisiniz. Bunun dışında gün sizin için oldukça keyifli geçecek. Kararlılığınız ve bilginiz doğrultusunda fikirleriniz bugün kabul görecektir. 

# Günlük Burç İş, Günlük Burç Aşk ve İş Hayatı Yorumlarıoğlak burç günlük yorum, oğlak burcu günlük yorum, burç günlük, Burç Yorumu, Koç Burcu Günlük Burç Aşk, burçlar günlük, Aslan Burcu Günlük Burç Aşk, Yengeç Burcu Günlük Burç Aşk, İkizler Burcu Günlük Burç Aşk, Basak Burcu Günlük Burç Aşk, Kova Burcu Günlük Burç Aşk, Boğa Burcu Günlük Burç Aşk, Akrep Burcu Günlük Burç Aşk, Terazi Burcu Günlük Burç Aşk, Oğlak Burcu Günlük Burç Aşk, Yay Burcu Günlük Burç Aşk, Balık Burcu Günlük Burç Aşk, Günlük Burç Aşk, Koç Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Boğa Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), İkizler Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Yengeç Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Aslan Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Başak Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), terazi burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Akrep Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Yay Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Oğlak Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Kova Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), Balık Burcu 18 Ocak 2020 (Cumartesi), 18 Ocak 2020 (Cumartesi) günlük yorum, 18 Ocak 2020 (Cumartesi) günlük burç yorumu, Günlük yorum koç, günlük yorum boğa, günlük yorum ikizler, günlük yorum yengeç, günlük yorum aslan, günlük yorum başak, günlük yorum terazi, günlük yorum akrep, günlük yorum yay, günlük yorum oğlak, günlük yorum kova, günlük yorum balık, cumartesi günlük yorum, burç yorumları cumartesi, burç yorumu cumartesi, Boğa Burcu Erkeği Özellikleri, Boğa Burcu Kadını Özellikleri

17 Oca 2020 - 12:01 - --- Okunma

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 230.374 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?