Ana Sayfa Spor Haberleri Fenerbahçe Volkan Demirel Aktif Futbol Kariyerine Son Verdi

Volkan Demirel Aktif Futbol Kariyerine Son Verdi

Volkan Demirel aktif futbol kariyerine son noktayı koydu...

105
0
Volkan Demirel

Fenerbahçe’nin en köklü futbolcularından biri olan Volkan Demirel, bu sezon kalede görev almamıştı. Geleceği konusunda alacağı kararları merak edilen yıldız futbolcu için nasıl bir yol izleneceği merakla beklenirken, beklenen sorunun cevabı yönetim tarafından geldi.

Yönetim tarafından açıklama sonrasında yıldız futbolcu Volkan Demirel için yolun sonunun geldiği belirtildi. Yıldız isim futbol kariyerine son noktayı koyduğunu belirtti. Yönetim tarafından da doğrulanan karar sonrasında, bir dönem milli takımın kalesini koruyan futbolcu için nasıl bir karar alındığı da ortaya çıkmış oldu.

Volkan Demirel Yönetim Kısmında Yer Alacak

17 yıldır kaleyi koruyan ve sarı lacivertli takımın temel taşlarından biri olan yıldız futbolcunun, aktif futbol kariyerinden sonra kariyerine yine evinde devam edeceği açıklandı. Fenerbahçe’de aktif futbolcu olmada da yıldız ismin takımdan ayrılmayacağı ve Ersun Yanal’ın ekibinde yer alacağı açıklandı.

Teknik ekibi dahil edilen isim, bundan sonraki maçlarda da yine teknik ekip içerisinde yer alacak. Bu şekilde yoluna devam etmiş olacak olan yıldız isim, bir devri kapatmış olacak.

Volkan Demirel

Kulüp tarafından yapılan açıklamalarda, yıldız futbolcunun evini terk etmeyeceğinin vurgusunun dikkat çektiğini de belirtelim. Ayrıca kulüp yetkilileri ünlü kaleciye teşekkür mesajı da yayınladı.

Yayınlanan teşekkür mesajında 17 yıllık uzun kariyerde Fenerbahçe için emeklerinin azımsanmayacak derecede olduğunun vurgusu yapılan Volkan Demirel’in, kariyerini başarı ile sonlandırdığı da bir kez daha belirtilmiş oldu. Aktif futbol hayatının bitmesinin sonrasında yönetim kısmında yıldız ismin nasıl bir artı sağlayacağı ise merak konusu.

Bakınız: Başakşehir-Fenerbahçe Muhtemel 11’ler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz