Burç Yorumları Günlük 13 Şubat 2020 Perşembe

Özellikle bugünler diyete başlamak için mükemmel bir zaman. İştahınızın giderek azalacağı ve daha hızlı kilo vereceğiniz günlerdesiniz. İşte,  Burç Yorumları Günlük 13 Şubat 2020 Perşembe

+10
Haber albümü için resme tıklayın

Ay, bugün son kez Terazi burcunda olacak. Ay'ın bu gece gerçekleştireceği hareketten sonra Başak burcunda konumlanması tüm burçları etkileyecektir. Özellikle bugünler diyete başlamak için mükemmel bir zaman. İştahınızın giderek azalacağı ve daha hızlı kilo vereceğiniz günlerdesiniz. İşte,  Burç Yorumları Günlük 13 Şubat 2020 Perşembe

Yıpranmış ve dökülen saçlarınıza bugün bakım uygulayabilirsiniz. Boyanan saçlarınız da istediğiniz renk tonunu elde edemeyebilirsiniz. Saç renginde meydana gelen değişiklikten ötürü kendinizi moralmen iyi hissedebilirsiniz. Detoks yaparak vücudunuzu toksinlerden arındırmak için uygun bir zamandasınız.

Burcu Burç Yorumları Günlük 13 Şubat 2020 Perşembe

Bugün, genel olarak kendinizi bahçe işlerine yöneltebilirsiniz. Yapraklardan faydalanacağınız şifalı otları toplayabilir ya da bitkilerinizi gübreleyebilirsiniz. İşinize yaramayan, kullanmadığınız eşyalardan kurtulmak ve dolaplarınızı düzenlemek için ideal bir günde bulunuyorsunuz. Sağlığınızla ilgilenmeli, organize olmak ve odaklanma gerektiren işlerle uğraşmak adına doğru bir günde bulunuyorsunuz. 

Bugünlerde mükemmeliyetçi, eleştirel, mantıklı hareket etme isteğiniz artış gösrterebilir. Çevrenize karşı gereksiz eleştirilerden kaçınmanız gerekiyor. Aksi halde sevdiğiniz insanlarla aranızda bazı problemler yaşayanabilir. İşte, Günlük Burç Yorumları... 

Koç Burcu Burç Yorumları Günlük

Bugün gelecek odaklı düşünüyorsunuz. İleri odaklı düşünmenizin sonucunu bugünlerde alabileceksiniz. Koşullarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Daha cazip bir iş pozisyonuna sahip olmayı amaçlayabilirsiniz. Kesinlikle bugün ani kararlar vermekten kaçının. Ani kararlar verdiğiniz takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz. 

Kendinizi ilişkilerinizde tartışmalara yatkın hissedebilirsiniz. Dikkatli olmanız gerekiyor. Taliplerinizi kaçırmamak adına çevrenize çok dikkat edin. Özellikle yükselen burcunuz Terazi ise kalbinizin kapısını sonuna kadar açmaktan korkmayın.

Boğa Burcu Burç Yorumları Günlük

Bugünlerde bir takım karşıtlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız karşıtlıklar sayesinde farkındalık kazandığımızı görebiliriz. Enerjiniz çok yoğun. Bu yüksek enerji kendimizi gergin hissetmemize neden olabilir. Kesin ve net kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor. Ay, vücudumuzda bulunan suları temsil ettiğinden ötürü bugün kendimizi biraz daha şişkin hissedebiliriz. 

Yeni projeleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yeni bir var oluşsal boyuta konsantre olabilmek için istikrarsız durumları saf dışı bırakacaksınız. Üçüncü dekantta doğanlar çok aktif bir gün geçirebilir. Bir süredir sizi cezbeden ancak size tamamen kayıtsız kalan o kişiye odaklanmaktan vazgeçin. 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 

Ay, duygularımızı, anlık tepkilemerimizi temsil ettiğinden ötürü bu dönemde biraz daha yüksek enerji hissedebilirsiniz. Yüksek enerjiden ötürü gerginlikler yaşşayabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Olaylar karşısında sakinliğinizi korumanız gerekiyor. İş hayatında kendinizi ortaya koymanız gerekiyor. 

