13.13 Çift Saat Anlamı Nedir?

Yaratılış olarak kusursuz olan evrende yaratılan her şeyde bir anlam vardır ve bazı anlamlarda bize gelecekle ilgili ne yapmamız gerektiğine dair işaretler verir. İşte, 13.13 Çift Saat Anlamı

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Hayatımızda her şey her an olabiliyor ve biz gelecekte ne olacağını bilmediğimiz için birçok olumsuzlukla karşılaşabiliyor, aynı zamanda birçok fırsatı tepiyoruz. Bunda bizim ne suçumuz var diyeceksiniz haklı olarak. Doğru sizler geleceği göremiyorsunuz ama dünyada o kadar anlam çıkarılacak nokta vardır ki bizler bunları fark etmediğimiz için suçluyuz.

 Yaratılış olarak kusursuz olan evrende yaratılan her şeyde bir anlam vardır ve bazı anlamlarda bize gelecekle ilgili ne yapmamız gerektiğine dair işaretler verir. Biz bu işaretleri fark edipte ona göre adımlar attığımız zaman dünya bizim için daha şanslı ve yaşanılır bir mekân haline gelir. Bu kader bağını sağlayan işaretlerden bir tanesi zamandır yani saatler. Biz sizlere şimdi 13. 13 çift saat anlamını anlatacağız.

13.13 çift saat aşk yorumu

Bu saatin aşk para ve psikolojik olarak üç yorumu vardır. Öncelikle aşk yorumunu anlatalım. Sizler için aşk hayatında karmaşalar oluyor ve sizler bunun kontrolünü kaybetmek üzeresiniz. Sizlere bu işi yoluna koymak için yapmanız gerekenleri ve içinde bulunduğunuz durumu geniş bir şekil de anlatalım.

Öncelikle karşısınız da size âşık olan kişi tutuk bir kişi yani halk deyimiyle utangaç bir insan bu utangaç insan sizlerin yaptığı bazı şeylerden rahatsız ama sizden utandığı için izlerle derdini paylaşamıyor ve ilişkinizde ki karmaşa her geçen gün daha da büyüyor. Siz ona gidin ve benden ne yapmamı istiyorsun acaba bende hoşlanmadığın neler var diye sorun. Size açılacak ama o bir adım bekliyor. Ona bir fırsat yaratın. Bu şekil de ilişkiniz daha da kuvvetlenecek ve aradaki sorunlar meydandan kaybolacak. Şimdiden bu işte size başarılar dilerim.

13.13 çift saat maddi yorumu

Şunu bilin ki sizlerin saati takip etmesiyle asla zaman size işaret vermez. İşaretler tesadüfi olaylarla olur, onun için yazdığımız anlamları yaşamak için saat başı beklemeyin. İşle ilgili bazı korkularınız var. Bunun da en önemli nedeni dünyanın içinde bulunduğu durum.

Sizler bu kaygılar yüzünden konsantre olmakta çok zorluk çekiyorsunuz. Hemen üstünüzde bulunan bu ölü toprağı atıp eskisi gibi işinize yoğunlaştırılmış olun ki. Düşüncelerinizden önce kovulmayın. Bu saat size borsa gibi inişli çıkışlı yerlerden uzak durmanızı söylüyor çünkü kaybetme tarafınız bu sıralar daha güçlü.

13.13 çift saat psikolojik yorumu

Psikoloji bizim içinde bulunduğumuz durumun adıdır. Sizler psikolojik olarak yorgun hissediyorsunuz. Bu bizim değil zamanın size bir işaretidir. Sizler bu yorgunluktan kısa bir süre için de çıkmazsanız işiniz zor olacak ve çıkma işi gittikçe uzayacaktır. Hemen bir duş alın ve kendiniz için kararlar alın, bunlar yanlış ya da doğru hemen uygulamaya geçin amacımız sizi bu kırgınlıktan kurtarmaktır.

# ÇİFT SAATLERİN ANLAMI İLE İLİŞKİLİ:

14 Mart 2020 - Saatlerin Anlamı --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Corona Virüs Biyolojik Silah mı ?