Her Haliyle Güzel Aktris Blake Lively Saç Modelleri

Ünlü Amerikalı aktris Blake Lively Hollywood’taki performansıyla değil aynı zamanda bal sarısı saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden değişik saç modelleriyle bal sarısı saçlarını adeta şekilden şekile sokan Blake Lively’nin..

Her Haliyle Güzel Aktris Blake Lively Saç Modelleri
Son Güncelleme: Whatsapp

Ünlü Amerikalı aktris Blake Lively Hollywood’taki performansıyla değil aynı zamanda bal sarısı saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Birbirinden değişik saç modelleriyle bal sarısı saçlarını adeta şekilden şekile sokan Blake Lively’nin gerek sokak modasında gerekse özel davetlerinde tercih ettiği blake lively saç modellerini sizler için derledik.

Böylece çok merak edilen yönleriyle blake lively saç modelleri nelermiş bunları ortaya koyduk.

Çok Beğenilen Blake Lively Saç Modelleri

Her Haliyle Güzel Aktris Blake Lively Saç Modelleri | Ünlü Amerikalı aktris Blake Lively Hollywood'taki performansıyla değil aynı zamanda bal sarısı saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

At Kuyruğu Saç Modeli

Bal sarısı saçlarına genellikle gece davetlerinde at kuyruğu saç modeli şeklini veren güzel oyuncu aynı zamanda L’Oreal Paris’in güzellik elçisi unvanını taşıyor.

Siz de saçlarınızı tıpkı Blake Lively gibi at kuyruğu modeline dönüştürerek özel davetlerinizde hem sizi uğraştırmayan hem de parlak kostümünüzle son derece uyumlu bir modeli uyarlama şansı yakalayabileceksiniz.

At Kuyruğu Saç Modeli Nasıl Yapılır ?

Öncelikle saçlarınızın dibine büyük bir fırça yardımıyla krepe yaptıktan sonra tüm saçlarınızı önünüze toplamalısınız. Son olarak toplayarak sprey yardımıyla şekillendirerek böylelikle at kuyruğu saç modeline kavuşun.

Her Haliyle Güzel Aktris Blake Lively Saç Modelleri | Ünlü Amerikalı aktris Blake Lively Hollywood'taki performansıyla değil aynı zamanda bal sarısı saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Yarım At Kuyruğu Saç Modeli

Blake Lively bal sarısı saçlarına at kuyruğunun sıra dışı bir modelini uyguluyor. Bu modelle katıldığı pek çok davetleri de bulunuyor. Siz de bunu çok rahat bir şekilde uygulama imkanı bulabileceksiniz.

Saçınızı öncelikle iyice yıkayın ve ardından saç spreyini uygulayın böylelikle saçlarınızın dolgun hacme kavuştuğunu göreceksiniz. Saç düzleştiriciyle saçlarınızı düzleştirin ve dörde ayırın.

Sonra kulaklarınızın üzerinde kalan saçlarınızı yukarı doğru toplayarak saçlarınızı tıpkı güzel oyuncu gibi yarım at kuyruğu şekline dönüştürebilirsiniz.

Kıvırcık Saç Modeli

Her Haliyle Güzel Aktris Blake Lively Saç Modelleri | Ünlü Amerikalı aktris Blake Lively Hollywood'taki performansıyla değil aynı zamanda bal sarısı saçlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.90’lı yıllarda özellikle moda olan ve perma uygulaması olarak bilinen bu stille sizler de hem nostalji yapabilir hem de kıvırcık saç modeliyle sokak modası trendine ayak uydurabilirsiniz.

Bu yönüyle de tıpkı Blake Lively gibi sizler de perma uygulamasıyla saçlarınızı kıvırcık hale getirebilirsiniz. Saçlarınızı öncelikle güzelce yıkadıktan sonra saç bakım yağıyla yumuşak hale getirin.

Daha sonra maşa yardımıyla kıvırarak böylece Blake Lively gibi ünlü yabancı kadın oyuncular modasını yakalayın. Gördüğünüz gibi bu birbirinden şık modeller son derece basit birkaç adımda uygulanabilmektedir.

Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır ?

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.