10 Maddede Oğlak Burcunu Tanıyalım

10 Maddede Oğlak Burcu Özellikleri

Toprak grubundaki oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür. 22 Aralık ve 19 Ocak tarihleri arasında doğan oğlak burcunun uğurlu günü cumartesidir.

1 - Uğurlu Rengi

Koyu yeşil ve kahverengi tonlarından hoşlanan oğlak burcunun uğurlu taşı ise karaelmastır.

2 - Balık Burcu Çalışkandır

Çalışkan ve güvenilir yapısıyla oğlak burcu hem iş, hem de arkadaşlık ilişkilerinde başarılı olur.

3 - Kararlı Yapısı

Oğlak burcu insanı, kararlı, istekli, disiplinli, planlı, azimli ve ihtiyatlı bir yapıya sahiptir. Oğlak burcunun olumsuz özellikleri arasında ise; dik başlılık, eğilmezlik, kötümserlik, kuşkuculuk gibi özellikler bulunuyor. Karamsarlık oğlak burcunun özellikleri arasında en dikkat çekenlerdendir.

4 - Lider Yapısı

Satürn tarafından yönetilen oğlak burcu, öncü ve lider bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ilişkilerinde genellikle ipler onun elindedir. İkili ilişkilerde karşı taraf oğlak burcunu yönettiğini zannetse de, aslında oğlak onu yönetmektedir. Bunu gizlice yaptığından, her iki taraf da durumundan memnun olacaktır.

5 - Ayrıntıcı Yapısı

Ayrıntılara takılan ve plancı bir yapısı olduğundan, iş hayatında da oldukça başarılıdır. Kendisini yüksek mevkilerde görmek olasıdır. 

İlginizi Çekebilir: Oğlak Burcu Nasıl Diyet Yapmalı? Nelere Dikkat Edilmeli?

6 - Gelenekçi Yapısı

Gelenekçi bir yapıda olması oğlak burcu insanının özellikleri arasında yer almaktadır. Ailesine bağlılık duyduğundan da, aile bağları oldukça kuvvetlidir. Kendisi gibi birini bulduğunda, ona maddi ve manevi açıdan her istediğini vermeye çalışır.

7 - Sadıktır

Oğlak burcu ilişkisine oldukça sadıktır ve tutkulu bir aşık olacaktır. Bu yüzden de karşısındakine tamamen güven verir.

8 - İnatçıdır

Oğlak burcunun en belirgin özelliği ise inatçılığıdır. Oğlak burcuna karşı düşünceyi kabul ettirmek oldukça zor olacaktır. Çünkü kendi düşüncelerinin kesinlikle doğru olduğuna inanır.

9 - Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk hayatında oldukça duygusaldır. Dışarıdan soğuk görünen oğlak burcu, sevdiği insana bütün kalbini açar ve bu yüzden de karşı cinsi her açıdan memnun edebilir.

10 - Oğlak Burcu Evlilik İsteği

Duygular oğlak burcunu yönetmeye başladığında, bunun farkına varır ve isterse buna izin verir. Oğlak burcuyla evlilik çok mutlu ve harika olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Koç Burcu Özellikleri ve Aşk Hayatı

- OKU HABER, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3437663/10-maddede-oglak-burcunu-taniyalim