Peşinatı Olmayanlara Araba Alma Fırsatı

Peşinatsız araç sahibi olmak isteyenlere Kolayevim olarak aradıkları fırsatı sunmaktayız. Peşinat talep etmeden, geri ödemelerinize faiz uygulamadan istediğiniz araca sahip olmanızı sağlamaktayız. Seneler içerisinde birçok kişiyi ev ve araba sahibi..

Peşinatı Olmayanlara Araba Alma Fırsatı
Son Güncelleme: Whatsapp

Peşinatı Olmayanlara Araba Alma Fırsatı | Peşinatsız araç sahibi olmak isteyenlere Kolayevim olarak aradıkları fırsatı sunmaktayız. Peşinat talep etmeden, geri ödemelerinize faiz uygulamadan istediğiniz araca sahip olmanızı sağlamaktayız. Seneler içerisinde birçok kişiyi ev ve araba sahibi yapan firmamız, bilinirliğini daha da arttırmayı başarmıştır. Firma olarak geri bildirimlerinize dikkat ederek hizmet kalitemizi buna göre her daim iyileştirmeye çalışmaktayız. Süreç içerisinde yaşadığınız problemlere karşı çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olmaktayız. Danışmanlarımız dahil olmak istediğiniz tasarruf sistemleri ile ilgili her detayı size aktarmaktadır. Taksit ödemeleri konusunda sıkıntınız olması halinde, istediğiniz zaman ödenmiş paranızı geri alarak sistemden çıkabilmenize de imkan tanımaktayız.

Peşinatsız araç sahibi olmak isteyenlere Kolayevim olarak aradıkları fırsatı sunmaktayız. Peşinat talep etmeden, geri ödemelerinize faiz uygulamadan istediğiniz araca sahip olmanızı sağlamaktayız. Seneler içerisinde birçok kişiyi ev ve araba sahibi yapan firmamız, bilinirliğini daha da arttırmayı başarmıştır. Firma olarak geri bildirimlerinize dikkat ederek hizmet kalitemizi buna göre her daim iyileştirmeye çalışmaktayız. Süreç içerisinde yaşadığınız problemlere karşı çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde olmaktayız. Danışmanlarımız dahil olmak istediğiniz tasarruf sistemleri ile ilgili her detayı size aktarmaktadır. Taksit ödemeleri konusunda sıkıntınız olması halinde, istediğiniz zaman ödenmiş paranızı geri alarak sistemden çıkabilmenize de imkan tanımaktayız.

Peşinat ve Ek Masraf Olmadan Araba Alma Fırsatı

Araba almak için birikiminizin olmasına gerek yoktur. KolayEvim olarak size şartlar sunmak yerine, sizin şartlarınıza uygun ödeme planları hazırlayarak istediğiniz arabanın sahibi olmanızı sağlamaktayız. Peşinatsız araba almak isteyenlere peşinat şartı koşmadan, ödemelerini yaptıkları süreç içerisinde onlara ek masraf çıkartmadan araç almalarına önayak olmaktayız. Tasarruf modellerimiz ile alınabilecek araçlar için sıfır veya ikinci el şartı koşmamaktayız. Aynı zamanda ilk aracını alacak olanlara da ikinci aracını alacak olanlara da uygun ödeme koşulları sunmaktayız. Dönem dönem yürüttüğümüz yeni kampanyalara dahil olarak banka kredisi çekmeye gerek olmadan istediğiniz aracı alabilmenizi sağlamaktayız.

Faizsiz Kolay Araba Alma Yöntemleri

Kolayevim olarak kredi kartı, faiz veya peşinata gerek olmadan farklı tasarruf yöntemleri ile araba alma seçeneği sunmaktayız. Bu tasarruf yöntemleri ise aşağıdaki gibidir:

Sıra tespitli tasarruf yöntemi: Versiyon 1 ve versiyon 2 olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan bir tasarruf yöntemidir. Noter huzurunda yapılan çekilişe göre müşterilerimiz araçlarını ne zaman teslim alacaklarını öğrenmektedirler. Dahil oldukları tasarruf gruplarına göre aylık ödeyecekleri taksit tutarları farklılık göstermektedir. Gruplar 24, 36, 48, 66 gibi farklı kapasite seçeneklerine sahiptirler.Serbest planlı tasarruf yöntemi: Aracını çekiliş ile almayı tercih etmeyen ve planlamasını bireysel olarak yapmayı tercih eden müşterilerimize sunduğumuz tasarruf yöntemidir. Faizsiz araba almak isteyen müşterilerimiz ödeme güçlerine göre uygun planı hazırlayabilmektedirler.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.