Breaking Bad Filmi: El Camino Çok Yakında Netflix'de

Breaking Bad dizisinden sonra filmi çok konuşulmaya başlandı. El Camino adında dizinin devam filmi olarak fragmanı yayınlandı. Yabancı diziler arasında oldukça tutulan ve izlenilen dizi Breaking Bad dizinin filmi de dizi kadar takip edileceğini biliyoruz. Birçok kişi şimdiden film izlemek için Netflix üyeliklerini açmaktalar. Baş rolde Aaron Paul'un bulunduğu El Camino Filminde Jesse Pinkman'ın da konu olduğunu biliyoruz. Filmin nasıl olacağı ve konusu en çok sorulan sorular arasında diyebiliriz.

Vince Gilligan Breaking Bad dizisinin yönetmenliğini yaptığını biliyoruz. El Camino filminin de yönetmenliğini üstlenen Gilligan, filmin 11 Ekim tarihinde Netflix aracılığıyla izleneceğini duyurdu. 5 Sezon süren dizinin 2008 ve 2013 yılları arasında ekranlarda seyirciyle buluşan ve kendine büyük bir hayran kitlesi edinen dizinin filmi de çok konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir: İzlemenizi Tavsiye Ettiğimiz 5 Yabancı Dizi Önerisi

El Camino Fragmanı

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=514hqNH3XDA[/embed]

Breaking Bad dizisinin son bölümünde gerçekleşen silahlı çatışmanın devamında olacakları gösteren film fragmanında heyecanlı sahnelerin olacağını görebiliyoruz. Jesse Pinkman'ın da filmde yer aldığını ve olaya dahil olacağını görebiliyoruz. Walter White çatışmadan sonra ne yapacak ve filmin konusu nasıl ilerleyecek az çok tahmin edebiliriz, fakat daha çok çekişmenin ve aksiyonun yer alacağı filmde bakalım neler olacak. 11 Ekim 2019 tarihinde yayınlanacak olan filmi heyecanla bekliyoruz.

Breaking Bad dizisinin yapımcısı Vince Gilligan, filminde yönetmenliğini üstüleniyor ve Jesse Pinkman'in kartelin elinden Walter sayesinde kurtulmasını konu olarak devam ettiriyor diyebiliriz. Pinkman ikinci fragmanda tanınmayacak bir haldeyken Skinny Pete adlı kişiye sığınırken göreceğiz. Geçmişle yüzleşecek olan Jesse, fragman sonunda hazır olup olmadığı sorusunun cevabını vermektedir. Fakat tam olarak cevabını fragmana eklemedikleri için 11 Ekim tarihinde izlememiz gerekiyor.

El Camino Oyuncu Kadrosu

Dizi içerisinden 10 oyuncunun da filmde yer alacağı açıklamasını biliyoruz. Henüz tam olarak oyuncu kadrosu açıklanmasa da, tahmin edebileceğimiz isimler bulunmaktadır. El Camino filminin heyecan verici sahneleri olduğunu biliyoruz. Bu heyecan verici filmi izlemek için 11 Ekim 2019 tarihini beklemeliyiz ve başarılı dizi Breaking Bad'in devamı olan bu filmde aksiyon dolu sahnelerin yer alması gerçekten güzel olacak gibi görünüyor.

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3437600/breaking-bad-filmi-el-camino-cok-yakinda-netflixde