UEFA Uluslar Ligi
San Marino
21:45
Estonya
İngiltere
21:45
Almanya
Macaristan
21:45
İtalya
Karadağ
21:45
Finlandiya
Romanya
21:45
Bosna Hersek
Cebelitarık
21:45
Gürcistan
Kuzey Makedonya
21:45
Bulgaristan
Uluslararası Hazırlık Maçları
Suriye
18:00
Irak
Ürdün
21:00
Oman Sultanlığı
Mali
22:00
Zambiya
İspanya - LaLiga 2
Cartagena
22:00
Alaves
Las Palmas
22:00
Granada
Fransa - Ulusal
LB Chateauroux
19:30
USL Dunkerque
Rusya - PFL,Batı
FK Yadro St Petersburg
14:00
Dinamo St Petersburg
Yenisey 2 Krasnoyarsk
15:00
Luki-Energiya V.luki
Rodina-M
15:00
FC Zenit-2 St Petersburg
FC Tver
15:00
Dynamo-2 Moscow
Dinamo Vologda
15:00
Khimik Dzerzhinsk
FC Zorkiy Krasnogorsk
16:00
SS Elektron Velikiy Novgorod
FK Znamya Truda
18:00
FC Tekstilshchik Ivanovo
Torpedo Vladimir
18:00
FC Murom
Spartak Kostroma
18:30
FC Chertanovo Moskova
Leningradets
19:00
Zvezda St Petersburg
Rusya - PFL,Orta
FC Sakhalin
11:00
FC Avangard Kursk
FC Znamya Noginsk
13:00
Zenit Penza
FC Khimki-M
13:00
Cosmos Dolgoprudny
FC Sachalinets
14:00
FK Ryazan
Arsenal-2 Tula
14:00
Rodina-2
FK Kolomna
15:00
Salut Belgorod
Spartak Tambov
18:00
FC Strogino Moscow
FC Metallurg Lipetsk
18:00
FC Kvant Obninsk
Dinamo Brjansk
18:00
Peresvet Podolsk
Sokol Saratov
18:00
FC Kaluga
ABD - Mls Next Pro
Saint Louis City SC 2
02:30 2 : 0 MS
MS
North Texas SC
Tacoma Defiance
05:30
Houston Dynamo 2
ABD - Nisa
Michigan Stars FC
02:00 2 : 0 MS
MS
Maryland Bobcats FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
Kansas City Current
00:00 3 : 0 MS
MS
Washington Spirit
Orlando Pride
02:00 2 : 2 MS
MS
San Diego Wave FC
Angel City FC
03:00 1 : 3 MS
MS
Racing Louisville FC
ABD - Usl Championship
Indy Eleven
00:00 1 : 0 MS
MS
Loudoun United Fc
Arjantin - Primera B
ASD Justo Jose de Urquiza
21:35
CD UAI Urquiza
Club Atletico Los Andes
21:35
CA San Miguel
Arjantin - Primera C
AD Berazategui
21:30
CA Claypole
CSD San Martin
21:30
CSD Liniers
Club El Porvenir
21:30
CA Ferrocarril Midland
Arjantin - Primera Division, Women
Racing Club
17:00
Deportivo Espanol
Atletico Lanus
19:10
Villa San Carlos
Arjantin - Primera Nacional
CA Defensores de Belgrano
00:00 0 : 0 MS
MS
Villa Dalmine
Atletico Rafaela
01:30 4 : 1 MS
MS
CA All Boys
Instituto AC Cordoba
02:30 1 : 0 MS
MS
Club Atletico Temperley
Sacachispas FC
21:00
Deportivo Moron
Arjantin - Profesyonel Lig
Racing Club Avellaneda
00:00 2 : 1 MS
MS
Union de Santa Fe
Atletico Tucuman
02:30 3 : 1 MS
MS
Estudiantes de La Plata
Velez Sarsfield
02:30 1 : 0 MS
MS
CA Barracas Central
Colon de Santa Fe
23:00
Argentinos Juniors
CA Aldosivi
23:00
CA Central Cordoba SE
Arjantin - Torneo Federal A
Club Atletico Parana
01:00 1 : 3 MS
MS
Juventud Antoniana
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
Flamurtari Vlore
16:00
Vllaznia Shkoder
KS Pogradeci
16:00
KF Bylis Ballsh
KS Besa Kavaje
16:00
KS Korabi Peshkopi
KF Devolli
16:00
KF Laci
Laberia FC
16:00
KS Kukesi
Luz i Vogel
16:00
KF Teuta
KF Turbina Cerrik
16:00
KF Erzeni Shijak
KS Kastrioti Kruje
16:00
FK Vora
Brezilya - Brasilero Seri B
Criciuma EC SC
00:30 2 : 0 MS
MS
Chapecoense SC
Brezilya - Brasilero Serie A
Sao Paulo FC SP
02:00 4 : 0 MS
MS
Avai FC SC
Ekvador - LigaPro Primera A
CS Emelec
02:00 3 : 1 MS
MS
CD Cuenca
El Salvador - Primera Division, Açılış
CD Luis Angel Firpo Usulutan
00:00 1 : 2 MS
MS
CD Dragon
Alianza FC San Salvador
00:15 5 : 0 MS
MS
Once Deportivo de Ahuachapan
El Salvador - Primera Division, Reserves, Apertura
AD Isidro Metapan U20
