Ana Sayfa Bilim ve Teknoloji Teknoloji Puma Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı

Puma Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı

Puma Akıllı Saat özellikleri ve fiyatı...

172
0
Puma Akıllı Saat

Akıllı saat sektöründe sürekli bir gelişim söz konusu. Ardı ardına yeni modellerin tanıtıma çıktığını görüyoruz. Bu alana giriş yapan markalardan birisi de Puma oldu. Dünyanın en büyük spor markalarından biri olan Puma, kısa süre önce Puma Akıllı Saat modellerini tanıttı. IFA 2019 kapsamında tanıtılan yeni saate bakalım.

Puma Akıllı Saat Tasarım Detayları

Yeni akıllı saat modelinin ilk dikkat çeken kısmı tasarımı. Yeni akıllı saat modelinin dairesel bir tasarımla beraber geldiği görülüyor.

Tamamen dairesel olan panel, yan kısımda Puma logosunun yer aldığı bir fiziksel tuş ile desteklenmekte. Bunun dışında kayışlarda 16 mm ve oldukça şık.

Puma Akıllı Saat

Puma Akıllı Saat Teknik Özellikleri Neler?

Öncelikle saatin Fossil Group ortaklığı ile beraber geldiğini hatırlatalım. Bu yönüyle tam bir kalite söz konusu. İşlemci kısmında Snapdragon Wear 3100 yeni seriyi kullanan marka, 1.19 inçlik bir ekrana ev sahipliği yapıyor. Ekran paneli ise AMOLED olarak seçilmiş durumda.

Puma Akıllı Saat

44 mm koruma kılıfıyla beraber gelen saat hem suya ve toza karşı dayanıklı hem de kolayca aktivite takibi yapılmasına olanak sağlıyor. 4 GB depolama alanı ve 512 MB RAM miktarının bulunduğu akıllı saat, aktivite takiplerini de en iyi şekilde yapabiliyor.

Kalp ritim ölçer, aktivite koçluğu ve NFC ödeme sistemi gibi artılar sunan akıllı saatin fiyat kısmında ise 275 dolar etiketine sahip olduğunu ekleyelim.

Bakınız: 2020 Nissan Juke Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz