Kısa bir süredir ekranlarda olan ve büyük ilgi alan Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu Feride Çetin Evlendi… Güzel oyuncu Feride Çetin, bir süredir beraber olduğu Murat Özer ile dünya evine adım attı.

Vizyonlarda olduğu ilk bölümden beri büyük bir heyecanla izlenen Hercai dizisinin başarılı oyuncusu Feride Çetin dünya evine girdi. Dizide Reyyan’ın annesi olan Zehra Şadoğlu karakterini canlandıran oyuncuyu, nikah töreninde sevenleri yalnız bırakmadı.

Sade Bir Nikahla Feride Çetin Evlendi

Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu Feride Çetin Evlendi...
Şişli Evlendirme Dairesinde kıyılan sade nikahla evlendiler.

Şişli Evlendirme Dairesinde kıyılan sade nikahta çiftin şahitliğini Hürriyet yazarı Uğur Vardan ile başarılı oyuncu Dilşad Çelebi oldu. Sinema yazarı olan alanında uzman Murat Özer ile evlenen güzel oyuncu önü kısa arkası uzun A kesim gelinlik tarzı bir elbise tercihinde bulundu.

Feride Çetin Kimdir?

Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu Feride Çetin Evlendi...
5 Kasım 1980 yılında İstanbul da doğmuştur.

5 Kasım 1980 yılında İstanbul da doğmuştur. Aslen Bulgaristan göçmeni olan Feride Çetin, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümünden mezun olmuştur.

Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu Feride Çetin Evlendi...
İki Genç Kız filminde Ataman tarafından keşfedilip filmin başrolünde oynamış ve büyük beğeni toplayan Behiye karakterini canlandırdı.

İki Genç Kız filminde Ataman tarafından keşfedilip filmin başrolünde oynamış ve büyük beğeni toplayan Behiye karakterini canlandırarak oyunculuk macerasına adım atmıştır. Oyunculuğun dışında çevirmenlik, dergicilik, gazetecilik deneyimi de olan genç oyuncunun yönettiği 15 adet kısa film de vardır.

Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu Feride Çetin Evlendi...
Anneler ve Kızları, Aşk ve Ceza, Yalancısın Sen ve Hatırla Sevgili dizilerinde rol alan güzel ve başarılı oyuncu Feride Çetin

Anneler ve Kızları, Aşk ve Ceza, Yalancısın Sen ve Hatırla Sevgili dizilerinde rol alan güzel ve başarılı oyuncu Feride Çetin, şimdilerde ise ATV ekranlarında yer alan Hercai dizisinde Zehra karakterini canlandırmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tarık Ünlüoğlu Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz