Benim Adım Melek Son Bölüm Özeti | Benim Adım Melek 40 Bölüm

TRT 1 ekranlarının duygusal dizisi Benim Adım Melek son bölüm neler yaşandı? Benim Adım Melek fragman videosu ile izleyicilerine hangi ipuçlarını verdi? İşte, Benim Adım Melek oyuncuları ve muhteşem sahneleri ile son bölüm...

Benim Adım Melek Hangi Gün ? Benim Adım Melek Hangi Kanalda ?
Benim Adım Melek Vildan Oğluna Kavuşuyor
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Geçtiğimiz haftalarda TRT 1 Benim Adım Melek son bölüm izle linkini kullanarak diziyi canlı olarak izleyen seyirciler büyük bir heyecan tufanına tutulmuştu. Benim Adım Melek oyuncuları ve konusu ile muhteşem bir uyum içerisinde bir yapım olma özelliği taşırken, dizinin ana karakterlerine can veren isimler de her bölüm yeniden ön plana çıkmaktadır. İşte, hikayesinden çekimlerine muhteşem bir dizi olan Benim Adım Melek son bölüm detayları...

Benim Adım Melek Son Bölüm Neler Yaşandı? Benim Adım Melek 40 Bölüm

Benim Adım Melek konusu ile izleyicilerini içine çeken, hem çok duygusal hem de oldukça eğlenceli bir dizidir. Dizinin ana karakterlerine hayat veren Benim Adım Melek oyuncuları arasında Kutsi, Nehir Erdoğan, Şerif Sezer ve Mehmet Çevik gibi isimlerin bulunması, dizinin çok daha değerli hale gelmesini sağlıyor.

Benim Adım Melek 39 Bölüm son sahnesinde yaşanan dokunaklı sahne, izleyicileri evlerinde ağlatmayı başarmıştı. Babası Seyit Ali’nin hastalığını bildiğini anlayan Melek ve babası arasındaki o kısa bakışmayı içeren sahne herkesin yüreklerini dağlamıştı. İşte, Benim Adım Melek yeni bölüm yaşananlar...

1 – Benim Adım Melek Seyit Ali ve Melek Dertleşiyor

Usta oyuncu Mehmet Çevik, Benim Adım Melek dizisi oyuncuları arasında farklı duyguları bir arada yaşayan bir karaktere, Seyit Ali Usta’ya can veriyor. Kızından yıllarca ayrı kalan bir babanın, kızı ve torunları ile konağa dönmesi ile başlayan acılı hikayeleri, aslında hikayenin sonu mu olacak? Kızının kanser olduğunu öğrenen Seyit Ali, Melek’ten bunu bildiğini saklamaya çalışsa da Benim Adım Melek 39 Bölüm son sahnesinde bildiğini belli etmek zorunda kalacaktır. Peki, Melek bunu öğrendiğinde ne yapacak?

Yıllarca birbirinden ayrı kalan baba kız içten içe birbirine sarılmak istese de, kendisine ihanet edildiğini düşünen Seyit Ali Usta kızını affetmekte zorluk çekmektedir. Kızının başka bir adamla kaçması, aile dostları ile arasını açmakla kalmamış, Gaziantep’teki sevilen ailelerden olmalarını da lekelemiştir. Seyit Ali Usta ile Cumali usta arasındaki yıllara dayanan dostluk hikayesi, Melek’in nişan günü evden kaçması ile adeta bir son bulmuştur.

Fakat Benim Adım Melek 1 Bölüm izle linkine tıklayan seyircilerimiz, dizinin ilk bölümünde hikayenin en başına giderek, Melek’in ve çocuklarının konağa ilk geldikleri ana ve Seyit Ali Usta’nın onları kapıdan kovma sahnesine şahit olacaklardır. Peki, şimdi ne değişti de Seyit Ali Usta kızını affetti? Çünkü Melek Kanser! Bu bölüm Seyit Ali Usta ile Melek barışıyor ve artık tüm aile için mutlu bir dönem başlıyor.

