Ana Sayfa Güncel Haberler Samsung Galaxy Note 10 Plus ile gelen yenilikler neler?

Samsung Galaxy Note 10 Plus ile gelen yenilikler neler?

133
1
Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galaxy Note 10 Plus ile Gelen Yenilikler

For English Click.

Geçtiğimiz ay Samsung tarafından tanıtılan Samsung Galaxy Note 10 Plus, markanın en yeni amiral gemisi model cep telefonudur. Samsung’un yeni modeli, yeni nesil Note modellerinin bir örneğini teşkil etmektedir. İşte, Samsung Galaxy Note 10 Plus ile gelen yenilikler!

 

Samsung Galaxy Note 10 Plus

1 – Büyük Ekran

Samsung Galaxy Note 10 Plus ekran

Samsung Galaxy Note 10 üzerinde 6.3 inch boyutunda ekran bulunurken; Samsung Galaxy Note 10 Plus’ta 6.8 inch ekran bulunmaktadır. Zaten Plus versiyonunun birçok yönden daha iyi ve daha büyük özelliklere sahip olması bekleniyordu.

2 – Fiyatı

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Note 10 ilk çıkış fiyatı 9 bin 899 TL iken; Samsung Galaxy Note 10 Plus çıkış fiyatı 11 bin 399 TL olarak belirlenmiştir. Bu yönü ile de Note 10’dan daha yüksekte kalan Note 10 Plus, amiral gemisi modeller arasında en yüksek fiyatlılar arasında yer almaktadır.

3 – Kamera

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Note 10 akıllı telefon, kamera özellikleri yönü ile başarılı olsa da gece görüşünde bazı eksiklikleri bulunmakta idi. Note 10 Plus ile gece görüşü de mükemmel pozlar yakalanmaktadır.

Bakınız: 2019 Yılı En İyi Akıllı Telefonları

4 – Şarj Teknolojisi

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Günümüz telefonlarının en önemli sorunlarının başında şarj ve batarya sorunu gelmektedir. Samsung Galaxy Note 10 Plus, bu noktada çok başarılı bir buluş yaparak kablosuz, aynı model telefonlar arası şarj doldurma imkanı sunmaktadır.

5 – Bilgisayar Bağlantısı

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galaxy Note 10 Pls’ın bir diğer farklı özelliği, Windows 10 işletim sistemi yüklü bilgisayarlarla bağlantı kurabilmesidir. Bu özellik sayesinde telefonunuzu bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz.

6 – Kulaklık Çıkışı

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Samsung Galxy Note 10 Plus amiral gemisi akıllı telefon modelinde kulaklık çıkışı bulunmuyor. Samsung Galaxy Note 10’da kulaklık çıkışı olması nedeniyle bazı kullanıcılar plus tercihinde bulunmuyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz