Armağan Çağlayan Gör Beni Konuğu İyi Parti lideri Meral Akşener: Kocamı Aldattığıma Dair Bir İftira Atıldı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalı 196sekiz’e konuk oldu. Meral Akşener Gör Beni programında kendisi hakkında merak edilen sorulara cevap verdi.

Akşener: Ahizenin Biden’ın Yüzüne Kapatılamamış Olması İktidarın İlişkideki Acizliğidir
Armağan Çağlayan Gör Beni Konuğu Meral Akşener: Kocamı Aldattığıma Dair Bir İftira Atıldı
+13
Haber albümü için resme tıklayın

Meral Akşener Armağan Çağlayan Youtube kanalına konuk oldu. Armağan Çağlayan’ın merak ettiği sorulara yanıt veren Akşener, 196sekiz kanalında kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Meral Akşener Gör Beni programında siyasi yaşamının yanı sıra özel hayatı ile ilgili merak edilenlere de cevap verdi. ‘’Kocamı aldattığıma dair bir iftira atıldı’’ diyen Akşener, konu hakkında da samimi açıklamalarda bulundu.

Armağan Çağlayan Gör Beni konuğu olan Akşener, kendisiyle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Armağan Çağlayan 196sekiz yayınında sadece kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulunmakla kalmayan Akşener, kendisine daha önce atılmış olan iftiralar hakkında da konuştu, açıklama yaptı. Meral Akşener Armağan Çağlayan ile olan söyleşisinde türkü söylemeyi de çok sevdiğini belirtti. ‘’Özellikle Neşet Ertaş’ın türkülerini söylerim’’ diyen Akşener, Elif Dedim Be Dedim türküsünü de acıklı acıklı söylediğini anlattı. Armağan Çağlayan Meral Akşener röportajına dair tüm merak edilenler bu yazımızda sizlerle…

Meral Akşener Armağan Çağlayan Sorularını Yanıtladı

Meral Akşener Armağan Çağlayan Youtube kanalına konuk oldu ve Gör Beni programında tüm merak edilenlere dair açıklamalarda bulundu. Meral Akşener Gör Beni yayınında, ilkokul öğretmeni olduğunu, ‘’Bu benim en önemli özelliğim’’ diyerek belirtti. Akşener, programda medyadan uzakta yaşam süren eşi ile ilgili açıklamalarda da bulundu. Meral Akşener Armağan Çağlayan röportajında eşi için ‘’Benim sokaktaki gözümdür’’ de dedi.

Kocaeli’li Okutulmuş Kız Çocuklarının İdolü: Leyla Atakan


Meral Akşener Armağan Çağlayan programında İzmitli olduğunu söyledi. Armağan Çağlayan’ın ‘’Siyaset yapmak hayaliniz miydi?’’ sorusuna ise Akşener, siyasetin hayali olduğunu ve Kocaeli doğumlu yaşıtlarının idolünün de Leyla Atakan olduğunu söyledi. Konu hakkında Meral Akşener şu cümleleri kullandı:

‘’Ben İzmit doğumluyum. Kocaeli’ndeki bütün ilçelerde yaşayan, benim yaş gurubumdan, tahsil yapmaya gayret etmiş ve aileleri tarafından okutulmuş kız çocuklarının bir hayali vardı, bir idolü vardı; Leyla Atakan. Ben hiç görmedim, yolda karşılaşmışızdır ama herkes Leyla Abla derdi. Benim İzmit’e, Kocaeli’ye belediye başkanı olmak gibi bir hayalim vardı.’’

Meral Akşener: Abim MHP Kocaeli İl Başkanıydı

Armağan Çağlayan Meral Akşener söyleşisinde Çağlayan, Akşener’e abisinin siyasi hayatı ile ilgili sorular da sordu. ‘’Biz çok siyasi bir aileyiz’’ diyen Akşener, abisinin MHP Kocaeli İl Başkanı olduğunu söyledi. Meral Akşener hem annesinin hem de babasının tarafında pek çok kişinin siyasetle uğraştığını ifade etti. Meral Akşener Gör Beni yayınında ailesinin siyasi hayatından bağımsız olarak hayalinin belediye başkanı olmak olduğunu dile getirdi.