00:00 3 : 1 MS
MS
CD Fas U20
Gana - Premier Lig
Berekum Chelsea Fc
18:00
Medeama SC
Honduras - Liga Nacional. Açılış
CD Victoria La Ceiba
03:00
FC Motagua Tegucigalpa
CD Honduras Progreso
04:00
CD Olimpia Tegucigalpa
İngiltere - Professional Development League
Sheffield Wednesday Yedekler
14:00
Wigan Athletic
Crewe Alexandra
15:00
Burnley FC
Crewe Alexandra
15:00
ER
Barnsley FC
Reading FC
16:00
Millwall
Birmingham City
21:00
Coventry City
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Bracknell Town
21:30
Hanwell Town
Beaconsfield Town
21:45
Harrow Borough
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
Hitchin Town
21:45
St Ives Town
Kıngs Langley
21:45
Needham Market FC
Redditch United
21:45
Rushall Olympic
İrlanda - Premier Lig
Shamrock Rovers
22:00
University College Dublin
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
Gais
20:00
Lindome GIF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
Hammarby
20:00
Linkopings FC
İzlanda - Urvalsdeild, Kadınlar
Thor/KA
20:30
Stjarnan Gardabaer
Kanada - Kanada Premier Lig
FC Edmonton
00:00 1 : 1 MS
MS
Forge FC Hamilton
Katar - Yıldızlar Kupası
AL Markhiya
17:50
Al-Rayyan
Al-Shamal
20:00
Al-Gharafa SC
Al Duhail SC
20:00
Al-Arabi Doha
Kolombiya - Primera A, Kapanış
Union Magdalena
00:05 0 : 2 MS
MS
Independiente Santa Fe
CD Alianza Petrolera
02:10 0 : 1 MS
MS
CD Junior FC
CD Tolima
04:15 1 : 3 MS
MS
CS Deportes Pereira
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
Jeonnam Dragons
13:00
Busan I Park
Gwangju FC
13:30
Ansan Greeners FC
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
Sejong Sportstoto WFC
10:00
Suwon WFC
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Apertura
AD Barrio Mexico
00:00
Adr Jicaral
Kosta Rika - Primera Division, Apertura
AD Guanacasteca
00:00 1 : 1 MS
MS
Puntarenas
Deportivo Saprissa San Jose
02:15 2 : 1 MS
MS
Sporting FC
Kuveyt - Federasyon Kupası
Kazma SC
18:10
Al-Fehaheel
Qadsia SC
18:10
Yarmouk
Burgan SC
20:30
Al Kuwait SC
Khaitan SC
20:30
Al-Salmiya SC
Meksika - Liga de Expansion Mx, Apertura
Alacranes de Durango
01:00 1 : 1 MS
MS
Club Celaya FC
Leones Negros UDEG
03:05 2 : 2 MS
MS
Atlante FC
Cancun FC
03:05 1 : 2 MS
MS
CSD Dorados Sinaloa
Venados FC
05:05 3 : 0 MS
MS
Club Atletico La Paz
Meksika - Liga Mx Women, Apertura
Atletico San Luis
01:00 1 : 0 MS
MS
Queretaro FC
Atlas FC
23:45
Puebla FC
Myanmar - National League
Rakhine United
12:00
Myawady FC
Panama - Liga Panamena, Clausura
CD Plaza Amador
00:00 1 : 2 MS
MS
CD Universitario
Veraguas CD
02:15 1 : 2 MS
MS
Tauro FC
Paraguay - 2.Lig
Club Fernando
21:15
Pastoreo FC
Paraguay - Primera Division, Clausura
Cerro Porteno
01:30 5 : 0 MS
MS
Tacuary Asuncion
Şili - Primera B
CD Santa Cruz
02:30 0 : 2 MS
MS
Deportes Puerto Montt
CD Cobreloa Calama
23:30
Union San Felipe
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
Finlandiya
16:00
Portekiz
Sırbistan
18:00
Fransa
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
Romanya
18:00
Almanya
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Hazırlık Maçları
İtalya
16:30
Japonya
Slovenya
19:00
Bosna Hersek
Malta
20:00
Karadağ
Fransa
22:00
Belçika
Ürdün - Jordan 1st Division
Kfarsoum
16:00
Al Hashemeya
Bla'ama SC
16:00
Al-Arabi
Uruguay - Premier Lig
Club Nacional de Football
00:00 1 : 1 MS
MS
Cerro Largo FC
Cerrito CS
02:30 1 : 2 MS
MS
Defensor Sporting
Albion FC
22:00
Atletico Fenix Montevideo

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.