15 Başlıkta Pharmaton Ne İşe Yarar | Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

15 Başlıkta Pharmaton Ne İşe Yarar | Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pharmaton ne işe yarar, nasıl kullanılır, ne zaman içilir, ne zaman ara verilir, yan etkileri nelerdir cevapları en çok merak edilen sorular arasında. Bir gıda takviyesi olarak kullanılan Pharmaton Vitaly ve Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet doğru kullanıldığı zaman oldukça faydalı. Peki, Pharmaton ne işe yarar nasıl etki gösterir? Pharmaton çeşitleri nelerdir? Pharmaton yan etkileri nelerdir? İşte, Pharmaton gıda takviyeleri hakkında merak edilenler…

Pharmaton Nedir Ne İşe Yarar?

Pharmaton ne işe yarar sorusuna cevap vermek için hangi formunun kullanıldığı belirleyicidir. Birbirinden farklı formları bulunan Pharmaton’un Vitaly ve Vitaly Efervesan Tablet’ini bu yazımızda konu edineceğiz… İşte, Pharmaton ne işe yarar sorusunun cevapları…

1- Pharmaton Vitaly Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Pharmaton Vitaly nedir; içeriğinde Giseng G115, 6 mineral ve 12 vitamin bulunan takviye edici gıdadır. Pharmaton Vitaly içeriğindeki B1, B2, B3, B5, B6, B12 ve C vitaminleri ile birlikte demir, manganez, biotin, bakır ve magnezyum sayesinde metabolizmanın normal enerji oluşumuna katkı sağlanır.

Pharmaton Vitaly içeriğindeki folik asit, demir ve B2, B3, B6, B12 ve C vitaminleri de bitkinlik ve yorgunluğun azalmasına katkı sağlar. Ayrıca B6, B12, A, C, D vitaminleri ile selenyum, çinko, bakır ve demir de bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlar.

15 Başlıkta Pharmaton Ne İşe Yarar | Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

Pharmaton Vitaly Ne Zaman İçilir?

Pharmaton Vitaly günlük kullanıma uygun bir besin takviyesidir. Günde 1 kez, sabahları kahvaltı ile birlikte bir bardak su içle içilmesi tavsiye edilir.

2- Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet nedir; içeriğinde Gisenf G115, 3 mineral v 11 vitamin yer alan takviye edici gıdadır. Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet içeriğindeki C, D, B12, B6 vitaminleri ve bakır, selenyum, folik asit, demir ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan bir gıda takviyesidir. Ayrıca içeriğindeki B12, B6, B3, B2, B1 ve C vitaminleri ile bakır, biotin ve demir içerikleri sayesinde de normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar.

Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet içindeki B12, B6, B3, B2 ve C vitaminleri ile folik asit sayesinde de vücuttaki bitkinlik ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur.

Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet Ne Zaman İçilir?

Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet günlük kullanıma uygun gıda takviyesidir. Genellikle sabahları kahvaltı esnasında, 1 tabletin suda eritilerek içilmesi tavsiye edilir.

15 Başlıkta Pharmaton Ne İşe Yarar | Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

3- Pharmaton Çeşitleri Nelerdir?

Pharmaton gıda takviyesinin farklı çeşitleri vardır ve formları şunlardır:

 1. Pharmaton Vitaly
 2. Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet
 3. Pharmaton Essential Daily
 4. Pharmaton Essential Women
 5. Pharmaton Essential Men
 6. Pharmaton 50+

4- Pharmaton Ne İşe Yarar? Pharmaton Faydaları Nelerdir?

Pharmaton takviye edici gıda hakkında en merak edilenlerin başında içeriği ve ne işe yaradığı geliyor. Pharmaton ne işe yarar sorusuna cevap vermek için Pharmaton’un hangi türünün kullanıldığı önemlidir.

Pharmaton Vitaly içeriğindeki Giseng G115, 6 mineral ve 12 vitamin sayesinde normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar, bitkinlik ve yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler.

Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet içeriğindeki Giseng G115, 3 mineral ve 11 vitamin sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonu desteklenir, normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar ve yorgunluk ile bitkinliğin azalmasını sağlar.

5- Pharmaton Gerçekten Faydalı mı?

Pharmaton kullananların yorumlarına bakıldığında; bu takviye edici gıda düzenli kullanıldığında gerçekten fayda sağlamaktadır.

6- Pharmaton Nasıl Kullanılır?

Pharmaton takviye edici gıda genellikle 3-4 ay günde 1 kez kullanıldıktan sonra 1-2 hafta kadar ara verilerek kullanılır.

15 Başlıkta Pharmaton Ne İşe Yarar | Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

7- Pharmatonu Kimler Kullanabilir?

Pharmaton yetişkin ve erişkin olan herkesin kullanımına uygundur. Ancak ciddi sağlık sorunu olan ve kronik hastalıkları bulunan kişiler doktor tavsiyesi olmadan kullanmamalıdır.

8- Pharmaton Takviye Edici Gıdayı Kimler Kullanamaz?

Genel olarak Pharmaton herkesin kullanımına uygundur ancak kullanmaması gereken kişiler de bulunmaktadır. Pharmaton’u kimler kullanamaz sorusunun cevabı şu şekildedir:

 • Böbrek hastalığı olanlar
 • Galaktoz ve glikoz sindirememe sorunu olanlar
 • Demir depolama sorunu olanlar
 • Kanında yüksek oranda kalsiyum, A ve D vitamini olanlar
 • Laktoz, soya, yer fıstığı gibi maddelere alerjisi olanlar
 • Hamileler
 • Emziren anneler

9- Pharmaton Kaç Yaş Kullanabilir?

Pharmaton Vitaly ve Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet genel olarak herkesin kullanımına uygundur fakat 18 yaş altı çocuklara kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan verilmemelidir.

10- Pharmaton Cinsel Gücü Artırır mı?

Pharmaton cinsel gücü artıran bir takviye ya da ilaç değildir. Dolayısıyla cinsel gücü artırma özelliği yoktur. Fakat Pharmaton içeriğinde Giseng bulunmaktadır. Giseng’in cinsel gücü artırdığı bilinmektedir. Fakat Giseng bu takviye edici gıdada yüksek oranda bulunmadığından cinsel gücü artırmak amacıyla kullanılmaz. Pharmaton ne işe yarar baktığımızda; içeriği sayesinde cinsel gücü artırmasa da kişilere enerji sağladığı ve dinçlik verdiği görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Artıran Bitkiler Nelerdir | Bitkisel Viagra Var mı | Cinsel Gücü Artırma Yöntemleri

11- Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

Pharmaton takviye edici gıdadır ancak yan etkileri de bulunur. Genel olarak Pharmaton yan etkileri şunlardır:

 • Mide bulantısı
 • Mide ağrısı
 • Baş ağrısı
 • Baş dönmesi
 • İshal
 • Kusma
 • Deri döküntüsü
 • Kaşıntı
 • Sindirim problemleri
15 Başlıkta Pharmaton Ne İşe Yarar | Pharmaton Yan Etkileri Var mı?

12- Pharmaton Takviye Edici Gıdayı Hamileler ve Emzire Anneler Kullanabilir mi?

Hamilelere ve emziren annelere Pharmaton kullanımı önerilmemektedir. Emzirme dönemi sonrasında doktor tavsiyesi ile Pharmaton kullanımı yapılabilir.

13- Pharmaton Ne Zaman İçilir?

Pharmaton ne işe yarar, neden kullanılır, faydaları nelerdir cevapladık. Peki, Pharmaton ne zaman içilir? Geel tavsiye; Pharmaton ürünlerinin sabahları kahvaltı sırasında bir bardak su ile içilmesidir. Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet formu da sabahları, bir bardak suyun içinde eritilerek içilmelidir.

14- Pharmaton Etkisi Ne Zaman Başlar?

Pharmaton etkisi genellikle kullanmaya başlar başlamaz görülmez. Bu nedenle de çoğu kullanıcı, Pharmaton ne işe yarar, ne zaman etki eder araştırır. Ancak genel olarak bu takviye edici gıdanın etkisi 3-4 haftalık kullanım sonrası hissedilmeye başlanır.

15- Pharmaton Fiyatı Ne Kadar?

Pharmaton ne işe yarar sorusunun cevabı kadar Pharmaton fiyatı da merak konusu. Farklı formları olan Pharmaton fiyatı da farklıdır. Bu yazının hazırlandığı 2023 Ocak ayında Pharmaton Vitaly 30 tablet fiyatı 184,90 TL, Pharmaton Vitaly Efervesan Tablet 20 kapsül fiyatı ise 159 TL’dir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

OKU Haber Dergi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!