İşte Karşınızda Google Pixelbook Go

Uygun fiyatı ve bünyesinde bulunan yeni özellikleri ile Google’ın yeni Chromebook’u olan Google Pixelbook Go nihayet tanıtıldı.

Google tarafından düzenlene yıllık lansmanda çeşitli ürünler tanıtıldı ve en çok ilgiyi de bu ilginç dizüstü bilgisayar almayı başardı. İşte merakla beklenen ürün hakkında elde edilen detaylı bilgiler.

Google Pixelbook Go’nun Genel Özellikleri

Google Pixelbook-Go, dizüstü bilgisayar tasarımına ve özelliklerine sahip bir ürün olarak piyasaya sürülecek. 180 derecelik menteşe açısıyla da farklı bir tasarım elde edilen üründe 16:9, 13,3 inçlik dokunmatik HD ekran yer alıyor.

16 GB RAM’in yanı sıra 256 GB depolama alanına da sahip olan yeni üründe Intel Core m3, i5 ve i7 CPU’lar kullanılacak.

İlginizi Çekebilir: 2019’un En İyi 10 Oyun Bilgisayarları

Tasarımda Yenilikler

Siyah ve pembe renkli tasarımları ile piyasaya sürülecek olan Google Pixelbook-Go, tuşlarda da değişime giderek sessiz ve kolay basılabilen tuş özelliği getiriyor.

Yapılan açıklamalar doğrultusunda ergonomik bir yapıya da sahip olan Pixelbook Go, ince ve hafif bir dizüstü bilgisayar görevi görecek.

[caption id="attachment_183143" align="alignnone" width="1280"] İşte Karşınızda Google Pixelbook-Go[/caption]

Google Pixelbook Go’nun Fiyatı

Google Pixelbook Go, 649 dolar gibi bir fiyatlandırma ile satışa sunulmayı bekliyor. Elbette bu fiyat yurtdışı fiyatı olarak karşımıza çıkıyor.

Ülkemizde de benzer bir fiyat ile satışa çıkması düşünülen bu ürünün vergilendirme ve ekstralar sonucunda daha pahalı olması bekleniyor.

- OKU HABER, Ürün İnceleme bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3437749/iste-karsinizda-google-pixelbook-go