2 – Benim Adım Melek Defne ve Ömer Ayrılıyor

Askerlik görevine geri dönmek zorunda kalan Ömer, Defne ve ailesini geride bırakarak Şırnak’a gider. Ne kadar fragman videosunda şaşırtmacalı bir sahne ile Benim Adım Melek Ömer şehit mi oluyor sorusunu sordurmuş olsa da, işin aslı öyle değildir. Ömer, askerlik boyunca mesleği olan doktorluk görevini yapacaktır. Benim Adım Melek son bölüm Defne ve Ömer birbirinin hasretini çekerken, dizideki bazı sahneler izleyicileri heyecan ile kötü bir durumun yaşanması beklentisine itmiştir. Fakat Ömer, Benim Adım Melek 40. Bölüm boyunca herhangi bir yaralanma yaşamayacaktır.

3 – Benim Adım Melek Defne Ömer’i Yolcu Edemiyor

Benim Adım Melek yeni bölüm ana konularından biri olan Ömer’in askere uğurlanma anına Defne katılamayacaktır. Annesinin ateşinin olduğunu gören Defne, Ömer’i arayarak, onu uğurlamaya gidemeyeceğini söyler. İkili birbirini göremeden vedalaşacaktır.

4 – Alpay’dan Aslı ve Kerem İlişkisine İtiraz Geliyor

Dizinin en kötü karakterlerinden biri olan Benim Adım Melek Alpay, eşi Funda’nın yeğeni Aslı’dan hiç hoşlanmamaktadır. Buna bir de Aslı’nın Kerem ile sevgili olduğunu öğrenmesi tuz ve karabiber olmuştur. Kerem ile görüşmelerini istemediğini defalarca söylemesine rağmen Aslı, Kerem’in peşini bırakmazken, dizinin bu bölümünde Kerem babasına inat Aslı’nın yanında duracaktır.

5 – Benim Adım Melek Son Bölüm Halil Melek Aşkı Anlaşılıyor mu?

Dizinin yakışıklı prensi Halil, Melek’in babası ile barışmasına çok sevinir. Melek’in mutluluğunu herkesten çok isteyen Halil bu haber karşısında çok sevinmiştir. İkili arasındaki sıcak diyalog Seyit Ali Usta’nın gözünden kaçmazken, dizinin ilerleyen sahnelerinde, Seyit Ali Usta tahmin ettiği ama kaçtığı gerçekle yüzleşecektir.

6 – Melek’e Sofralar Kuruluyor

Baba ve kız barışmasının ardından konakta büyük bir heyecan ve mutluluk yaşanacaktır. Tüm aile birlikte yemek yiyecek, herkes mutlu bir şekilde bir arada zaman geçirecektir.

7 – Kenan Vildan Aşkında Son Nokta!

Vildan, Kenan’ın Halil’i dolandırdığını öğrendikten sonra Kenan ile yüzleşir ve böyle bir şeyi yapmayı ona yakıştıramadığını söyler. Bu sırada handaki dükkan sahipleri ve çalışanları, han projesinin onaylanmaması için imza toplarlar. Hiç kimse hana zarar verecek bu projeyi onaylamayacaktır. Kenan ise Vildan’dan yediği büyük azar sonrası, aşkını seçecek ve handaki hain planlarını askıya alacaktır. Alpay ise bu durum karşısında şok yaşayacaktır.

Benim Adım Melek reyting rekorlarına koşarken, dizinin oyuncuları de başarılı oyunları ile diziye değer katmaktadır. Dizinin kötü karakterleri gerçekten kötü olduklarını hissetmemizi sağlarken, saf aşıklar ise yüreklerimizi ısıtıyor.

