Instagram, Facebook ve Whatsapp Çöktü, İlk Açıklama Geldi

0 0

Instagram, Facebook ve Whatsapp Çöktü, İlk Açıklama Geldi | Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamalarına dünya genelinde erişilemeyince, söz konusu şirketler Twitter uygulaması üzerinden açıklama yaptı ve en kısa sürede sorunu çözeceklerini belirtti.

Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamalarına dünya genelinde erişilemeyince, söz konusu şirketler Twitter uygulaması üzerinden açıklama yaptı ve en kısa sürede sorunu çözeceklerini belirtti.

Facebook, WhatsApp ve Instagram uygulamalarına bugün akşam saatlerinde erişimin kesilmesinin sonrasnda şirketler, Twitter hesaplarından sorunlara yönelik olarak açıklama yaptı. Erişim sıkıntısının pek çok ülkede yaşandığı belirtildi.

Facebook: Özür Dileriz

Facebook erişiminin akşam saatlerinde kesilmesi nedeniyle Facebook şirketi, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Whatsapp: Sabrınız için Teşekkürler

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp ise Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

”Şu anda bazı kişilerin WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler!”

Instagram: Bizimle Kalın, Biz Varız!

Instagram ise Twitter hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı:

”Instagram ve arkadaşları şu anda biraz zor zamanlar geçiriyor ve bunları kullanırken sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bizimle kalın, biz varız! #InstagramÇöktü ”

 

Bir Cevap Yazın