Mum Fiyatları

Günümüzde her üründe olduğu gibi mumların da fiyatlarında değişiklik olur. Model, renk, boyut ve koku seçeneklerine göre mum fiyatları farklılık arz eder. Fiyatların faklı olmasını etkileyen etmenlerde kalitesi ve kullanılan..

Mum Fiyatları
Son Güncelleme: Whatsapp

Günümüzde her üründe olduğu gibi mumların da fiyatlarında değişiklik olur. Model, renk, boyut ve koku seçeneklerine göre mum fiyatları farklılık arz eder. Fiyatların faklı olmasını etkileyen etmenlerde kalitesi ve kullanılan malzemelerin içeriğidir.

Taş görünümlü, deniz ürünlü, hayvan figürlü, geometrik şekilli olması nedeni ile mum fiyatları değişir. Her ürün kendine has bir içeriğe sahiptir. Böylece fiyatların farklı olması olağandır. Ancak ortalama olarak bakıldığında özel olarak üretilen bu mumların fiyatlarının biraz daha yüksekte seyrettiği görülür.

Mum Fiyatları | Günümüzde her üründe olduğu gibi mumların da fiyatlarında değişiklik olur. Model, renk, boyut ve koku seçeneklerine göre mum fiyatları farklılık arz eder. Fiyatların faklı olmasını etkileyen etmenlerde kalitesi ve kullanılan malzemelerin içeriğidir.

Mum Çeşitlerinin Fiyata Etkisi

Mum fiyatları çeşitliliğe göre değişir. Ufak boyutlu, malzemesi ve işçiliği az olan mumlar daha uygun fiyattan satışa sunulur. Ancak işçilik isteyen, daha çok malzemenin birleşimi ile oluşan mumlar yüksek fiyatlar ile etiketlenir.

Yüksek fiyattan satılsa da ürünün kalitesini ve sağladığı mutluluk duygusunu bilenler için yüksek ücretler sorun olmaz. Boyutları ve fiyatlarını karşılaştırma yaparak görmek için https://www.taymum.com.tr/collections/magaza internet sitesine girebilirsiniz. Sepete ekleyerek adresinize teslim talebinde bulunabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.