Meral Akşener: Eşim Solcuydu


Armağan Çağlayan Meral Akşener söyleşisinde şehir efsanesi haline gelmiş bir soruyu da dile getireceğini söyleyerek ‘’Abilerinizden biri solcuymuş’’ dedi. Bunun üzerine Meral Akşener Armağan Çağlayan sorusuna, ‘’Abim değil eşim, benim abim tek’’ diyerek yanıt verdi. Konu hakkında Akşener şu açıklamayı yaptı:

‘’Eşim Cumhuriyet Halk Partisi üyesi, üst kurul delegesi bir babanın oğlu. Ortanın solunun biraz daha soluna geçmiş. O devirde Maocu olmuş bir arkadaş’’

Meral Akşener: Sanırım Doğu Perinçek Benden Hiç Hoşlanmaz


Meral Akşener Armağan Çağlayan söyleşisinde solcu olan eşini henüz evlenmeden ülkücü yaptığını açıkladı. Bu nedenle de Doğu Perinçek’in kendisinden hoşlanmadığını düşündüğünü dile getirdi. Konu ile ilgili olarak Meral Akşener Gör Beni yayınında şu açıklamalarda bulundu:

‘’Sanırım Doğu Perinçek benden hiç hoşlanmaz. Muhtemelen bir Maocu neferini ülkücü edip evlendiğim için’’

Meral Akşener Armağan Çağlayan söyleşisinde, MHP il başkanının kız kardeşi olduğu için eşini evlenmeden önce ülkücü yaptığını açıkladı.

Meral Akşener: Siyasi Olarak Sağ Kalan Tek Kadınım

Meral Akşener Armağan Çağlayan Gör Beni yayınında uzun süredir siyasette bulunması ile ilgili bilgiler de verdi. Çağlayan’ın sorularına yanıt veren ve kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatan Meral Akşener ‘’Siyasette bu kadar uzun süre aktif olarak bulunup siyasi olarak sağ kalan tek kadınım ben’’ dedi.

Meral Akşener Kimdir

Meral Akşener Türk Tarihçi ve siyasetçidir. İyi Parti kurucusu olan Akşener aynı zamanda partinin genel başkanıdır. Meral Akşener Armağan Çağlayan Youtube programına katılmış ve merak edilenlere yanıt vermiştir. 1995 ve 1999 yıllarında DYP’den milletvekili seçilerek meclise giren Meral Akşener 1996 ve 1997 yılları arasında Necmettin Erbakan’ın koalisyon hükümetinde İçişleri Bakanı olarak görev yapmıştır. 2007, 2011 ve 2015 yıllarında yapılan seçimlerde de MHP milletvekili olarak görev yapmıştır.

Meral Akşener Armağan Çağlayan Youtube kanalında siyaset hayatına dair pek konuda açıklamalar yapmıştır. 2015 yılında partisi MHP’den milletvekili adayı gösterilmeyen Akşener, 2017 yılında İyi Parti’yi kurmuştur. Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da içinde yer aldığı Millet İttifakı parçasıdır.

Meral Akşener Nereli

Meral Akşener nereli diye de oldukça merak edilmektedir. Meral Akşener Armağan Çağlayan tarafından sorulan ‘nerelisiniz?’ sorusuna Kocaeli olarak cevap vermiştir. Meral Akşener Gör Beni programında Kocaeli Gündoğdu doğumlu olduğunu söylemiştir.

Meral Akşener’in Babası Nereli

Meral Akşener nereli ve Meral Akşener’in babası nereli gibi soruların yanıtları da oldukça merak edilmektedir. Akşener, Selanik’ten Kocaeli’ye göç etmiş bir ailenin kızıdır. Balkan Türk’ü ailenin kızı olan Akşener’in babası Tahir Ömer Bey, annesi ise Sıdıka Hanım’dır. Meral Akşener Gör Beni yayınında ‘’Ben Rumeli Göçmeni bir ailenin kızıyım. Bizde kadınlar mücadelecidir. Sadece benim ailem üç kere göç etti.’’ demiştir.

Meral Akşener Gençliği

Meral Akşener Armağan Çağlayan Youtube kanalında erken yaşamına dair bilgiler de veriştir. Armağan Çağlayan Gör Beni programı konuğu olan Akşener, 1974 yılında Bursa Kız Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra da 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun olmuştur.

Meral Akşener Gör Beni Youtube programında öğretmen olarak çalıştığı günlere de değinmiştir. Akşener 1979 ile 1982 yılları arasında öğretmenlik yapmıştır. 1982 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi’ne araştırma görevlisi olan Akşener bu esnada Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans ve doktora eğitimlerini almıştır.

Meral Akşener Kaç Yaşında

İyi Parti kurucusu ve Genel Başkanı Meral Akşener kaç yaşında diye oldukça merak edilmektedir. Uzun yıllardan beridir siyaset ile ilgilenen, devlet yönetiminde çeşitli kademelerde faaliyet gösteren Meral Akşener 18 Temmuz 1956 doğumludur. 65 yaşında olan Akşener 1980 yılından beridir Tuncer Akşener ile evlidir.

Meral Akşener Eşi Kimdir

Meral Akşener ile ilgili olarak en merak edilenler arasında eşinin kim olduğu yer almaktadır. Meral Akşener eşi; Tuncer Akşener’dir. Meral Akşener ile 1980 yılından beridir evli olan Tuncer Akşener makine mühendisidir. Meral Akşener Armağan Çağlayan röportajında eşinin İstanbul’daki gözü olduğunu da söyledi. Eşi Tuncer Akşener ile ilgili ‘’İstanbul içinde toplu taşıma aracı kullanır. Akbili var. Sonuç itibari ile benim sokaktaki gözümdür’’ diyen Akşener, eşi ile ilgili bilgiler de verdi.

Tuncer Akşener Kimdir

Meral Akşener’in eşi Tuncer Akşener de merak edilenler arasında yer almaktadır. Ekranlarda görülmeye alışkın olmayan Meral Akşener’in eşi Tuncer Akşener Makine Mühendisidir. Daha önce yapılan röportajlarda Meral Akşener, eşi Tuncer Akşener ile aynı yerde oturduklarını ve bu şekilde tanıştıklarını anlatmıştır. Ayrıca Tuncer Akşener’in gençliğinde solcu olduğu ve Meral Akşener tarafından sağcı yapıldığı iddia edilmektedir. Genç iken Maocu olduğu söylenen Tuncer Akşener ve Meral Akşener, ilk görüşte aşık olduklarını dile getirmiştir.

Meral Akşener’in Kaç Çocuğu Var

Meral Akşener’in kaç çocuğunun olduğu da oldukça merak edilmektedir. Basında ailesi ile görülmeye alışık olmayan Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener’dir. Fatih Akşener 1984 doğumludur.

Meral Akşener Fatih Akşener

İyi Parti Genel Başkanı Akşener, tek çocuk sahibidir. Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener yaptığı evlilik ile basın gündemine gelmiştir. 1984 doğumlu olan Fatih Akşener, Işıl Akşener ile evlidir ve iki çocuk sahibidir. İlk torununu Pars’ı 2015’te kucağına alan İyi parti lideri Akşener, ikinci torunu Ayda’yı da 2020 yılında kucağına almıştır.

# ARMAGAN ÇAGLAYAN GOR BENİ İLE İLİŞKİLİ:

07 Oca 2021 - 18:22 - Magazin --- Okunma

Son bir ayda okuhaber.com sitesinde 281.602 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.
Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?
Hızlı Bul - Tanıtım Yazısı