2 Ekim Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para, Sağlık | Günlük Burç Yorumları En Özel Yorumlarla Karşınızda!

2 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para İkizler burcuna neler yapacak? İlk buluşmaya giden Yengeç neler yaşayacak?

2 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para enerjisinde hangi noktalarda bizi uyarıyor?


Günlük burç yorumları Hande Kazanova ile Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını değişen enerjiler konusunda uyarıyor!

2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para Durumu Neler Söylüyor?

2 Ekim 2021 günlük burç yorumları aşk, iş, para durumlarında Terazi burcu için neler söyleyecek? İşte günlük burç yorumları!

Koç Burcu & Yükselen Koçlar (21 Mart -20 mayıs) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Koç ve Yükselen Koç, Venüs-Jüpiter açısı ilginç sosyal aktiviteler getirebilir. İşler planınıza göre gitmeyebilir, ancak etkinliklere katılım göstermeye devam edeceksiniz. Ayrıca çevreye bir şans verirseniz, bu sizi mutlu hissettirecek ve daha zorlu diğer durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bunu iyi kullanın! Bir partneriniz varsa, güçlü duygular hissedeceksiniz ve bu duygu karşılıklı olacak. Yalnızsanız, sahnede kendinizi ifade etme zamanı!

Boğa Burcu & Yükselen Boğalar (21 mayıs-20 Mayıs) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğa, Venüs ve Jüpiter arasındaki uyumsuzluk size olumlu duygular ve iyi iş fırsatları getirecek, ancak aynı zamanda en zor adımı da atabilirsiniz. Devam edin ve başaracağınızı düşünün ve hak ettiğiniz başarıyı hedefleyin, ancak çok stresli olmamaya çalışın. Bir partneriniz varsa, bazı oyunlar oynayacaktır. Gözlerinizi açık tutun! 

İkizler Burcu & Yükselen İkizler (21 Mayıs-21 Haziran) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili İkizler ve yükselen İkizler, Venüs ve Jüpiter'in uyumluluğu, mevcut işiniz hakkında biraz tedirgin hissetmenize neden olabilir. İşler iyi gitse bile, iyileşme şansınız olmadığını düşünebilirsiniz. İşinize ilgi katmak için daha fazla macera, büyüme ve yeni deneyimler isteyebilirsiniz. İlham bulmak için bu tutkuyu kullanın. İşletmenizin ne kadar ilerleme kaydedebileceğine şaşırabilirsiniz. Partneriniz varsa, küçük bir memnuniyetsizliği büyük bir mücadeleye dönüştürmeden önce lütfen biraz bekleyin. 

Yengeç Burcu & Yükselen Yengeçler (22 Haziran-22 Temmuz) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, bugün uzun vadeli bir hayali, bir dileği gerçekleştirme şansınız var. Bu bir tesadüf olabilir veya her şeyin istediğiniz gibi olacağını fark etmiş olabilirsiniz. Dileğiniz gerçekleşecek, ancak gerçekleşmesi biraz zaman alabilir, çünkü Merkür geriliyor. Partneriniz varsa kısa sürede ortadan kalkacak küçük yanlış anlamalar yüzünden birbirinize zarar vermeyin. Yalnızsanız yalnızlık sizin için çok önemlidir ve buna dikkat etmeniz gerekir.

Aslan Burcu & Yükselen Aslanlar (23 Temmuz-22 Ağustos) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, etkili insanların müdahalesi, fırsatı kaçırmadığınızdan emin olmak için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Venüs-Jüpiter uyumsuzluğu sizde iyi bir izlenim bırakacak ve size yardım etmek isteyen insanlar olacak. Gezegen isimleri kafanızı karıştırmasın. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Öte yandan işinizin yoğunluğu aile içinde gerginliğe neden olacaktır. Bir partneriniz varsa, bugün şefkate ihtiyacınız var, ancak çok fazla talep nedeniyle partnerinizi bunaltabilirsiniz. 

Başak Burcu & Yükselen Başaklar (23 Ağustos-22 Eylül) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, bugün gerçek ortaya çıkacak ve Merkür-Plüton uyuşmazlığı sizlerle olacak. Yıldızlar, görmezden gelmeye çalıştığınız her şeyi düşünmeniz konusunda ısrar ediyor. Bu nedenle bu konuya açıklık getirmek, yanlış anlaşılmaları gidermek, gerilimleri ortadan kaldırmak için harekete geçilmelidir. Bir partneriniz varsa, ilişkiyi istikrarsızlaştıran sorunları veya belirsizlikleri diyalog yoluyla çözebileceksiniz. Yalnızsanız, internette veya yüz yüze iseniz bugün beklediğiniz konuşmayı yapmış olabilirsiniz...

