Instagram en çok kullanılan mobil uygulamalar arasında yerini almaktadır. Instagram uygulaması ile karşınızdaki insanlara çeşitli fotoğraflar atabilir, fotoğraf filtresi kullanabilir, mesajlaşabilir, görüntülü arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda farklı alanlara dair fotoğraflara bakarak kendi fotoğraflarınızı çeşitli ayarlamalar ve filtreler ile düzenleyebilirsiniz. Instagram’a atacağınız hikayelerin klasik bir modelden çıkıp daha özel ve güzel görünmesini istiyorsanız aşağıdaki hikaye filtrelerini denemelisiniz:

Flora II
Flora II

Flora II Fotoğraf Filtresi

Yaz ve ilkbahar mevsiminin gözdesi olan çiçekler filtrelerin en önemli simgeleri arasında yer alıyor. Nahir.esper tarafından ilerletilen ve gelişme imkanı bulan Flora çiçekleri yüzden çıkararak ilgi çekici ve kullanıcıların gözdesi arasında yer almaktadır. Aynı zamanda iki değişik çeşidiyle insanlara alternatif sunmaktadır.

Beauty 3000
Beauty 3000

Beauty 3000

Instagram kullananların bayıldığı diğer filtre johwska tarafından geliştirilme imkanı bulmuştur. Bu filtreye benzeyen diğer filtreleri de görmek istiyorsanız johwska kullanıcısının hesabına bakarak farklı farklı örnekleri görebilirsiniz.

Space Face
Space Face

Space Face

Dikkat çekici ve farklılığı ile en çok uygulanan filtreler arasında yer almaktadır. Galaksiyi insan yüzüne uygulayarak göz ve yüz çevresinde farklı bir bakış açısı oluşturuyor. Yüzünüzü farklı bir perspektif ile görme imkanı bulabilirsiniz. Filt.ar  hesabındaki beğenilen özellik bu filtreyi denemek için herhangi bir takip etme zorunluluğu yoktur. Profile hikayelerden ve profilde bahsedilen linkten ulaşabilirsiniz.

Head in Clouds
Head in Clouds

Head in Clouds

Filt.ar kullanıcısının başka bir filtresi olarak ön plana çıkan diğer filtrelere oranla daha geride ama denenmesi gereken filtreler arasında yerini alıyor.

Battery Life
Battery Life

Battery Life

Instagram’da gk3 tarafından ortaya sunulan bu filtre kullanıcıların en çok tercih ettiği filtreler arasındadır. İş çıkışı ve eğlenceli dakikalar geçirmek isteyenlerin denemesi gereken filtreler içindedir. Bu filtreyi denemek istiyorsanız. Gk3’ün hesabında yer alan sabitlenmiş hikayelere bakarak bulabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN 7 FOTOĞRAF MAKİNESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz