Kanadalı Dört Hemşire Milyoner Oldu | İkramiyelerinin Bir Kısmını Korona Hastalarına Bağışladılar

0 1

Kanadalı Dört Hemşire Milyoner Oldu | İkramiyelerinin Bir Kısmını Korona Hastalarına Bağışladılar | Kanada’da yılda bir kez düzenlenen British Columbia Lottery Corporation (BCLC) piyango çekilişine katılan New Westminster Royal Columbian Hastanesi'nde çalışan 4 hemşire büyük ikramiyenin kazananı oldular. Tek bileti 4 kişi birlikte alan arkadaş grubu toplamda 6 milyon dolar kazandı.

Kanada’da yılda bir kez düzenlenen British Columbia Lottery Corporation (BCLC) piyango çekilişine katılan New Westminster Royal Columbian Hastanesi’nde çalışan 4 hemşire büyük ikramiyenin kazananı oldular. Tek bileti 4 kişi birlikte alan arkadaş grubu toplamda 6 milyon dolar kazandı.

Milyoner Oldular! Corona Virüs Hastalarına Bağışladılar

Ülkede yılda bir kez düzenlenen büyük ikramiye çekilişinde milyoner olan 4 hemşire arkadaştan biri olan Heewon Choi , yaşadıkları duyguları şöyle anlattı:

“İnanamadım. Bileti hemen yanımda oturan Melanie’ye gösterdim. Diğer iki grup üyesi vardiyalarına başladığında, Melanie ve ben onlara durumu anlattık. Bunun bir şaka olduğunu düşündüler. Her zaman bir milyoner olmayı hayal etmişimdir, kendimi bir rüyadaymış gibi hissediyorum”

Milyoner 4 hemşireden biri olan Melanie Nolan büyük ikramiyenin bir kısmını Royal Columbian Hospital Foundation, yani çalıştıkları hastanede tedavi gören korona virüs hastalarına bağışladıklarını anlattı.

Bir Cevap Yazın