Bugün içinizde uyanacak merak dolu ve bastırılmış duygular ortaya çıkabilir. Yükselen burcu İkizler olanlar Ay dan aşk arzularını yerine getirmesini isteyebilir ve olumlu sonuçlar alabilir. Bugün kalbinizi hızla çarptıracak okşamalar ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. 

Yengeç Burcu Burç Yorumları Günlük

İş yerinde kötü ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Kesinlikle telaşlanmadan normal davranmanız gerekiyor. Bu şekilde davrandığınız takdirde her şey sorunsuz ilerleyecek. İsteklerinizi kolayca yerine getirebileceksiniz ve şefkat dolu romantik bir gece geçirebilirsiniz. 

Kalbinizde kardaşa yaşayacağınız, sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyacağınız unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Yıldızlar da başkalarını cezbetmenize yardım edebilir. Yeni bağlantılarda şanslı olabilirsiniz. Fakat fiziksel görünümünüzü biraz daha ilgi çekici hale getirin. 

Aslan Burcu Burç Yorumları Günlük

Sorumluluk almaktan kaçınmak sizin doğanızda var. Kendi işlerinizi başkalarına yığmak başarısız olmanıza neden olabilir. Bugünlerde burcunuza birçok gezegen toplanabilir. Bu sizi daha objektif bir hale getirebilir. Partnerinizin öfkeli hallerini yatıştırmak adına sakin tavırlar ve doğru davranışlar sergileyebilirsiniz. 

Bugün sihirli bir buluşma olabilir ve bu her şeyin uzun sürmesine ve kendinizi ihtiraslı hissetmenize sebep olabilir. Yükselen burcunuz Yengeç ise eğer ilişkilerinizde ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sevgi ve şefkat konusunda biraz daha fazla istekli olduğunuz bir gündesiniz. 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 

Bu dönemde, her ne kadar şahsen sizinle bağlantılı olmasa da sizi rahatsız edecek çeşitli problemler ortaya çıkabilir. Sevgilinizle doğayla iç içe bir gün geçirebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz davetler alabilirsiniz. Bu davetler sizi oldukça mutlu edebilir. Yeni kişilerle tanışabilir, tanıştığınız kişilerden farklı konularda fikirler alabilirsiniz. 

Şanslı bir gün beklemeyin. Özellikle uzun vadeli ilişkilerde fazla ahenk olmayacak. Yıldızlar yükselen burcu Başak olanlara hayat dolu bir huzur vaat ediliyor. İlhamınızı anlayıp kelimelere dökebilirsiniz. Eğer ilk dekantta doğduysanız gününüz ilham verici olabilir. 

Terazi Burcu Burç Yorumları Günlük

İyi haberler sizi şahane bir moda girdirebilir. Bu nedenle kendinizi yenileyebilir ve içinizde olan yeni bir uyumu keşfedebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız sizi, cazibesiyle büyüleyebilir. Yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişiye direkt olarak sorular yöneltmekten kaçının ve biraz daha kibar olun. 

Bugün kendinizi açık, müsait, size yapılacak duygusal önerilere hazır hissedebilirsiniz. Eğer kısa zamandır bir çift hayatı yaşıyorsanız çok fazla bağlılık sinyalleri göndermeyin. Eşinizin ilgisini kaybetmesine neden olabilirsiniz. Belirsiz bir dönem yaşıyorsanız eğer çok şanslı bir gün geçirebilirsiniz. 

Akrep Burcu Burç Yorumları Günlük

Öfke patlamalarından kaçının. Kolaylıkla çözülebilecek bir hata için bı kadar uzlaşılmaz olmanızı gerektiren bir durum söz konusu değildir. Sevgilinizle bir doğa yürüyüşüne çıkabilir, yeni yeni yerler keşfedebillirsiniz. Hiç beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz davetleri alabilirsiniz. Katılacağınız ortamda tanıştığınız kişilerden alacağınız haberler sizi sevindirebilir. 

Bugün elinizdekinin kıymetini gerçekten anlayacak ve hiç bir radikal değişiklik yapma ya da evlilik dışı maceralar arama isteği  duymayacaksınız. Bugün bir flört ve tutku günü olacak. İstediğinizi yapabilirsiniz. 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 

Başarının gezegeni olan Jüpiter, burcunuza faydalı etkiler gönderebilir. İyimser olmak tam size göre bir davranış. Bu davranış sayesinde belirli bir özgüvene erişebilirsiniz. Yapacağınız bir telefon görüşmesi geçmişinize ait hatıralarınızı canlandırabilir. Nostaljik bir dönemden geçecek ve hayatınızın uzun bir dönemini dolduran eski bir aşkınızı düşünebilirsiniz. 

Kendinizi kapıp koyvermek için dayanılmaz bir istek duyacaksınız. Fakat Mars sizi dizginleyebilir. Aşk sizi memnun etmek istemiyor gibi gözüküyor ama sakın korkmayın. Daha iyi zamanlar gelecek. Bu gece yükseleni Terazi olanlar uzun süredir düşündükleri bazı önemli projelerin geliştiğini görebilir. 

Oğlak Burcu Burç Yorumları Günlük

Yeni bir proje ile ilgili haberler alabilirsiniz. Bu haberlerle ilgili de yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Yıldızlar açılmanızı ve ufak sorunlarla yüzleşmenizi öneriyor, bunu yapmak gelişmenize yardımcı olabilir. İş hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu. Yeni kişilerle tanışabilir ya da yeni kıdem alabilirsiniz. 

Kötücül ve merak uyandıran bir gökyüzü sizi heyecanlandırabilir. Tabulara yer vermeden açıkca erotik oyunlar oynayabilirsiniz. Hayatı daha kolaylaştıracak o şefkatli ortaklığı bulmak istiyorsanız, kendinizi sevmek için daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. 

Kova Burcu Burç Yorumları Günlük

Üstlerinizden biriyle sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bu sabah öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakabilir. Çok soğuk davranmamanız ve ona doğru yaklaşmanız gerekiyor. 

Venüs, sizin katı karakterinizi yumuşatarak sizi neşeli ve geniş biri yapabilir. Bundan ötürü bazı insanları cezbedebilirsiniz. Yıldızlar size bir enerji, iyimserlik ve şefkate açıklık patlaması vaat ediyor. Yükselen burcu Kova olanlar bir Terazi ya da Boğa burcu mensubuyla yaşanacak ilişkilerin üzerine parıldayan yıldızların desteğini görebilirler. 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde etrafınıza enerji ve neşe saçabilirsiniz. Sevdiğiniz bir kişinin tavsiyesini seve seve kabul edeceksiniz, ruhunuzla, hareket edecek ve aşılmaz olduğunuzu düşündüğünüz bir engelin üstesinden gelebilirsiniz. 

Bugün, harekete geçmek ve en güçlü arzularınızı elde etme ihtiyacınızı gösterme isteği duyacaksınız. Sevgi ve aile şefkati sizi sosyalleştirecek ve duygularınızı spontane bir şekilde ifade edebilmenize imkan sağlayacaktır. Yükselen burcu ikizler olanlar Ay dan aşk arzularını yerine getirmesini isteyebilir ve olumlu sonuçlar alabilirler. 

# GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI AŞK VE İŞ HAYATI İLE İLİŞKİLİ:

12 Şub 2020 - 12:01 - Uzmanından Günlük Burç Yorumları --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Türkiye Corona Önlemlerini Azaltmakta Erken mi Davrandı?