sivas hobbit evleri, sivas hobbit evleri rezervasyon, hobbit köyü, sivas turizmHobbit Köyü’nde bir hafta geçirmek istemez misin?

Yanlış okumadınız. Sivas’ta bir hobbit köyü var. Yüzüklerin efendisi kitap ve filmlerinden esinlenerek oluşturulan hobbit evleri yurt içi ve yurt dışından birçok turistin dikkatini çekiyor.
Sivas yöresinde inşa edile hobbit köyü Özelikle Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere yılın dört mevsimi büyük ilgili görüyor.
sivas hobbit evleri, sivas hobbit evleri rezervasyon, hobbit köyü, sivas turizm
Gerçekten dinlenmeye, doğayla iç içe huzurlu bir zaman geçirmeye ihtiyacınız varsa Sivas’ta bulunan hobbit köyünden hemen yer ayırtın.

sivas hobbit evleri, sivas hobbit evleri rezervasyon, hobbit köyü, sivas turizm

Sivas Hobbit Köyü’ne hangi mevsimde gidilir?

Birçok kişinin merak ettiği konu ise hobbit köyüne hangi mevsim gitmenin daha uygun olacağı.
Burada aslında tüm tercih sizin kişisel isteklerine ve beğenileriniz kalmış durumda. Kış aylarında beyaz karlar altında, huzur ve sakinlik vadeden köyü, dingin bir tatil geçirmek için tercih edebilirsiniz. Ancak tabi ki bahar aylarında yeşiller içinde uyanmış bir doğayla kırlarda gezerek bir tatil de planlayabilirsiniz.
sivas hobbit evleri, sivas hobbit evleri rezervasyon, hobbit köyü, sivas turizmBurada önemli olan tam olarak neye ihtiyacınız olduğu. Bilbo Baggins gibi bir maceraya atılmak mı yoksa kışın kar altında biraz inziva halinde dinlenmek mi?

sivas hobbit evleri, sivas hobbit evleri rezervasyon, hobbit köyü, sivas turizm

Sivas Hobbit Köyü fiyatları

Sivas hobbit köyü yerli turistler kadar yabancı turistlerin de bir hayli ilgisini çekiyor. Sivas hobbit köyü fiyatları oda özellikleri ve talep ettiğiniz hizmetlere göre değişebiliyor. Ancak mutlaka rezervasyon yapmak için bir ön görüşme yapmanızı öneririz.

Hem uygun tarihler ve fiyat bilgisi haricinde, Sivas’a gitmeden önce yöre hakkında bilgi alabilir, yanınızda getirmeyi düşündüğünüz malzemeler için bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz