Psiphon nedir? Nasıl İndirilir ve kullanılır? 2021

0 93

Psiphon ilk olarak sayfın olarak okunur. Psiphon, Windows ve Android cihazlarda çalışan ve engellenen sitelere erişime izin veren bir uygulamadır. Yani Psiphon, Android telefonlarda veya Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda çalışır.

Psiphon, engellenen sitelere VPN, SSH ve HTTP proxy sunucuları sağlar. Psiphon, engellenen siteye erişim yöntemini otomatik olarak belirler.

Psiphon Ücretli mi?

Psiphon nedir? Nasıl İndirilir ve kullanılır? 2021 | Psiphon ilk olarak sayfın olarak okunur. Psiphon, Windows ve Android cihazlarda çalışan ve engellenen sitelere erişime izin veren bir uygulamadır. Yani Psiphon, Android telefonlarda veya Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda çalışır.

Psiphon’da ücretli ve ücretsiz sürümler mevcuttur.

Reklam gösterimi2mb/s hız limit

söz konusudur. Ücretsiz uygulamayı kullanmayı tercih ederseniz, yavaş çalıştığını göreceksiniz. Aynı zamanda, reklamlarla cebelleşmek zorunda kalacaksınız, benden söylemesi.Ücretli sürüm olan; Psiphon Pro kullanmaya başlarsanız şayet, uygulamanın ne kadar hızlı çalıştığını göreceksiniz, ayrıca ücretli sürümde reklam çilesi yoktur.

Psiphon Uygulaması Nereden İndirilir?

Psiphon’u şayet bir Android telefona ya da tabletten indirecekseniz, Google Play’i kullanmanız gerekecektir.

Psiphon Nasıl Kullanılır?

Psiphon Windosws 7, Windows 8 ve Windows 10’da kullanmak için;

1 – Psiphon uygulamasını indirin. 2 – İndirmiş olduğunuz psiphon3.exe dosyasına çift tıklayın. 3 – Psiphon çalışmaya başlayacaktır. Psiphon bağlantı yazısı karşınıza çıktığınızda, uygulamanız aktif durumdadır. Gönül rahatlığıyla internette sansürsüz dolaşabilirsiniz.

Psiphon nedir? Nasıl İndirilir ve kullanılır? 2021 | Psiphon ilk olarak sayfın olarak okunur. Psiphon, Windows ve Android cihazlarda çalışan ve engellenen sitelere erişime izin veren bir uygulamadır. Yani Psiphon, Android telefonlarda veya Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda çalışır.

Psiphon’u, Android telefon veya tabletlerde kullanmak için; 1 – Google Play’de Psiphon’u aratarak bulun ve kurulumu gerçekleştirin. 2 – Telefonunuza Psiphon Pro simgesi gelecek, o simgeye dokunun. 3 – Başlat butonunu göreceksiniz, oraya da dokunun. 4 – Tüm cihaz tünellensin mi diye bir soruyla karşılacaksınız! Tüm cihazı tünelle diyerek bu soruyu cevaplayın. Bu sayede Youtube, Twitter gibi ayrı sosyal medya uygulamaları da, Psiphon ile çalışacaktır. 5 – Dikkat uyarısı karşınıza çıkacaktır. Uygulamaya güvendiğinizi belirttikten sonra, Tamama dokunun. Psiphon Pro’nun aktif olduğuyla ilgili bir uyarı mesajı gelecektir. 6 – Ekranın üzerinde Anahtar ve P simgesi gelecektir. Bu demektir ki; artık Psiphon Pro aktiftir ve kullanıldığına delalettir.

Psiphon ile artık dilediğinizce internette dolaşabilirsiniz. Tüm sosyal mecralar da Psiphon uygulaması ile birlikte çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca tarayıcınız da Psiphon üzerinden çalışacaktır, unutmayın.  Psiphon uygulamasını kapatmak için, uygulamanın içerisindeki Durdur butonuna basmanız yeterli olacaktır.  Psiphon uygulamasını, Pro sürümüne yükseltmek isterseniz şayet, yine uygulama içerisindeki şimdi yükselt seçeneğine dokunmalısınız. Kolay gelsin…

Psiphon indir – https://indirgeek.com/psiphon/ 

Bir Cevap Yazın