Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakteri

Geçmişten günümüze gelinceye kadar pek çok diziyi televizyon ekranlarında gördük. Her dizi de iyi karakterler olduğu gibi, kötü karakterleri yansıtan kadın-erkek oyuncular bulunmaktadır. Biz bugün sizlere Türk Dizi Tarihinin En..

Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakteri
Son Güncelleme: Whatsapp

Geçmişten günümüze gelinceye kadar pek çok diziyi televizyon ekranlarında gördük. Her dizi de iyi karakterler olduğu gibi, kötü karakterleri yansıtan kadın-erkek oyuncular bulunmaktadır. Biz bugün sizlere Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakterleri konusunda bilgi vermek istiyoruz. Okumaya devam edin.

Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakteri

en güzel örneğidir. Bu kadından dolayı Osmanlı Duraklama Dönemine girdi. Oldukça hırslı ve iktidar sevdasına sahip olan kadın, her şeyi yapıp yapıp, sonra sadece çocuklarım için diye işin içinden çıkmıştır. Yok öyle yağma…Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakteri | Geçmişten günümüze gelinceye kadar pek çok diziyi televizyon ekranlarında gördük. Her dizi de iyi karakterler olduğu gibi, kötü karakterleri yansıtan kadın-erkek oyuncular bulunmaktadır. Biz bugün sizlere Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakterleri konusunda bilgi vermek istiyoruz. Okumaya devam edin.

3- Ezel Dizisinin En Uyanık Kadın Karakteri Eyşan

Oldukça uyanık olan Eyşan,  Yılan soyunun başını oluşturur. Efsun adı verilen arkadaşıyla avını pençesine düşürür ve hiç beklenmedik bir anda hamlesini yapar. Sevdiği adamı elde eden Eyşan, oldukça sinsirella..Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakteri | Geçmişten günümüze gelinceye kadar pek çok diziyi televizyon ekranlarında gördük. Her dizi de iyi karakterler olduğu gibi, kötü karakterleri yansıtan kadın-erkek oyuncular bulunmaktadır. Biz bugün sizlere Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakterleri konusunda bilgi vermek istiyoruz. Okumaya devam edin.

4- Yaprak Dökümü Dizisinin Olmaz Olası Kadın Karakteri Ferhunde

Baba ile oğlunun arasını açmakta üstüne yok. Kocasının arkasından değişik değişik işler çevirmesi, kaynanasını arabayla ezmesi gibi canice şeyler yapan olmaz olası gelin insanları canından bezdirmiş. Yatın kalkın da kaynanalar gelinlerinize, anneler kızlarınıza şükredin.Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakteri | Geçmişten günümüze gelinceye kadar pek çok diziyi televizyon ekranlarında gördük. Her dizi de iyi karakterler olduğu gibi, kötü karakterleri yansıtan kadın-erkek oyuncular bulunmaktadır. Biz bugün sizlere Türk Dizi Tarihinin En Sinsi 5 Kadın Karakterleri konusunda bilgi vermek istiyoruz. Okumaya devam edin.

5- Cennet Mahallesi Dizisinin En Entrikalı Kadın Karakteri Pembe

Sevenleri bir türlü kavuşturmayan Pembe’nin elinden Sultan ile Ferhat neler çekti. Pembe, kızı Sultan’ı her zaman zengin bir kocaya verme taraftarıydı. Fakat Sultan, çocukluğundan beri Ferhat’ı sevmekte. Hiç bir dizi karakterinin entrikaları Pembe kadar seyircilerini gülerek izlettiremedi. Ferhat ve Sultan’a çektirdikleri dışında Ferhat’ın babası Yunus’un kafasını kırması, her gün karakola giderek komiseri illallah ettirmesinin dışında pek bir şey yoktur.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.