10.10 Çift Saat Anlamı Nedir?

Saatler çift saat dilimi oluşturduğu zaman bilin ki size uyarılar yapıyor. Şimdi size 10.10 çift saat anlamını yorumlayacağız.İşte, 10.10 Çift Saat Anlamı...

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kader bağı denen bir bağ vardır ve bu bağ bizlerle ömür boyu gider taki ölümle kavuşana kadar. Peki, kadar bize nasıl bilgi verir? Bunun yolu aslında çok açıktır. Hayatımız da bize bilgi veren pek çok olay vardır ve bu olaylar kaderimizle ilgili hayatımıza yön verecek bilgiler verir yani bize uyarılar halinde söyler. Biz bu uyarıları nasıl anlarız. Diye düşünen arkadaşlarımız sürekli rüya yorumlarını takip eder ama kader bağımızın bize dedikleri sadece rüya ile sınırlı değildir. Bize kaderimiz ile ilgili bağı anlatan başka bir durumda zaman kavramdır. Zaman kavramı bize yaşayacaklarımız ile ilgili uyarışlar yapar ve zarar görmemizi engeller. Biz bu yorumları nasıl yorumlarız.

Saatler çift saat dilimi oluşturduğu zaman bilin ki size uyarılar yapıyor. Şimdi size 10.10 çift saat anlamını yorumlayacağız.

10.10 çift saati aşk anlamı

Bu saat dilimini rast gele bir şekil de gördüyseniz bilin ki sizler için şimdi anlatacağımız anlamları anlatmaya çalışıyordur. Nedir bu anlamlar. Bu saat diliminin en açık aşk anlamı bunu üzülerek diyoruz ki sizler için sevgilinizle ayrılma vakti geliyor. Siz ne kadar severseniz sevin o sizden artık vazgeçmiş ve ayrılmayı kafaya koydu. Buna inanmayanlar için onu da anlatalım. Sevgilinizle son zamanlarda tartışmalarınız arttı ve size gülüşün de yapmacıklık fark ediyorsunuz değil mi? Bunun yanı sıra ondan bazı şüpheleriniz var ve size o aşk dolu bakışlarını görmek imkânsız. Karar sizin ama biz sizleri uyardık.

10.10 çift saati maddi anlamı

Bu saat diliminin maddi anlamı da maalesef kötüdür. Sizin için tanrının bir sınavı mı desek bilemiyorum ama ortalama bir aya yakın maddi problem dizisi sizleri bekliyor. Bu işe yakalanmadan sizleri uyaralım. Sakın iş yeriniz de saldırgan olmayın bu sizin için çokta iyi olmayacak bir durumdur. Bunun yanı sıra kredi ve borçlanma işinden de uzak durun.

10.10 çift saat psikolojik anlamı

Bu saat diliminin psikolojik anlamı da diğer iki anlama bağlı olarak sizlerin yorgun günler geçireceğini söylüyor. Sakın içe kapanmayın bu durumdan kurtulmak zor olur sizler için. Bunun yanı sıra korkmayın sizin psikolojik karakteriniz çok güçlü ve bu olayların hepsinin üstesinden çok kolay bir şekil de gelebilecek düzeydesiniz. Bunu deneyin. Şu an yorgun ve bitkin halde bunlar gerçekçi gelmeyebilir ama bu sizin saat anlamınız biz sadece aracıyız.

03 Mart 2020 - Saatlerin Anlamı --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Corona Virüs Biyolojik Silah mı ?