1 Ekim Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para, Sağlık | Günlük Burç Yorumları En Özel Yorumlarla Karşınızda!

1 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para Venüs ve Neptün uyumluyken nasıl hareket edecek? Tüm merak edilenleriyle, 1 Ekim 2021 günlük burç yorumları karşınızda!

1 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para Ay ve Jüpiter'in iyi açıda olmasından hangi burçlar faydalanacak?


Günlük burç yorumları Hande Kazanova Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için astrolojinin ipuçlarını veriyor! 

1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumu Neler Söylüyor?

1 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para ve beklenmeyen bazı sıkıntılar için hangi burçlara, ne gibi önerilerde bulunacak? İşte başlıyor!

Koç Burcu & Yükselen Koçlar (21 Mart -20 mayıs) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, mevcut pozisyonunuzda ne yapmaya karar verirseniz verin, bunu tek başınıza yapamayabilirsiniz. İlerlemek için ilişki gereklidir. Ancak Merkür-Plüton uyuşmazlığı ve yıldızın geriye doğru hareket etmesi nedeniyle ileriye doğru hareket etmek zor olabilir. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Bir partneriniz varsa duygularınız değişecek ve sabırsız olacaksınız. Duygularınızı kontrol edin ve daha bağışlayıcı olun! 

Boğa Burcu & Yükselen Boğalar (21 mayıs-20 Mayıs) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Akrep burcundaki Venüs, Neptün ile iyi açıda. Size rüyada hayvan görme gücü veren bir ruh haline sahip olacaksınız. Bu nedenle, bugün söz konusu olduğunda, gerçeklere bağlı kalmak yerine yaratıcı şeylere yatırım yapın. Aynı zamanda Merkür ve Plüton arasındaki tutarsızlık, işte ilerlemek ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız yeni şeyler öğrenmenin zamanının geldiğini gösteriyor. Bir partneriniz varsa, rutinlik bir ilişkinin bir numaralı düşmanıdır. Bugünün hayal gücünü kullanın ve bir fark yaratmaya çalışın! 

İkizler Burcu & Yükselen İkizler (21 Mayıs-21 Haziran) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, iyi Venüs-Neptün yönü sizi özellikle anlayışlı, şefkatli ve ihtiyacı olan herkese yardım etmeye hazır hale getirir. Ticaret sektöründe çalışıyorsanız, bu aynı zamanda bir rakiple veya genel olarak işte, genellikle farklı görüşlere sahip olduğunuz bir kişiyle ilgili olabilir. Anlaşmak için istekli olacaksınız. Partneriniz varsa birlikte yeni şeyler keşfetme ve paylaşma arzusu taşıyorsunuz. Yalnızsanız bugün yaşanacaklar yeni bir hikayeye dönüşebilir, ancak durumun acele etmeden doğal olarak ortaya çıkmasına izin verin.

Yengeç Burcu & Yükselen Yengeçler (22 Haziran-22 Temmuz) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, hayatınızı uzun süredir zorlaştıran sorunlarla yüzleşmek için ideal bir zamandasınız. Durumu birine açıklamanız gerekiyorsa, kararlı olacaksınız ve adaleti sağlamak için diplomatik araçlara sahip olacaksınız. Aynı zamanda Venüs-Neptün yönü, zorlukların ve öfkenin üstesinden gelmenizi sağlayabilir! Partneriniz varsa partnerinizin sizi anlamadığını hissedebilir ve anlaşmazlıklara neden olabilirsiniz. 

Aslan Burcu & Yükselen Aslanlar (23 Temmuz-22 Ağustos) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, iş yerinde fikirlerinizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Söyledikleriniz patronunuz, iş arkadaşlarınız veya müşterileriniz tarafından memnuniyetle karşılanacak gibi görünüyor. Bir de Merkür-Plüton uyuşmazlığı var. Her iki gezegen de geri harekette, bu da iletişim çalışmanızı bir ölçüde engelleyebilir. Bir partneriniz varsa önemli seçimler yapmanız, artılarını ve eksilerini gözden geçirmeniz ve karar vermeniz gerekebilir. Bu konuyu partnerinizle tartışmak yardımcı olacaktır.

Başak Burcu & Yükselen Başaklar (23 Ağustos-22 Eylül) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Başak ve Yükselen Başak,Venüs-Neptün kavuşumu sizi daha az pragmatik, pratik konulara daha az odaklanmanızı ve daha sezgisel olmanızı sağlar. İnsanların sadece olumlu yönlerini görmeye ve eksiklikleri görmezden gelme eğiliminde olacaksınız. Yakın zamanda biriyle sorun yaşadıysanız, yıldızlar sizi affetmenizi ve unutmanızı isteyecektir. Bunu yapmak sizi rahatlatacaktır. Bir partneriniz varsa, tatlı sohbetiniz ve nazik jestleriniz varsa, bugün siz ve partneriniz çok mutlu olacaksınız. 