Terazi Burcu & Yükselen Teraziler (23 Eylül-23 Ekim) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Terazi burcu ve yükselen Terazi, Venüs-Jüpiter uyumsuzluğu nedeniyle, dikkatiniz bugünün işlerine odaklanabilir. Para kazanmak önemlidir, özellikle finansal hedefleriniz varsa, ancak iş dışında hayatın tadını çıkarmayı unutmayın. En sevdiğiniz hobinizi yapmaya devam ederken aynı zamanda hobi önerileri ile çok verimli olabilirsiniz. Bir partneriniz varsa, bu akşam çok romantik olacak. Yalnızsanız beklenmedik bir aşk kapınızı çalabilir. Nezaket ve romantizm aranızda hemen çözülecek.

Akrep Burcu & Yükselen Akrepler (24 Ekim-22 Kasım) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Plütonunun tutarsızlığı sizi içinde yaşadığınız çevreyi incelemeye zorlayacaktır. Özel hayatınız veya işiniz sabrınızı test edebilir ve bastırılmış gerilimler ortaya çıkabilir. Neyse ki, Venüs-Jüpiter açısı onları rahatlatmaya ve işleri düzeltmeye yardımcı olacak. Bir partneriniz varsa, samimi ve derin duygular ilişkinizi güçlendirecektir. Yalnızsanız, ani çekimler ve beklenmedik duygular yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu & Yükselen Yaylar (23 Kasım-21 Aralık) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Venüs ve Jüpiter arasındaki uyumsuzluk sizi kendinizi şımartmaya teşvik ediyor. Yıldızlar sosyal yaşam alanınıza dikkat çeker, iyi bir ortamda daha fazla vakit geçirmek veya sağlıklı bir sürece girmek isteyeceksiniz. Aslında, her zamanki günlük alışkanlıklarınızı kırmak size iyi gelecek! Partneriniz varsa sonradan pişman olacağınız bir şey söylememeye dikkat edin. Kendinizi ifade ederken dikkatli olun. Yalnızsanız ve Venüs-Jüpiter uyum içinde değilse, bazı Yaylar ilginç ve öngörülemeyen bir hikayeye düşebilir.

Oğlak Burcu & Yükselen Oğlaklar (22 Aralık-20 Ocak) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para 

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Venüs-Jüpiter uyumsuzluğu burcunuza iyi şanslar getirecek. Size daha fazla para kazandıracak bir iş fırsatı olabilir. Doğru oynarsanız, önümüzdeki birkaç gün içinde ilerleyebilirsiniz. Size deneyiminiz olmayan bir şey sağlasalar bile endişelenmeyin. Risk almaya ve denemeye istekliyseniz, yıldırım hızıyla ilerleyebilirsiniz! Aşk yeniden alevleniyor, tıpkı ilk günkü gibi! 

Kova Burcu & Yükselen Kovalar (21 Ocak-18 Şubat) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para  

Sevgili Kova ve Yükselen Kova, Venüs-Jüpiter uyumsuzluğu, minnettar olmak için iyi bir nedeninizin olmasını sağlayacaktır. İyimser bir gün geçireceksiniz. Önümüzdeki birkaç gün içinde beklediğiniz bir şey olabilir veya yaklaşan bir sinyal, bir mesaj olabilir. Zorlu ama aynı zamanda çok ileri bir aşamadasınız. Sadece işinize odaklanmanız değil, aynı zamanda kendinize de zaman ayırmanız gerekiyor. Bir partneriniz varsa ona karşı çok nazik olacaksınız ve kalbini ısıtacak bir sürü iltifat edeceksiniz. Size büyük getiriler sağlayacaktır.

Balık Burcu & Yükselen Balıklar (19 Şubat-20 Mart ) | 2 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları Aşk, İş, Para

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar, Venüs-Jüpiter uyumsuzluğu nedeniyle, içgüdülerinizi takip etmeniz ve kendinize iyi bakmanız gerekiyor. Bazı önemsiz işleri bırakın ve rahatlayın. Günün sonunda, pozitif enerjiyle dolu olacaksınız! Eğlenceye ihtiyacınız var. Bugün en büyük önceliğiniz bu olmalı. Partneriniz varsa Venüs Akrep burcunda ortaya çıkabilecek sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Yalnızsanız, tutkuyu deneyimleme arzusu sizi farklı gösterecektir. Dikkat!

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Günlük Burç Yorumları - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak OKU HABER Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan OKU HABER hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler OKU HABER editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı OKU HABER değil haberi geçen ajanstır.Anket Erken seçim olsa hangi adaya oy vermeyi düşünürsünüz?