Hotmail İçin Dönüm Noktasına Gelindi

Microsoft yayımladığı yeni basit bülteniyle birlikte Hotmail servisi için yeni bir tarihi işaret etti. Gmail, Yahoo tarafından sunulan mail servislerinin fazlasıyla gerisinde kalan bu harika servis. Rekabeti sürdürebilmek adına zaman..

Hotmail İçin Dönüm Noktasına Gelindi
Son Güncelleme: Whatsapp

Hotmail İçin Dönüm Noktasına Gelindi | Microsoft yayımladığı yeni basit bülteniyle birlikte Hotmail servisi için yeni bir tarihi işaret etti. Gmail, Yahoo tarafından sunulan mail servislerinin fazlasıyla gerisinde kalan bu harika servis. Rekabeti sürdürebilmek adına zaman içinde e – posta depolama kapasitelerinde artışa gitmişlerdi. Tüm bunlara rağmen bu yarışta geri de kalan Microsoftun online e - posta servisi gerideki yerinden fazlasıyla bunalmış gibi gözüküyor. Basın üyelerinin katıldığı toplantı da yeni bir tarihi açıklayarak toplu değişikliğe gideceklerini belirttiler. Microsoft, gazetecilere gönderdikleri basım bültenin de Hotmail servisi hakkında şu konuların üzerinde duracaklarını belirti. Kullanıcılarımızın şikayetlerini son birkaç aydır yoğun bir şekilde dinledik, onların sorunlarından, şikayetlerinden pek çok şey öğrendik ve sonunda kararımızı vererek. Efektif bir adım atmaya karar verdik. Yeniden oluşuma giderek temelinden bir değişim yapmayı ön görüyoruz. Tasarım, alt yapı anlamında büyük bir değişiklikle bu harika servisi daha modern daha kullanışlı bir hale getireceğiz şeklinde açıklamalara yer verdi. Bülten birçok kuruluş tarafından büyük bir ilgi gördü.

Microsoft yayımladığı yeni basit bülteniyle birlikte Hotmail servisi için yeni bir tarihi işaret etti. Gmail, Yahoo tarafından sunulan mail servislerinin fazlasıyla gerisinde kalan bu harika servis. Rekabeti sürdürebilmek adına zaman içinde e – posta depolama kapasitelerinde artışa gitmişlerdi. Tüm bunlara rağmen bu yarışta geri de kalan Microsoftun online e – posta servisi gerideki yerinden fazlasıyla bunalmış gibi gözüküyor. Basın üyelerinin katıldığı toplantı da yeni bir tarihi açıklayarak toplu değişikliğe gideceklerini belirttiler. Microsoft, gazetecilere gönderdikleri basım bültenin de Hotmail servisi hakkında şu konuların üzerinde duracaklarını belirti. Kullanıcılarımızın şikayetlerini son birkaç aydır yoğun bir şekilde dinledik, onların sorunlarından, şikayetlerinden pek çok şey öğrendik ve sonunda kararımızı vererek. Efektif bir adım atmaya karar verdik. Yeniden oluşuma giderek temelinden bir değişim yapmayı ön görüyoruz. Tasarım, alt yapı anlamında büyük bir değişiklikle bu harika servisi daha modern daha kullanışlı bir hale getireceğiz şeklinde açıklamalara yer verdi. Bülten birçok kuruluş tarafından büyük bir ilgi gördü.

Hotmail Servisinde Köklü Değişiklik Zamanı

Hotmail hakkında bu zamana kadar bildiğiniz her şeyi unutmanızı istiyoruz. Yalnızca yenilikleri, yayımlayacağımız tarihi unutmayın çünkü kontrol ettiğinizde kökten değişmiş bir Hotmail servisi ile karşı karşıya kalacaksınız. Rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlayacak modern bir yüz ile karşılaşacaksınız. Bu değişimi uzun zamandır düşünüyorduk lakin rakiplerimizin hamle yapmasını bekledik. Kendimizi bir adım geriye aldık ve yükselişlerine izin verdik lakin bu hamleyle birlikte eksi şatafatlı günlerimize geri döneceğiz ve çok daha fazlasını kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunacağız. Bizi bekleyen çünkü geliyoruz. Hotmail de yapacağımız değişikler ile piyasanın zirvesine ulaşacağız. Sadece belirtiğimiz tarihte online mail servisimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Kaynak : hotmail.com giriş

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.