Terazi Burcu & Yükselen Teraziler (23 Eylül-23 Ekim) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Terazi burcu ve yükselen Terazi, bu zamanda yeni ilişkiler kurmak, yeni temaslar çok olumlu, verimli ve iyi bir yatırım olabilir. Ayrıca, Venüs-Neptün'ün iyi yönü bugün sizi çok, çok cömert, çok, çok özverili yapıyor. Bir partneriniz varsa ve ona önemli bir şey sormak istiyorsanız, o zaman bugün doğru gün! Lütfen yalnızken çekiciliğinizden en iyi şekilde yararlanın! 

Akrep Burcu & Yükselen Akrepler (24 Ekim-22 Kasım) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Merkür ve Plüton arasındaki tutarsızlık, işte iletişim şeklinizi değiştirme ihtiyacını aramaya başladığınızı gösteriyor. Özellikle patronunuzla terfi veya zam hakkında konuşmayı planlıyorsanız, beklemelisiniz. Patronla nasıl konuşulur emin olmalısınız. Bir partneriniz varsa, dominantlığın gücünü denemek isteyebilirsiniz ama vazgeçeceksiniz.

Yay Burcu & Yükselen Yaylar (23 Kasım-21 Aralık) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Güneş ve Merkür, sosyal yaşam bölgenizde, sizinle aynı görüşe sahip insanlarla bağlantı kurma arzusunu vurguluyor. Mizah veya bilgelik duygusu, hatta bir kişinin jestleri ve yüz ifadelerinden etkilenebilir ve ortak ilgi alanlarınız olduğunu görebilirsiniz. Zamanla, bu ilişki daha güçlü hale gelecektir. Bir partneriniz varsa ve iş ilişkinizde bazı zorluklarla karşılaşırsanız, partneriniz her zaman size destek olmaya hazır olacaktır! 

Oğlak Burcu & Yükselen Oğlaklar (22 Aralık-20 Ocak) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, İyi bir Güneş-Satürn açısı size coşku ve iyi enerji getirecektir. Net bir fikriniz var, özellikle iş ve kariyerde hangi yöne gideceğinizi ve hangi projeleri ilerleteceğinizi biliyorsunuz. Daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, şimdi yeteneklerinizi kullanma zamanı! Kişiliğinizin kariyer yolunuzda parlamasına izin vermek, kendinizi daha tatmin olmuş hissetmenizi sağlayacaktır. Bir partneriniz varsa, ilişkiyi olumsuz etkilememek için lütfen diğer aile üyelerini içeren konulardan kaçının. 

Kova Burcu & Yükselen Kovalar (21 Ocak-18 Şubat) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para  

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Güneş ve Satürn'ün burcunuzda ikinci olan iyi yönleri, sıkıcı görevler olsalar bile ilerlemek için harikadır. Önemli olanın kolları sıvamak ve pes etmemek olduğunu düşünürsünüz, bu yüzden sonuna kadar gideceksiniz ve sonunda tatmin olacaksınız. Aynı zamanda, Venüs-Neptün uyumluluğu nedeniyle, bir kişi size finansal olarak belirsiz bir şey vererek, para kazanmayı amaçlayan bir projeye katılmanıza izin verebilir. Kabul etmeden önce iki kez düşünün! Partneriniz varsa ona olan ilginiz katlanarak artacak ve sevginizi tam anlamıyla ifade edeceksiniz! Yalnızsanız, dışarı çıkmak, yeni yüzler görmek ve gerçekten doğru kişiyle tanışmak için can atıyorsunuz!

Balık Burcu & Yükselen Balıklar (19 Şubat-20 Mart ) | 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar, kuralları çiğnemek için internette gezinebilir ve teklifler ve fırsatlar okyanusunda kaybolabilirsiniz. Yapılacak en akıllı şey, dikkat dağıtıcı şeylerden kaçınmak ve temel konulara odaklanmaktır. Terazi burcunda geri giden Merkür ile net ve kullanışlı bir zaman çizelgesine sahip olmak iyidir. Bir partneriniz varsa, ilişkiniz son derece olumlu bir şekilde gelişecektir! Yalnızsanız, lütfen dışarı çıkıp normalden farklı bir aktivite planlamaktan çekinmeyin!

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Günlük Burç Yorumları - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?