Mali Müşavir & SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Konkordato Nedir ? Konkordato Ne Demek ? Konkordato Projesi, Uzman Görüşü, Bilirkişi, Mali Müşavir, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Uzman Görüşü, Uzman Mütalaası, Konkordato, Konkordato Nedir ? Konkordato Danışmanlığı için buradayım soru ve bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

Yabancıya Satış İşlemi (SPK değerleme)

Sitede bilirkişi, uzman görüşü, uzman mütalaası, konkordato, konkordato nedir, konkordato projesi, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Kira tespit davası, şahıs şirketi nasıl açılır mali müşavirce yazılan bolca sayıda makale ziyaretçileri bekliyor olacak. Bu makaleler, toplumu farklı farklı hukuki ve mali meselelerde bilinçlendirecek makalelerdir.

2018 yılında yürürlülüğe giren Konkordato uygulamasında 100 + Makul Güvence Raporu ve 40+ Konkordato Ön Projesini hazırladı. Konkordato Projesi hazırladığımız firmaların büyük bir bölümü süreci başarı ile yöneterek Konkordato Projeleri tasdik edilmiştir.

Konkordato Projesi, Konkordato dava açılmadan önceki aşamalar veya açılan davada Konkordato Projesi’nin yeterli şartları sağlayıp sağlayamadığı, dosyaya giren Konkordato Komiser raporlarının incelenmesi, beyanda bulunulması ve diğer tüm süreçler için dava açmayı düşünen şirketlere veya alacaklı şirketlere danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.

Tarafımıza;

Sulh Hukuk Mahkemesi

Asliye Ticaret Mahkemesi

İcra Hukuk Mahkemesi

Aile Mahkemesi

Asliye Ceza Mahkemesi görev alanlarına giren bilirkişi raporlarına itiraz beyan veya uzman görüşü talep edebilirsiniz.

Konkordato Nedir ? Konkordato Ne Demek ? Konkordato Projesi, Uzman Görüşü, Bilirkişi, Mali Müşavir, SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Uzman Görüşü, Ticari Davalarda Uzman Mütalaası, Konkordato, Konkordato Nedir ? Konkordato Danışmanlığı için buradayım soru ve bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

 

Mali Müşavir & SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.