Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler Serisi Fragmanları

Türkiye’nin en ünlü komedyenleri arasında yer alan Cem Yılmaz, belli aralıklarla sunduğu sinema filmleri ile gündeme geliyor. Ünlü isim sürekli olarak yeni filmler sunuyor ve sunduğu filmlerle de beğeni topluyor. Bu yıl için en çok merak edilen filmler ise Karakomik Filmler serisi olacak.

Bu kez farklı bir yapı karşımıza çıkacak. Tek seansta iki farklı filmi görmek mümkün olacak. Ardı ardına yayınlanacak olan filmler, bu yönüyle deneysel bir çalışma olarak da karşımıza çıkacak. Karakomik Filmler olarak beyazperde de yer alacak olan yapımlar ise Kaçamak ve 2 Arada yapımları olacak.

Karakomik Filmler Geliyor

18 Ekim tarihinde vizyonda olması beklenen filmler için yeni fragmanlarda yayınlanmış durumda. 1 Aylık bir süre sonra gelmesi beklenen yeni filmlerin hem güldürmesini hem de hüzünlendirmesini bekliyoruz.

Kaçamak; Ailelerine yalan söyleyip bir otelde buluşan ve felekten bir gece geçirmek isteyen bir grup erkeği konu edinecek. Kahkaha dolu bir yapımın sunulması bekleniyor.

[embed]https://youtu.be/pI8eDZjhTM4[/embed]

2 Arada; Arabalı vapurda görev yapan Metin’in hikayesini konu edinecek. Metine başına gelen olaylar ve hikaye, kimi zaman kahkahaya boğacak kimi zaman ise hüzünlendirecek.

[embed]https://youtu.be/3uJRYa-ItI0[/embed]

Yayınlanan yeni fragmanlar film için beklentileri biraz daha yükseltmiş durumda. Şimdiden ilgi ile beklenen filmlerin 18 Ekim tarihinde vizyonda olduğunu görmek mümkün olacak. İki filmin ardı ardına yayınlanmasının nasıl bir etki yaratacağını da zaman gösterecek.

Bakınız: Bir Cem Yılmaz Gösterisi Tadında Bir Cem Yılmaz Gösterisi!

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3437856/cem-yilmazin-karakomik-filmler-serisi-fragmanlari