Sanmark İle Gıda Takviyesine Yeni Bir Soluk!

Özellikle korona virüsün ortaya çıkmasıyla beraber bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla insanlar gıda takviyelerine yöneldi. Gıda takviyesine yeni bir soluk ise Sanmark ile geliyor. İşte, detaylar! Gıda Takviyesi Ürünleri Sanmark İle..

Sanmark İle Gıda Takviyesine Yeni Bir Soluk!
Son Güncelleme: Whatsapp

Özellikle korona virüsün ortaya çıkmasıyla beraber bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla insanlar gıda takviyelerine yöneldi. Gıda takviyesine yeni bir soluk ise Sanmark ile geliyor. İşte, detaylar!

Gıda Takviyesi Ürünleri Sanmark İle Yenileniyor!

Gıda takviyesi ürünleri gün geçtikçe daha da önemli hale geliyor. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla takviyeye başvurmak isteyen kişilerin ilk yöneldiği ürünler medikal takviye ürünleri oluyor. İşte şimdi sizleri gıda takviyesi ürünlerine yeni bir soluk ve güven getiren Sanmark ile tanıştıracağız.

Sanmark İle Gıda Takviyesine Yeni Bir Soluk! | Özellikle korona virüsün ortaya çıkmasıyla beraber bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla insanlar gıda takviyelerine yöneldi. Gıda takviyesine yeni bir soluk ise Sanmark ile geliyor. İşte, detaylar!

Güçlü Bağışıklık Sistemi Güçlü Vücut Direnci

Sanmark İlaç A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nezih Arıkbağ, şirketini en iyi dünya firmaları arasına sokmayı hedeflerken “hedefimiz daima en iyi olmakken, müşterilerimize sağlıklı, isteklerine bağlı sonsuz hizmet sunmak” diye de ekliyor.

Gıda takviyesi ürünlerine yeni bir soluk getirmek isteyen Arıkbağ, üretim kapasitesi ve steril üretim alanlarını şu şekilde anlattı:

Sanmark İle Gıda Takviyesine Yeni Bir Soluk! | Özellikle korona virüsün ortaya çıkmasıyla beraber bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla insanlar gıda takviyelerine yöneldi. Gıda takviyesine yeni bir soluk ise Sanmark ile geliyor. İşte, detaylar!Her gün önemi daha fazla artan gıda takviyesi sektöründe üretim parkurumuz ve tamamı ile steril üretim alanımız ile başlamaya hazırız. Güncel Gmp standartlarına uygun, seri üretim yapabilecek bir tesis kurduk. Türkiye de gıda takviyesi kullanımı gün geçtikçe artmakta ve insanlar bağışıklık sisteminin önemini farkına varmaya başladı. Sanmark İlaç olarak hedefimiz , insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik, kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek, sektörde öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla üretilen ürünleri tıbbın ve bireylerin hizmetine sunmaktır. Her gün yenilenen ve teknolojinin geliştiği dünya piyasasında AR-GE çalışmalarına önem vermekteyiz. Dünya genelinde global bir salgın olarak ilan edilen Covid-19 Yeni tip koronavirüs Pandemi döneminde Üretim kapasitemizi ve makine parkurumuzu arttırdık. Umuyorum Pandemi sürecini en kısa zamanda atlatırız.

Steril üretim alanlarına da ekstra özen gösteren Nezih Arıkbağ; bu durumun sadece salgından ötürü olmadığını, üretimlerinde ve tesislerin tamamında hijyene ve buna bağlı insan sağlığına da fazlasıyla önem verdiklerinin altını çizdi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.