SMS İle Başvurulan Güncel Krediler

Günümüzde çok sayıda kredi çekme türü bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve iletişimin geliştirilmesi ile birlikte yeni yöntemler ortaya konmaktadır. İşte SMS İle Başvurulan Güncel Krediler hakkında detaylar!

SMS ile alınabilen krediler, ihtiyaç kredileri sınıfına girmektedir. Aylık sabit bir gelire sahip olan kişiler, bankalara yapacakları SMS kredisi başvuruları ile kısa süre içerisinde, ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

SMS kredileri kullanımı için banka hesabınızın bulunduğu, banka kuruluşuna yapacağınız başvurularınızın onaylanma oranı daha yüksektir. Bu durumun sebebi ise çalıştığınız bankada bulunan mevduat hesabınızın veya maaş hesabınızın, kredi taksitlerini ödeyebilmek için sahip olduğu yeterliliğin bankalar kanalınca rahatlıkla görüntülenebiliyor olmasıdır.

SMS Yöntemi İle Hangi Bankalardan Kredi Alınır?

[caption id="attachment_186590" align="alignnone" width="1920"] SMS Yöntemi İle Hangi Bankalardan Kredi Alınır?[/caption]

SMS uygulaması ile kredi kullandıran bankalar, kişinin aylık gelire sahip olması koşulu ile ihtiyaç kredilerinden faydalanılmasını sağlarlar.

SMS ile kredi talebi yapılabilen en avantajlı koşullara sahip bankaların isimlerin sıralaması:

Bu bankalara yapılacak olan SMS kredisi başvuruları ile ihtiyaç kredisi başvurusunun onay alıp almayacağı, telefon üzerinden, şubelere gitmeden öğrenilir. Yöntem sayesinde başvuru onayı alan kişiler, banka şubelerine giderek ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirler.

ING Bank SMS Kredisi

[caption id="attachment_185520" align="alignnone" width="1280"] SMS İle Başvurulan Güncel Krediler arasında en çok tercih edileni ING Bank'tır[/caption]

SMS İle Başvurulan Güncel Krediler arasında en çok tercih edileni ING Bank'tır. ING Bankası’nın SMS kredisine başvuru yapmak için ING Bank’ın belirlemiş olduğu SMS kredisi numarasına, gerekli bilgiler girilerek mesaj yollanmalıdır.

SMS İle Başvurulan Güncel Kredilere Başvuru için;

TEB Bankası SMS Kredisi

SMS İle Başvurulan Güncel Krediler listemizin 2. sırasında TB yer alıyor. TEB Bankasına SMS yoluyla kredi başvurusu yapmak için TEB Bankasına ait SMS numarasına mesaj yollanır.

Yöntemi uygulamak için;

QNB FinansBank SMS Kredisi

SMS İle Başvurulan Güncel Krediler listemizin son sırasında yine özel bir banka yer almaktadır. QNB Finansbank SMS kredisi başvurusu için bankanın belirlemiş olduğu numaraya gerekli bilgiler ile mesaj yollanır. İşlem için uygulanacak adımlar;

İlginizi Çekebilir: Gayrimenkul Sektörü Kredi Faiz Oranlarının Düşmesinden Çok Memnun!

SMS Kredisi Alımı İçin Banka Şubelerine Başvurmak

Yukarıda yer alan başlıklarda açılanmış olan işlemler gerçekleştirildikten sonra, SMS yoluyla onay alan kişiler, ihtiyaç kredileri haklarını kullanmak için banka şubelerine gitmelidirler.

SMS ile başvuru yapıldıktan sonra anında kredi alınması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu konu hakkında iletilen bilgiler, bankacılık mevzuatlarına uygunluk taşımaz. SMS kredisi başvurusu sonrası mutlaka, gelir belgesi banka şubelerine ibraz edilerek, kredi limitinden faydalanılır.

İlginizi Çekebilir: 2019-2020 Konut Kredisi Almak İçin Gerekenler

SMS İle Başvurulan Güncel Krediler Onaylandığında Ne Yapılmalıdır?

[caption id="attachment_186564" align="alignnone" width="1920"] SMS İle Başvurulan Güncel Krediler Onaylandığında Ne Yapılmalıdır?[/caption]

SMS ile kredi onayı tamamlanan kişilerin, kredi limitini teslim almak amacı ile uygulaması gerekenler şöyle aktarılır:

İlginizi Çekebilir: Devlet Destekli Krediler ile Faizsiz Sermaye Fırsatı

- OKU HABER, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.okuhaber.com/haber/3437957/sms-ile-basvurulan-guncel-krediler