Misafirleri Gülmekten Kırıp Geçiren 5 Farklı Nikah Şakası | İddia Ediyoruz, Gülmekten Kendinize Gelemeyeceksiniz!

Nikahlar her çiftin büyük bir sevgi seli ile karşılaştığı, yakınlarının önünde sevgisini haykırdı ve bir ömür birlikte yaşamak için söz verdiği eylem olarak nitelendirilebilir. Eşlerin birbirine evet diyeceği o anlarda..

Misafirleri Gülmekten Kırıp Geçiren 5 Farklı Nikah Şakası | İddia Ediyoruz, Gülmekten Kendinize Gelemeyeceksiniz!
Son Güncelleme: Whatsapp

Misafirleri Gülmekten Kırıp Geçiren 5 Farklı Nikah Şakası | İddia Ediyoruz, Gülmekten Kendinize Gelemeyeceksiniz! | Nikahlar her çiftin büyük bir sevgi seli ile karşılaştığı, yakınlarının önünde sevgisini haykırdı ve bir ömür birlikte yaşamak için söz verdiği eylem olarak nitelendirilebilir. Eşlerin birbirine evet diyeceği o anlarda A’dan Z’ye herkes ordadır. Tam takır giyinmiş ve süslenmiş yakınlarınız ağzınızdan çıkacak ‘’Evet’’ sözünü bekler. Ancak bazı nikahlar bu anlatılanlar kadar klasik olaylardan ibaret olamayabiliyor! İşte, farklı şakaları ile nikahını unutulmaz bir hale getirmeyi başaran 5 çift ve yaptıkları o şakalar…

Nikahlar her çiftin büyük bir sevgi seli ile karşılaştığı, yakınlarının önünde sevgisini haykırdı ve bir ömür birlikte yaşamak için söz verdiği eylem olarak nitelendirilebilir. Eşlerin birbirine evet diyeceği o anlarda A’dan Z’ye herkes ordadır. Tam takır giyinmiş ve süslenmiş yakınlarınız ağzınızdan çıkacak ‘’Evet’’ sözünü bekler. Ancak bazı nikahlar bu anlatılanlar kadar klasik olaylardan ibaret olamayabiliyor! İşte, farklı şakaları ile nikahını unutulmaz bir hale getirmeyi başaran 5 çift ve yaptıkları o şakalar…

1- Son Pişmanlık Neye Yarar?

Misafirlerin gülmekten kırıp geçtiği, asla unutulmayacak olan belki de en orijinal şaka buydu. Çift düğün eğlencesine kısa bir ara vererek, nikah merasimine geçmişti. Cevap sırası damada geldiğinde olanlar oldu. Damadın arkadaşlarının orkestraya çaldırdığı ‘’Son pişmanlık neye yarar’’ parçası salonu kahkahalara boğdu. Gelinin bile gülmekten kendini alamadığı o anlar, yıllarca herkes tarafından izlenecek ve güzel bir anı olarak kalacak.

2- Nikah Memuru Damadın Arkadaşı Olursa?

Bu nikahımıza ise nikah memurunun komik söylemleri damgasını vurmuş. Çiftin arkadaşı olan nikah memuru, bu merasimi eğlenceli ve unutulmaz bir hale getirmeyi istedi. Bunun için komik bir yazı hazırlayan nikah memuru, damada ve geline yönelttiği sorularla gülmekten kırıp geçirdi. Salonda kahkahalar yükselirken, bu anlar çift için ölümsüz bir anı olarak kaldı.

3- Hayırlısıyla Evet!

Bu nikahta ise gelin damada şaka yapayım derken, büyük bir tufaya düştü. Nikah memuru geline soru yöneltince gelin Hayırrrlısıyla evet şeklinde bir söylemde bulunuyor. İlk anda Hayır diyeceğini düşünen damadın dumura uğradığı her halinden anlaşılıyor. Buna sinirlenmiş gibi görünen nikah memuru, bu nikahı kıyamayacağını söyleyerek defteri alıp gidince gelin- damat deyim yerindeyse birbirine girdi. Sonrasında yaşananlar ise gülmekten kırıp geçirdi.

4- Gelini Şoke Eden Nikah

Burdur’un Buca ilçesinde gerçekleşen bu nikah töreninde yaşananlar ise sosyal medyaya damgasını vurmuştu. Nikah memuru damada soruyu yönelttiğinde, damat kalkıp arkadaşlarının yanına gitti. Arkadaş topluluğunun yaptığı muhakeme sonrası damattan evet yanıtı geldi!  Kameraya yansıyan bu görüntüler hem misafirlere hem de izleyenlere tebessüm ettirdi. Sosyal medyada viral olan bu video sonrasında, pek çok nikah töreninde bu espriye yer verildi.

5- Nikah Memurunu Sinirlendiren Damat

Bilenler bilir. Bu nikah şakasına kimse gülmemiş, nikah memuru da çileden çıkmıştı. Damadın kendisine sorulan soruya birden Hayır demesi ve bu kararını diretmesi memuru fazlasıyla sinirlendirmişti. Evlilik kurumu dalga geçilecek bir kurum değil diyen memur, damadın bu tavrı sonrasında nikahı iptal etmişti. Damat memurun tepkisine çok bozulsa da, bu tavrı onu ünlü yapmaya yetmişti. Sosyal medyada viral olan bu video sonrasında damat, sayısız canlı yayına katılarak popülaritesini arttırmıştı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.