8 – Halil Melek’i Babasından İstiyor

Benim Adım Melek 40 bölüm belki de en duygusal ve bir o kadar ilgi çekici sahnesi, Halil’in Melek’i babasından istediği sahnedir. Melek ve Halil’i parkta küçük Seyit Ali’yi oynatırken gören Seyit Ali Usta, zaten durumun farkındadır. Fakat kızının ölecek olması ve Halil’in bunu bilerek onunla evlenmek istemesi ona pek de akıllıca gelmez. Fakat aşk bu ya! Halil Melek’i babasından ister.

9 - Benim Adım Melek Son Bölüm Nasıl Bitti?

Dizinin en duygusal anlarından birinin yaşandığı son bölümde, Benim Adım Melek Defne Ömer ile telefonda konuşurken askerlere çatışma haberi gelecektir. Defne Ömer’in çatışmaya gireceği haberini alırken, aynı anda komutanın söylediklerini de an ve an duyacaktır. Dizinin son bölümünü bitiren bu sahne, Benim Adım Melek fragman videosunda da yer bulmazken, gelecek bölüm neler yaşanacağı büyük bir heyecanla beklenmektedir.

Benim Adım Melek Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı 

Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı dizinin yayınlandığı gün, Benim Adım Melek 40. Bölüm sonunda reklam arasına girmeden hem TV’de hem de dizinin internet sitesinde yayınlandı. Gelecek bölüm ile ilgili çok kısa bir bölüme yer verildiği Benim Adım Melek fragman videosunun ana konusu Halil ve Melek aşkı oldu. Önümüzdeki günlerde Benim Adım Melek 41. Bölüm 2. Fragman videosunun yayınlanması beklenirken, gelecek bölümde bu aşka engel olmak isteyenler olacak mı, birlikte göreceğiz.

Benim Adım Melek Hangi Gün ? Benim Adım Melek Hangi Kanalda ?

TRT 1 ekranlarının Gaziantep dizisi Benim Adım Melek hangi gün, saat kaçta? Benim Adım Melek 1 bölüm ile 40. Bölüm arasında onlarca farklı olay yaşandı. Her bir karakter zaman zaman diğerlerinden daha ön plana çıktı. Fakat bu hikayede, diğer dizilerde olmayan bir şey vardı. Bir baba ve kızının birbirine olan hasreti!

Benim Adım Melek 40. Bölüm baba kız hasreti bitti. Melek ve Seyit Ali usta arasındaki sırlar döküldü.  Siz de bu duygusal hikayeye ortak olmak isterseniz, her Çarşamba saat 20:00 ‘da Benim Adım Melek Canlı İzle linkini tıklayarak, dizinin kanalı TRT 1 web sayfasından aramıza katılabilirsiniz.

TRT1 Benim Adım Melek Son Bölüm İzle | 18 Kasım 2020 40. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin de yayınlandığı TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek 40. Bölüm videosunu tek parça olarak bulmak ve hiçbir yere ayrılmadan, diziyi izlemek istiyorsanız, tam yerindesiniz. İşte, Benim Adım Melek son bölüm tek parça videosu. Dizinin tüm bölümlerini izlemek isteyen izleyicilerimiz ise TRT 1 Benim Adım Melek Son Bölüm Full İzle linkini takip ederek hem son bölüme hem de ilk bölümden itibaren tüm bölümlere ulaşabilirler.

Son dönemin Kırmızı Oda, Payitaht Abdülhamid ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri de ön plana çıksa da Çarşamba geceleri yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir, Zümrüdüanka, Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizileri ile yarışan Benim Adım Melek reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Siz de bu sıcacık hikayenin bir parçası olmak isterseniz, TRT 1 ekranlarına bekleniyorsunuz. 

Benim Adım Melek Son Bölüm İzle

TRT 1 Benim Adım Melek Canlı İzle

Benim Adım Melek Son Bölüm Youtube İzle

# GAZİANTEP İLE İLİŞKİLİ:
# BENİM ADİM MELEK İLE İLİŞKİLİ:

20 Kas 2020 - 16:00 - Televizyon Dünyası --- Okunma

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 238.746 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?