Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri!

Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı..

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri!
Son Güncelleme: Whatsapp

Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!

Enfes Smoothie Kaseleri

1- Mangolu Smoothie Bowl Kasesi (1 porsiyon)

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!1,5 su bardağı dondurulmuş mango,2 adet muz,Çeyrek avokado,1 çorba kaşığı limon suyu,Çeyrek bardak badem sütü,2 adet hurma.

Yapılışı

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!Mangolu Smoothie Bowl hazırlamak için, tüm malzemeler blenderde pürüzsüz olana kadar çekilir. Hazırlanan Smoothie bir kaseye alınır.Üzerini süslemek için kurutulmuş hindistancevizi, taze çilek, muz dilimleri kullanılabilir.

2- Çikolatalı Smoothie Bowl Kasesi (2 Porsiyon)

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!4 adet dondurulmuş muz,1 adet taze muz,Yarım bardaktan çok az fazla badem sütü,4 adet hurma,1,5 yemek kaşığı badem ezmesi,2 yemek kaşığı kakao,Bir avuç kadar ceviz içi.

Yapılışı

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!Çikolatalı Smoothie Bowl kasesi hazırlayabilmek için tüm malzemeler pürüzsüz bir hale gelene kadar blenderdan çekilir ve bir kase içerisine dökülür.Üzerini süslemek için kurutulmuş hindistan cevizi, kakao, muz dilimleri, dilimlenmiş badem ve chia tohumu kullanılabilir.

3- Yaban Mersinli Smoothie Bowl Kasesi (1 Porsiyon)

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!1 su bardağı dondurulmuş yaban mersini,1 adet dondurulmuş muz,Yarım avokado,3-4 adet hurma,1 su bardağı badem sütü.

Yapılışı

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!Malzemelerin hepsi pürüzsüz bir kıvama gelene kadar blenderden çekilerek yaban mersinli smoothie kasesi hazırlanır.Süslemek için kurutulmuş hindistan cevizi, badem, yaban mersini vechia tohumu kullanılabilir.

4- Yeşil Renkli Smoothie Bowl Kasesi (2 Porsiyon)

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!2 adet dondurulmuş muz,2 adet taze muz2 su bardağı ıspanak3 yemek kaşığı badem ezmesiYarım bardak badem sütü1 çay kaşığı vanilyaYarım çay kaşığı tarçın

Yapılışı

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!Yeşil renkli Smoothie Bowl Kasesi hazırlarken tüm malzemeleri blender içinde iyice çekmek gerekir.Pürüzsüz kıvama gelen Smoothie Bowl bir kase içerisine alınır.Süslemek için kenevir tohumu, chia tohumu, yaban mersini, ahududu, ay çekirdeği, kurutulmuş ve rendelenmiş hindistan cevizi kullanılabilir.

5- Çilekli Smoothie Bowl Kasesi (1 porsiyon)

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!1 adet dondurulmuş muz,1,5 su bardağı dondurulmuş çilek,1 su bardağı badem sütü,Yarım bardak donmuş üzüm,3 adet hurma.

Yapılışı

Lezzetine Doyulamayan Smoothie Bowl Tarifleri! | Smoothie Bowl, sindirimi kolay, mideyi dinlendiren ve karın doyuran besindir. Tüketeceğimiz bir kase Smoothie Bowl, antioksidan özelliğe sahip olduğu için vücutta detoks etkisi de yapar. Ayrıca hazırlayacağınız Smoothie’ler ile tatlı ihtiyacınızı ve sütle hazırladığınızda ise kalsiyum ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu besin kaynağı ile sağlıklı bir cilde de sahip olacağınız gibi düzenli tüketildiğinde zayıflamakta mümkündür. İşte size sunacağımız enfes Smoothie Bowl tarifleri!Çilekli Smoothie Bowl kasesi için öncelikle tüm malzemeler blender içerisine dökülerek pürüzsüz olana dek çekilir ve hazırlanınca bir kaseye alınır.Üzerini süslemek için taze çilek, muz dilimleri, kurutulmuş çilek ve muz parçaları, chia tohumu ve rendelenmiş hindistan cevizi serpilebilir.

Afiyet olsun!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.